Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Menjél motorozz egyet ( mert te tudsz) és nyugodj le.
Magatokra hagylak Zolival. Kicsit verjétek ki egymásnak, szopjátok körbe a másikat. Majd visszanézek később
Sokat elárul a személyiségről, hogy ha már nincs más ötlet meg érv, akkor jön a személyeskedés, meg a sértegetés.
Totál zen vagyok.
Csak nem tudok kitlálni olyan szövegeket mint TENET kolléga.
Nyugodj már le a picsába
Látom beakadt a pufizás.
Engem nem zavar.De egysíkú.
Találj ki ujabbat.
Már ha megy.
Valamilyen szinten biztosan.Még az is biztos hogy nálam jobban.
Mondjuk általában ez a tudás pályán lófasz,bemociznak mégjobban húzzák neki eszetlenül és jön a sóderágy.
Mert hát nagy a tudás,oszt 15 éves pályás kisrácok bujkálnak a hónuk alatt.
Látom igen felpörögtél mióta lepufiztalak.
A különbség az hogy ő tud motorozni!
Amikor kezdtem motorozni volt egy ilyesforma izgága ipse.
Mondták is hogy hagyd gixxeres annyi esze van mint egy marék szárított molylepkének.
Azóta lárom minden hasonszőrű sportmotoros ugyanilyen,motortipustól független.
molyagyú
ez jó!
A legfontosabbat kihagytad megint...............bérescsepp,bérescsepp................molyagyú.
na akkor lassan összerakom, hogy nézek ki.
ecsetfej
45 kg,
külföldön dolgozok (vagy nem tudom mit takar a karrier).

Haladunk
Nagyon kíváncsi
azt hiszem itt nem nekem kell bérescseppet szednem. Nem rémlik a külföldi karrier, de egyre kíváncsibb vagyok.
Ha jól emlékszem nála is egy csodás külföldi karrier miatt kellett innen búcsúzni, valószínű nem sikerült a világmegváltás, így most már jó az itteni szereplés is.
Már ne is haragudj, de lövésem sincs ki a fasz vagy.
Túl sok az inger egyszerre, nem tudja feldolgozni a hirtelen népszerűséget a nagy visszatérő.
Szedj béres cseppet,jó az agynak.
Bár nálad kétlem.
Na, de tényleg, ki az az Eryk és miért kell, hogy ő mérvadó legyen? Nem is emlékszem rá, hogy valaha is szóltam volna hozzá, azt meg pláne, hogy találkoztam volna vele.
Nem tudjátok az a Trubkleös dagi hiányol? Tiltottam, biztos sír a szája...
Tényleg tufa vagy.
De ki az az Eryk?
Ez a bejegyzés bekeretezve ereklyeként van kiakasztva a nappaliban.
Kereső vagy, és kíváncsi de ameddig a zaj a kinti világ a (turba) határozza meg léted (a nihilista életszemlélet egyik csapdája) nem hallhatod nem láthatod és nem tapasztalhatod meg a vagyok misztériumát.Lassan érkezni messziről az "igaz vagyok" alapköve (kő és nem homok)