Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon jól megfogalmaztad a lényeget. Valóban alig van már érdemi téma.
Megkapod.....
Egyébkánt szép az idő!
Nem, te vagy unalmas!
Szerintem az a 20 jó lesz 5-nek is!
Engem az érdekel ki a troll, aki az üzenőfal remek témáit offolja...
Kikérem magamnak.
Több tiszteletet.
Akkor most Te trollt etetsz
Nem olyan családból származik.....
Letaglózta?...nem gondolom......amennyiben élesnek minősül az a kritika, hogy trollt etettek akkor remélem nem vágjátok meg magatokat.... abban viszont igazad van, hogy Te rég vettél részt ilyesmiben sőt igazából nem is emlékszem rá, hogy etettél inkább magad próbálsz trollkodni csak hát nem sikerül teljesen és a vége mindig empátiába fullad....
Mondjuk reménykedjünk benne, hogy tanul intő szavaidból
Na eddig tartott az őszinteségi roham
Amúgy Zoli akiket tisztel, azokkal szemben soha nem "lépne fel" komolyan, vagy fogalmazna meg "éles" kritikát, na most ezek közé tartozol Te is és pont ezért taglózta le a véleményed
Ő kupecként született szakállal.
Név szerint? ....még a tiédet sem tudom....
Jó, én vállalom, hogy baromarcú vagyok, de most már kíváncsivá tettél, hogy rajtam és Zolin kívül ki a másik 4-5
Mondjuk az utóbbi időben elég ritkán vagyok, szinte csak akkor, ha Lali telepatikusan üzen nekem, hogy leesett a vérnyomása és szintre kéne hoznom
óóóó, nem csak Ő hanem még Ti 5-6-an akik ezzel szórakoztok......persze nincs ezzel baj csak hát egyedül maradtok egy idő után.
Elég beteg.
Frászt.
Kár magyarázkodnod, Sanyi átlátott rajtad, Te is ugyan olyan hibás vagy
eltűnik idővel....kitartó ugyan mert gondolom igencsak sértődött az sm-re, de ha senki nem foglalkozik vele akkor előbb-utóbb eltűnik.......persze vannak beteg elmék akik ha rákattannak valamire akkor arról nem bírnak leállni, remélhetőleg nem ez van mert akkor nekünk reszeltek....
Amikor ignoratam ugyanúgy folyt tovább,nem tűnt el.
ezt nem szivatod mert pont azt akarja amit csináltok.....a többieket szivatjátok ezzel hisz bármit is reagáltok sikerül telefosni az üzenőfalat és a többi topicot és érdektelen lesz számomra.....mikor meglátom a beírásokat amiket váltotok ezzel akkor gyorsan továbbgörgetek, de sokszor hiába no meg átugrok pár olyan beírást amik amúgy érdekeltek volna.......igazából nem a troll a hibás hanem akik életben tartják........persze lehet, hogy ez más fórumokhoz csak sima ujjgyakorlat ahogy ezt régen is írtam, itt lehet fejleszteni a troll technikákat, de ha sikerül kivégezni a fórumot akkor az kinek lesz jó? ......érdemes megnézni, hogy egyáltalán hányan irogatunk ide rendszeresen vagy csak néha....hát igen kevesen talán 20-an.........az ilyen troll menetek rendesen elkedvetlenítik az embert.........persze nyilván ez is a cél csak nem örülök neki...
Most pont jó érzés szivatni.
Nem nagy dolog ha van érzéked hozzá... ha nincs akkó nincs