Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak a puncik robogóznak, a férfi WC-re és a munkába is 600-assal jár.
1000-es meg a kisfaszuak menedéke
Azertsem,utbaesett na.
Pálcikás? a következő meg a guminő lesz, vagy az alkohol mentes sör? Tessék csak szépen elmotorozni a fagyizóig
Nyers RAW-képeim vannak - csak otthon tudom feldolgozni őket. Egy hét múlva lesznek. Sorry!

(Ugyan van nálam egy windowsos tablet, de ezen túl nagy macera lenne)
A tanktaska kenyelmesebb.Lenyegesen.A kezem ugyeben van mindig minden.Bar egy kinai US Tactical van,csak azzal nem tudom tolteni a gps-t ha kell.
Odateheted még azt a női autódat is, az összes együtt nem ét annyit mint a ktm egyik kereke
Két Hondám és 2 MZ-m is van, mindegyik jobb mint ezek a hulladék KTM-ek
https://totalbike.hu/sebessegoltara/2018/07/11/elviselhetove_teszi_a_gyuloletest/
Ti is így szenvedtek a hátizsáktól? Vagy ez egy durva csúsztatásos reklám cikk?
Én mindig azzal motorozok ha a forgalmi, jogsi, MasterCard-nál többet akarok vinni, de valahogy én észre sem veszem hogy rajtam van, és ilyen problémáim sem voltak soha amivel ez az ember kínlódik, igaz nekem bringás hátizsákom van vagy 10 éve, de volt vagy 15ezer forint, nem 60.
Ah nincs, de elokotortam egy regi tajnezegetos szar videot.Lassu,cicaseta,de ez van,ennyi telik.

http://youtu.be/p-VVaEgtSsU
Fotót nem lőttèl róla?
Imadok cicat setaltatni.Ma meg vettem egy aldis palcikasjegkremet.
A burkolt hornet hát na esetleg munkába szaladgálósnak de arra inkább rotyogó...
nagyon jó aza moccantyú, kb az első évben
A triumph viszont kéne nekem, egy szűk völgyben hatalmasat lehetne menni vele, olyanban ahol nem kell nagyon 150felett menni
ez a xiaomi a1 kurva jó, itt ot tmég kapni
szerintem ez eddig a legjobb készülékem
ha az asztalon van 24 órát wifi bekapcsolva 10% merül egy nap alatt amúgy olyan 6 órát lehet tapogatni folyamatosan, legalábbis filmnézéssel kb ennyit
szinte ájfón7 feeling....... nem egészen de majdnem
A tapasztalatom az,mivel van oreg kecske meg uj is,hogy az ujak is motorbol vannak.Azert a 20-30 evnyi fejlesztes foleg motor teren eleg profira sikerult.Foleg a vezethetoseg.
Most tudom mindenkiben jon az "en szeretnem iranyitani,nem gepek" fele dogma,de igazabol a csiszolas pont a vaz,fek,futomu,kezelhetoseg teren dobbenetes.Teljesitmegy naggyabol ugyanakkora,de hogy mekkora meretes kőhüllő a 97 es cbr a street utan azt csak elobdn lehet erzekelni neten nem.
Es van papiron 15-20 kilo mdg talan 15 lo kulonbseg,de nem is oszt-szoroz annyira.Hanem hogy milyen szinten konnyedebb az uj,azt zongorazni lehet.
Jo megint jon a "megbizhatosag","anyagbol vannak","csokipapir" stb jelzok.
A valosag meg az hogy tizenhuszon eve inyektor,tizeve abs de a forumok csak kehes karbikkal van tele.
Hatszazas cicasetaltato lanymotorokra megy itt a rejszolas. Én szégyellem magam ha ennyi idősen kezdomotorom lenne
18 évesen koptem egy nagyot amikor a 600-as hornetet kipróbáltam. Picsaknak való.
Tegnapelőtt Vajdahunyad és Déva vára, tegnap a Transzalpina, ma meg a Transzfogaras (valamint délután Európa egyik legszebb skanzenje - az Astra helytörténeti múzeum Nagyszebenben) leküzdve. Kis szépséghibája a dolognak, hogy nem egyedül, és nem motorral: asszonypajtást vittem kocsival. Holnap irány Székelyföld - a Gyimesek vidéke.
Volt pár régi vasam, szóval nem kell az okitas. Inkább mondjuk úgy te vagy segg hülye a motorokhoz
5 motor aztán nincs köztük egy normális se
Ja, ezt én is mondtam az asszonynak, én már az 5. motornál tartok
Nem kéne erőltetni ezt a dolgot, ha ennyire tapasztalatlan vagy
15-20 év után elkezd szétesni szó szerint minden egy motoron, gyorsabban mint ahogy a futár hozza a cserealkatrészeket.
Ezért nem érdemes 10 év felettit venni, mert akkor még használod 5-10 évet viszonylag probléma mentesen, aztán vagy megszállott veterános leszel és boldogan szerelsz többet mint motorozol, vagy veszel inkább egy probléma mentes lesajnált 600-ast szalonból
Ezt neked akartam Zoli, csak valami zavar történt...
Már gondolatban fel is dobozoltam
nyilván vicc, de azért kipróbálnám, bár nem hiszem hogy nagyobb élményt nyújtana mint a saját, ami lehet kicsit már öregecske, meg egyhangú, de az még motorból van és nagyon erős birtoklási vágyat elégített ki.
A nem veszek többet az jövő időre szól.
Ezek megvannak.
Nagyszerviz előtt.