Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ottapont
Az egyik legnagyobbat kihagytad!
Egy valamit tudok most, mégpedig azt hogy az aki így vagy úgy bántani kívánja embertársát, embertestvérét az beteg, nagyon beteg...és ez mind fizikailag mind mentálisan értendő. Hosszú évekig én is ezt tettem tudattalanul, de megértettem a................. Nehéz út nagyon, de ez az igaz ezt is tudom
Alázatos nemigen van a verseny sportban
Az max olyanoknál fordul elő mint pl a nagy kungfu mester aki a hegyen él mindentől elzárva
Becsületes és tisztességes biztosan akad, de amikor a tesztoszteron felbaszna az agyat mindenki vért akar látni, még ha sportszerű keretek között is folyik a küzdelem...
Nem besertodni de kedvenc harci filmreszletem.

http://youtu.be/4SK0cUNMnMM
Mark Hunt is remek harcos (ő családi erőszak hatására, az apja ütötte.....) lett tisztességes harcos íme egy felemelő meccs, érdemrs végig nézni.

http://youtu.be/y-pLiue8kno
Megosztó tevékenység ez is de vannak tisztességes, alázatos harcosok. Tiszteli az ellenfelet (nem ellenség) mert ahhoz hogy egy győsztes kéz emelkedjen a magasba ahhoz szükség van egy (vesztes félre) nem egymáson kerekednek felül hanem egymás álltal tanulnak... .... Itthon Erdei Zsolti, Karacs Attila...... Ray Szefo, Ignasov, Peter Aerts,Emilienko testvérek, Fedor, Alexander, Zabit Zamedov, Shemmy Schilt, Gökhan Saki, hirtelen ők jutottak akik korrekt harcosok.Pakman,Erik Morales, hosszú a sor.............
Főleg a parasztokat szokták aprítani de nagyon.
A sakk is jó. Ott is lehet ütni!
a verekedős "sportoknak" ugyan mi más értelme van hogy az ellenfelet kiiktatni?
aki csak sportolni akar az biciklizzen ússzon vagy fusson...... esetleg tollaslabdázzon
Szégyen a futás de kurva anyját aki kerget.
Ha a másik kiiktatása a cél (és nem a sport a mozgás) akkor csupán a kiütési pontokat célszerű megismerni majd csak az oda illrszkedő ütéseket gyakorolni.Egy precíz horog, felütés álcsúcsra, leghatékonyabb (és egyáltalán nem kell erőből bármekkora a delikvens) gyomorszáj, máj a következő.... precíz határozott mozdullattal biztos (siker). No ez érdekel engem a legkevésbé, de nem vagyunk egyformák...
nekem nem kell táncolni egyet ütök és fekszik
mert azért annyi eszem van hogy csak a gyengébbel állok ki verekedni
azért kell hosszú hogy lehesssen rugdosni is és ha hosszabb nehéz is leng össze vissza mint a szárítókötélen a tanga

van itthon kamion ponyva de senki sem tudja megvarrni....szóval valamit venni kell
Ráfeszülés, izgalom, stressz veszi ki az eneriát leginkább... Játékosság, lazaság, nincs tét szórakozás nem több
Jók persze (nekem marhabőr van) budo sportban szokott leárazás lenni.... Es nem feltétlen kell ilyen hosszú... Bár ezt lehet rugdalni is, viszont a rövidebb zsák játékosabb, kilengéskor a kitérést, visszatámadást lehet több szögből táncolva gyakorolni.
Amikor először hallottam, hogy valaki 3szor 1 percet edzett így, felröhögtem(mint a motokrossznál is) aztán rájöttem, hogy az nem is kevés egy kezdőnek...
Persze. Nem üt vissza
Dingdong vagyok!
Valami box zsákot nekem is kellene venni
Ezek a 15-20 ezres kategóriás cuccuk jók lehetnek?
Pl :
https://bokszzsak.arukereso.hu...
Ha csupán ütöd vágod (célszerű lehet mint én és a boyler ) de hamar megunod. Ha tudatosan alap technikákat is figyelembe véve építkezünk élvezni fogod és nem döglesz ki egy perc alatt. Az alapok fontosak de egyéne válogatja ki hogy teszi bele saját hozott programját (a precíz tudatos edző ezt felismeri) és ha a helyzet úgy kívánja nem erőszakoskodik az iskola boxot illetően
Az uv adaléktól nem fog meggyógyulni. Mástól sem szokott általában csak ugy. Ha egy hónap mulva is jó a klima akkor esélyed van rá hogy nem kell foglalkozni vele. Elvileg látni kell, ha a szivárgás helye akkora hogy lehetővé teszi az uv adék kivándorlását. Ráadásul látható, hozzáférhető helyen.
Jó ez a campus