Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A vicc, hogy azzal pont semmi gáz nincs.....annyit éppen tud amennyibe kerül sőt.
Az ooooosanban 1290 a total.
Igazából 1-2000ft nem számít. Viszont a 10vs 16-18már számít
Bocs 16240 es árat hoz ha belépek. Akkor tavasszal akcios lehetett 14-ért.
+posta.
Arról én sem gondolnám.
40%-kal most 15995 a motul 7100 10W-60-as (50-est nem hoz nekem csak 5100-ből ami 10793), nem tudom, hogy mostanában mennyire vannak még kamu olajak, de hát épp ezért inkább veszek általam megbízhatónak tartott helyeken, ha túl olcsó valami ot azért kissé gyanakvó vagyok.
Motoralkatresz.eu-rol rendeltem. Bár nekem már van ott valamennyi kedvezményem. Nem hinnem hogy hamis
Azert bejartam fel europat,piciosztrak magankuttol az olasz ontankoloson at a magyarovari nevenincs kutig,meg a madaras sokat.
Nemhogy bizonyitottan csak a benzin lehet a baj de meg kulonbseget se tapasztaltam.
gondolom attól is függ, ki üzemelteti a kutat
Van egy 98-as 110lovas passatom chippelve. Molossan füstöl mindig, shel omw olajjal csak 3000felett vagy ha anyu megy vele hetekig
Ja és lomhább is vele az autó.
Hol ? Akármilyen oldalakról nem rendelek, de nem hinném hogy most 14ezer a 10-50 71000, az 5100 szokott 10lenni.
Unix-bárdi 36-48% kedvezmény nem tudom mennyim van.
én "prémium" benzint és gázolajat tankolok, legtöbbször MOL-ost, azok jók... vhogy Mo-n nem tudják az alap üzemanyagok az eu "normát"... én egyszer egy shell kútnál tankoltam olyan benzint autóba, hogy alig tudtam elmenni a szervizig, hogy leengedjék a f@szba....
Érdekes jelenség, hogy más ugyan ilyen tipusu tulajok nagyon elégedettek voltak vele. 6 éve használják. Ők nem számoltak be kuplunhüg ragadásrol. Nekem lett cserélve. Lehet a lamellák más anyagbol vannak vagy tököm tudja. Passz. Van ilyen hogy két ugyan olyan motor és még is máshogy viselkedik egy kurva olajtol?
Miert annyi a 7100? En asszem 14-ert vettem.
A triumphbudapest eskuszik ra.Nekem meg mindegy,az a ket harom csere idejere.
Én is kawárol ultem suzukira!
A 2005-ös sharanban is van olajhőmérséklet de ugye analog mutató, valszeg tól-ig ugyanazt mutatja hogy a paraszt csak azt lássa jó a hőmérséklet.
Mol moto 4t racing 10-50, nem is drága, 3000ből megvan literje. Ki is fogom próbálni. Bár van az lm-ben még 3000km. Őszintén se a Liqui se a 7100 nem volt extra, semmi hűű de jó pluszt nem érzek hiába 5000/liter kb. Mind a kettőből bezabál 6000alatt 0,5-0,8litert ha db killer nélkül használom.
Még nem agyaltam rajta, hogy hová lehetne becsavarni a szenzort.
A kilencvenes évek eleji extrásabb Audi 100 2.6/2.8 V6 óracsoportja tartalmazott külön olajhőfok, illetve olajnyomás visszajelző órát. Manapság egyes autóknál már a vízhőfok sem látható a műszerfalon...
Tudjuk nagyon jól hogy mièrt nem láthatja ezeket az adatokat egy átlag felhasználó

Molnak ugye baromi jó a láncspray, vàltó olajat is dicsérnek sokan és oylat sem olvastam még hogy panaszkodott volna valaki a motorolajukra. A benzin meg a gázolaj az szar, ez fix, de az olajuk lehet hogy jó
Ok, de hova teszed a szenzort, hogy tényleg az olaj hőfokát mérje? Erre volt jó anno talán a conradnál kapható olajszűrő toldó ahová egy plusz szenzort be lehetett csavarni és az tényleg az olajnak vagy a hőfokát vagy a nyomását mérte, de mivel sajna csak egy lehetőség volt rajta így nem volt jó mindkettő mérésére pedig az úgy az igazi.
Én ezzel mérnék olajhőfokot:
https://www.louis.de/artikel/k...
Nincs is Suzuki a megyében, te okos.
Xado-t mi?