Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha ereszt akkor a műszerfal alatt.Kompresszor,csövek és csatlakozás,ventilátor mögött rohadhat.
Egy vagy két ventilátoros?
Mèg egy autómba sem foglalkoztam vele csak használtam a klímát. Tèlen is használni kell hetente legalább eccer.
Ennél lehet cserélni külön a szelencét, bár az lett volna, akkor nem is kérdeznék.
Vízhűtőbe nem raknék, ott nem nehéz megtalálni a hibát, legalábbis a régebbi autóimon mindig megtaláltam és cseréltem amit kellett. Ez viszont más és nincs is vele kapcsoltban fellelhető tapasztalat, vagyis én nem találtam.
Nekem működik 13 éve.Ocsem vett dojcsbol ebayen kompresszort.50e alatt.uj.
Minden át van nézve, minimális szivárgás lehet, de azt nem találják, a klímahűtő elvileg nem, de lehet a kompresszor tömszelencéje, bármelyik cső...stb, olyan minimális, hogy nincs látható nyoma. Még van egy lehetőség, ha újra beszarik akkor a UV jó eséllyel megmutatja mert nyomot hagy. Olyat is olvastam, hogy évente ha fel kell tölteni az nem hiba. Ezt viszont nem tudom elfogadni mert a Puntó több mint 10 éve van nálunk és még soha nem volt rossz a klímája, csak takarítva volt.
Már Kadettokat se lehet látni, nem hogy ilyet. Ez egy kisebb vagyon lehet.
Nekem nincs. Vízhűtőt próbáltam nem lett jó az sem hanem hűtőcsere. Egy tűnyi lik volt a kiegyenlítőtartály mellett az alun mèg a nyomás sem ment el.
Biztos hogy nem tomit el mindent.?
Próbálkozott már közületek valaki klímatömítővel? Tavaly meghibásodott a mágneskuplung, pontosabban a tekercse. Miután kicserélték és feltöltötték a rendszert jól működött, úgy egy évig, vagyis egészen 2 héttel ezelőttig. Akkor újra elvittem a klímáshoz aki nyomáspróbázta a névlegesnél nagyobb nyomáson egy egész éjszakán át. Az eredmény egy minimális, szinte alig mérhető nyomásesés volt több mint 12 óra alatt. Mivel nem találták a hiba forrását (hab meg mittudom én mivel csinálják), UV-s feltöltést kapott, az állítólag megfesti ott ahol szivárog. Azóta jól működik de mivel nem lett meg a hiba így vélhetően továbbra is fennáll a szivárgás. Olvastam erről a klímatömítőről ami állítólag szabadon kering és csak ott tömít ahol szivárgást talál, arról viszont nem sokat találtam hogy ez valójában is működik. Van-e valakinek ezzel tapasztalata?
Nem cserèlem. Gechi jól járna vele a következő tulaj. Inkább járjon vel jól a főnök asszony!
Kadett C GT/E.
Nem mellé hanem csere?
Egy E30 sor6 ikerkarbis 125 pacis cope jöhetne mellè.
Itt mikor volt?! Költői kérdés...
Nekem semmim nem rohad!
És egy öregebbre?
Nem cserèlnèm el egy fele idős bármie ezt szeressük.
Ehh,nácibárka.Mondtam hogy a műanyag alatt rozsdáll.
Csodálkoztam de nem. Bal hátsó kerèk előtt kellett kivágni 20cm darabot a többit meg csak festeni. Kapott telibe alvázkezelèst több elem cserèlve lett meg fújva jól dolgoztak. Kifújták "fülzsírral"is. Putri na!
Tényleg cserélni kellett a küszöböt?
Asszony bárkát takarít èn meg sörözök. Dobtam fel.
Dobj fel valamit.