Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De miért?
Bocs de a kisebbséghez tartozol.Ez van.
De legalább azért van olyan sportmotoros aki nem nyávog ha a várostáblán túl kell mennie.
A lentebbi kép mutatja.
Mert itt gyűlnek össze a NEM sportmotorosok.
A hozzád hasonló kretének meg megtűrt balfaszok lettek.
Fogalmazhatunk így is :)
Neked akkor csak mocikád volt! Ki az a Clam?
Nekem régen vóóót sportmotorom, az számít? Nagyon durva volt, 125-ös, úgy ette a Babettákat, mint Clam a a mogyorót.
Aha... Csak akkor miért azt gépeli be hogy sportmoci pont hu?!
Mondja ezt egy téveszmés...
ojan hejesen
Ez igaz.Az emberek 98%-át kurvára nem érdeklik a sportmotorok.
Te most a fiamról beszélsz?
hogyan = olyan
Na igen....
Mondom hogy skizo vagy.
Ismerem az életművét, ha zenei hasonlattal kéne élnem, hogyan, mint Blöró bácsi a Blues Company-ból, az öreg megírt 6-8 albumot 5 kulcsszóval:
- pina
- csöcs
- alkohol
- motor
- még egy kis pinacsöcspia.

Nyomi mogyi ugyan ez, az életműve 5 kulcsszóra épült:
- géjesikszer
- k5 1000
- sárga-fekete
- szarolasz
- még egy kis géjesikszerk51k...
Na igen, ha lenne moderálás röpülhetnél te is
Mit vár az ember egy olyan forumtól ami a nevéhez méltatlan lófasz bmw túramotoros cikekkel foglalkozik Azt is blikk színvonalon teszi. A motorosok 90%-nak köze nincs a sportmotorhoz.
Rólam? Engem hogy tiltottak volna nem is voltam itt 10 évig.
Dehogy,csak rólad,engem sosem tiltottak le a moderátorok.
Most esett le, te magadról beszélsz.
Qurvasokat kreténkedett,beszólt mindenkinek és így elegük lett belőle a moderátoroknak is (ami nagy szó,ahhoz nagyon fullba kell nyomnia) és simán letiltották.
Majd most féléve visszanyalta magát.
Sok embert szopott le ezért ís így most ittvan,megint nyomja csak nem fullba.annyit nem tud szopni hogy engedjék ugyanolyanra.
Látszik is hogy majd meggebed,de nem lehet.
Ez engem is érdekelne, mert sok mindent olvasok itt és azokat nem is moderálják. Ezek szerint régen volt moderáció?
Hogy tudja magát letiltatni valaki egy motoros fórumról? Ez a bomlott elme rejtélye marad...
Már megint a téveszméid... Engem soha nem tiltottak sehonnan! Mindig okosokat mondok! Kawa gyógyszerezik! Nem játszok pianinón.
Mondom hogy a tied csak skizó vagy,letiltottak a moderátorok,mondjuk azóta csak a hülyeség folyik belőled.
Vedd be a gyógyszered.
Jah és már nyem nyomhatod fullba a kretént csak pianóban.
Az enyém? Nekem ilyen nem volt, az más kérdés, hogy igaz lenne rám.