Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert 10 év alatti motort ingyen adják. A lánc, gumi fék még azokon se fogy. Karbantartani nem kell őket. Csakhajtani, azt tekert km órával továbbadni nagyszerű út előtt
Szóval a Honda, meg a strandkorlát kék nem a tied?
Ja,bar en max berelnek,van sajat szoval inkabb csak elmeleti sik.
Sajat joszantambol tobb motort nem veszek.
Most vettem egy ijet!
https://www.mobilasz.hu/

Tok és egyéb biszbaszt itt érdemes venni .
Az egyetlen Kawa amivel megbékélnék
Na de fotók alapján amúgy tényleg szép állapotú gép. Bőven megér ennyit, akinek ez a vágya, de aki motorozni akar annak azért egy 10 év alatti gépet ajánlanék, ezek már nem mindennapi használatra vannak, mert kurvadrága fenntartani, lepusztítani meg kár.
Teljesen korrekt, enyémben 35 ezer van....legalább is abban az órában ami éppen most rajta van
Amúgy már a második blokkot is nullára hajtottam. Több olajat eszik mint az MZ
Ilyenkor szégyenlem hogy szeretem a StarTreket
Az S3 szamszungot elengedtem mit azt te is tudod filóztam mi legyen..... Aztán a szolgáltatótól vettem Huvej p smart D telefont zsír neu 38 ft kamatmentes részlet...... nem nagy szám de éppen elég. Két évet irtunk alá van j3, j5 hasonló árban a westelnél.
xiaomi MiA1.
ha nem kell a full android es jo a miui 9 akkor ugyanez Mi 5x kent.
Volt rossz tapasztalat vele családilag, 1 évesen megdöglött így attól ódzkodik a gyerek.
Szajomit vegyen fiamnak az van hasít neki.
Ennyi a motor. Nem ám a tejfelesdoboz.
Hozzáértőkhöz kérdés, 60 rugó körül milyen telót érdemes venni? Gyerek most akart beleugrani valami 2 éves baromságba egy P20 Lite-ért, de nem engedem neki és azt sem, hogy egy 14 éves 150-ért vegyen telót amit bármikor elhagy vagy összetör, de 60 körül vegyen csak hát van-e olyan annyiért ami megközelíti a hülyevejt....
hamar menozunk kawaval.
Szèp gèp!
Ne mond már ezt.....én elhiszek mindent amit a hirdetésekben leírnak.
a valóban benne lévő méter mindig rejtély
minden gépjárműnél
Jó volt!
1202km
a blokk nagyon brutál, láttam ilyet már egyszer szegeden, egy kicsit szerelmes is lettem
pedig nemigen érdekelnek az utcai motorok
Azért az a fék qurvara retro.
Hááát ha igaz az a 70000km akkor én is elmennék vele akárhová.
https://www.kepesmotor.hu/kawa...
azért egy ilyennel minden héten elmennék fagyizni.....