Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aha...
Európai sport-túrák is csúnyák? Ducati St3-4, Aprilia Rsv 1000 Futura, Triumph Sprint St 1050, Bmw K1300-1600?
Tart, az a csaja!
Ahhoz nem kell a technika hog tudjam koszlott szar és az enyém jobb.
Ja plusz sír a szája,hogy felveri esőben
Pont hogy sokan vesznek! Nézz már szét nyugaton!
Ajánlom a technikai adatokat tudatlan.
Nekem a kawa és a suzukis eléggé hasonlónak tűnik. Egyikre se ülnék rá.
Fz1 talán de mégsem
Az Fz 1 nem rossz. vagy a z1000SX.
A szuszka azzal a halszerűen ronda GSXS1000F-el odatette magát a legrondábbak közé.
valamiből élni is kell.......
ennyiből jobb a twitch, ott a feliratkozók adnak havonta kicsi pénzeket( valami 2.5 dollár, ami egy usa embernek kb egy inggomb) és evvel támogatják, és nem kell gagyibbnál gagyibb szponzor videókat csinálni amitől megundorodik a nép meg a 10,1 perces videókba betenni 4 reklámot, amitől ismét undorodik a nép
aztán egy rakat fos lesz a végén az egész csatorna hiába van sok meló benne......
A legtöbb túra-túrasport rusnya. Biztos van kivétel, de most fejből nem rémlik maradandó dizájn.
Szíjjátok egymás vérét... van sok értelme...
Ez konkrétan rusnya,És simán elférek,kényelmesen.
Talán még a hülye hondádon is elférnék.
Nő nélkül könnyű Legalább kecskét tartasz
Egy ilyennek van létjogosultsága, de amíg olyannal jársz amivel addig nem vagy különb
amilyen pici már önmagában azt nem értem hogy férsz el
Eszem ágában sincs dobozokat tenni rá.Simán elvagyok nélküle.
Na de a tied pont egy ugyan olyan szarra való motor Hova is teszel fel pl. oldaldobozokat? Ennél még egy cbr is jobban málházható.
Ezt nem mondtam.
Azt viszont igen hogy sportmotor főleg az 1000 es nem utcára való.Pályára.És nem az autópályára.
Szóval utcára csak kevés ember vesz ilyet.Pont azért amiért szoktál nyávogni.
És én nem vettem hitelre.
Tudom, attól jobb ember vagyok, ha veszek egy új motort, lehetőleg europait és elmegyek vele egy nagyon magas hegyre
BMW meg háromhengeres hitelre vett motorok beugrók a legszínvonalasabb társaságokba
Voltam egyet a fagyizóig meg vissza jó volt. Délután meg poGramok...
Csak a te zavaros fejeben jobb az a vén koszlott szar.
Ami még ma is jobb, mint a te új mocikád.
Csak a te zavaros fejeben vágyik bárki egy vén koszlott szarra.
Mert vágynak egy igazi motorra pl K5.
Csak.