Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

olyan nincs hogy eladhatatlan
ha a babettát el tudták adni akkor mindent el lehet adni
csak megfelelő árat kell kérni érte.......
Jah és a minap láttam egy videót,valami 20-30 darab eladatlan hányássárga-fosfekete suzuki mellett kesergett a kereskedő hogy elbaszták a rendelést,mit csináljanak ekkora veszteséggel.S1000RR-t akartak csak a hülye titkárnő elütötte a billentyűt.
Lehet a MÉH telepen behozhatnának valami a veszteségből.
Nem kérem,az te vagy.Kikérem magamnak,tiszteletet.
Minden szavam maga a törvény.
Büdös troll vagy semmimás!
Szétnéztem.
NEM veszik.
Már az eladatlan készleteket zúzzák be.
Matyi csak nem vesz motort, de meglepődtem.
Jah, hát ez kurva egyértelmű, pénz-pénz-pénz. Mindenki mindent azért csinál, ki így, ki úgy.
Vicc a témában:

Idős bácsika megáll a Wartburggal a benzinkúton, befut mellé egy vadi újnak tűnő terepjáróban egy igazi ribanc kinézetű picsa. Nézegeti a nőt meg a szép kocsit az öreg, nem bírja ki, megszólítja a csajt.

- Bocsánat kedveském, miből futja magának ilyen fiatalon ilyen szép kocsira?
- Tudja bácsikám, gazdagokat elégítek ki...
- ...há' má' ne is haragudjon, hogy kimondom, de magácska a szopásról beszél?
- Nem, nem, a szopás az, amit maga csinált 40 éven át a gyárban ezért a szakadt szar kocsiért...

Ennyi, a pénz diktál.
Aha, nézz szét okoska jobban! A németeknél veszik, mint a cukrot lásd. Meddes és haverjai
nem azt mondtam hogy nem éri meg de szonzoráció nélkül nem lehet rendesen csinálni
csak ezért írtam hogy az a valaki miért csinál fizetett promo videókat........
mondjuk szívesen megtanulnék zsákolni. nem kosárlabdában,az kilőve,meg nem kukoricát,mert azt meg csináltam már...
az ominózus görög buszos kirándulás előtti este is jól beittunk ott nálad
Az már legyen a fiad problémája, hogy a videózásra mennyit fektet be, de gondolom megtérül neki, nem véletlen csinálja.
kb olyan a formája mint a fröccsöntött nyuszimotoroknak
Senna fényezésben sem rossz mint a barátomé.
nem ismerem
csak azt tudom hogy amikor a gyerek hobbiból tolta a videókat felfelé akkor elvolt az 5-6 éves pc-vel meg az 5 ezer forintos teszkós webkamerával amit kiegészítettünk egy 600 forintos mikrofonnal
mosz meg csak a cpu 100+ ezer hogy ne 3 órát rendeleljen egy 10 perces videót, a többi kacatról nem is beszélek de ilyen 30+ezres mikrofon és társai, és ezek még nem is látszódnak szóval a villantási faktor csak ezután jön
szóval amint elkezdtél komolyabban videózni lehet tolni a százezreket a cuccba, egy egész jó motor ára áll a szobájában elektronika formájában ami 3 év múlva ér egy robogót........
Azé na, az St-knek a piros és a fekete bódé áll jól.
Helyesbítek, számomra!
Az összes tejfeles doboz ilyen nem szép de legalább ronda.
Pityuuuuuuuu, bakkker, te sem mondhatod azt, hogy egy olasz motor valaha is szép lesz ebben a hervadt szürke színben...
Komolyan, mikor fújták a gyárban az idomjait erre a hivatalkorlát szürke szar színre, a karbon evezőlapátomat törtem volna szét a festőgépen.
Nézem is, de nem hiszem, hogy tudsz újat mutatni.
Lagzi előtt 5-8 St volt fent, lagzis költségek miatt nem dobtam ki a 600 ezret, pedig igen szépek voltak. Mostanra meg elvitték mindet, ami jó is volt, majd ősszel lesznek csak újra fent.
Jah, nagy spiler a faszi. Nulla beruházás, motorja nincs, szelfibottal mobillal videoz, elhiszem egy normális ruhája sincs amit maga vett, de legalább a sok topa kezdő motorosból aki túlvállalta magát vásárláskor megél
Végül is jól tolja, csak engem ez már nagyon nem izgat.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/ducati/st_3/ducati_st_3_auto-motor_csere_lehetseges-12522894 ez nem rossz és jó áron van asszony kapaszkodhatna.
Az hát, egyik sem egy rsv vagy egy panigale.
Ez konkrétan hazugság.Senki sem vesz ilyeneket.Főleg nem suzukit.
Bárkit megkérdezel mérvadó sportmotorosok közt a suzukiról................hát az 5 perc telipofás nevetés után még 5 perc gondolkodás és csak az jut eszébe mindenkinek hogy hát kényelmes.

A kawasaki és a yamaha gyárt szupersportmotort a többi a mehhe kategória.
Azok ocsmányak és ráadásul utánfutó kell hozzájuk.