Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem a kettő majdnem ugyanaz.
Nálam ez nem annyira a motorozás élménye, hanem a motorral való kirándulásé.
Végén kiderül hogy nem is a BMW-sek a bunkók hanem a Hondások?
És én csak a magam nevében beszélek
Teljes mértékben egyetértek veled, én is így gondolom! Ne tererelje el senki a figyelmet a motorozás élményéről.
3-4 ember a legjobb
amúgy a haladási tempó lehet bármilyen csak ugye előre meg kellene beszélni mindent, ami többnyire sosincs rendesen letárgyalva
mentem már olyan 10+os csapatban ahol szinte minden fasza volt, semmi jelentősebb probléma nem volt a 3 nap alatt
Nekem teljesen nyóc.
Hidd el, mindenkinek jobb, hogy egyedül kirándulok.
tok vicces,sot ha lehet szeretek utolsonak lenni.
Eltevedni,kulon elzugni masfele,ez mind csudijo.
Meg osszekanalazni aki elbasza.
16 október 1-én Kotorban még 23fokos volt a tenger és úszkáltam benne, 17-ben meg retek szar idő volt arra is már szeptemberben.
Na, én hasonló okok miatt döntöttem úgy, hogy csak egyedül motorozom (túrázgatok).
Én vagyok az, aki szeret sűrűn megállni (na nem a benzinkúton, hanem bárhol az út mentén fotózgatni, cigizni, nyújtózkodni).
A csoportos motorozást (nagy motorral) konkrétan veszélyesnek érzem, sokkal jobban kell figyelni, mintha egyedül gurulok. Kedvencem az, amikor a "túravezető" úgy dönt, hogy "akkor most ezt a nyolc autót zsinórban megelőzzük". És muszáj menni utána, mert különben szétszakad a csapat.
Nekem ez nem hiányzik....
globalis felmelegedes,vagy sanyi eltevesztette es az Észak tenger olcsobb volt.
Horvathban jéghegyek? Jegesmedvék? Eddig is sejtettem, de már biztosra tudom hogy egy párhuzamos univerzumban élünk.
Fogják,jegesmedvék és jéghegyek annál inkább.
Jobb ez így.....épp karácsony előtt...állat lesz a víz.
Én már többször lefektettem a szabályokat....és rohadtul nem élveztem.....maradok a zasszonynál....
állítólag a szeptember még nagyon fasza, tizede nép olcsóbb is de az idő még mindig jó
ha több ember megy le kell fektetni a szabályokat, és aki azt gondolja hogy ő tud annyit de nem felel meg otthagyni a gecibe
vagy épp meg kell mondani neki hol van az aznapi szálláshely és majd jön....
az a csapat aki 1 emberhez igazodik az idióta csapat és meg is érdemli
egyszer voltam egy nagyobb csapattal, na ott egy elindulás több mint fél óra volt....valaki mindig valamit szarolt
el is kapott az ideg legszívesebben mindenkit megpofoztam volna
ha egyszer 8:00 az indulás akkor 8: 15 kor még mi a faszt áll 1 gatyában és az időt nézi, vagy épp amikor 30 motorból 25 már indulásra kész a motorok indítva ő még egy cigire rágyújt vagy épp kávét iszik stb
Ha van egy stabil 3-4 fős csapat az pont jó tud lenni.
Idén én is decemberre foglaltam horvátba, nem elég, hogy olcsó még üres is lesz a part, mondtam asszonynak, hogy ne vergőggy, 30-ból megússzuk 4-en az egész hetet és rajtunk kívül senki nem lesz a vízben....illetve rajta kívül......soha többé szezon....
Nekem az emberekkel van a bajom. Elmegyek egy xy szép helyre. A sok bunkó turista és a neveletlen idióta gyerekeik meglehetősen nagy mértékben rontják az összképet.
Ha bandában megyünk motorozni tuti van egy hülye aki alkalmazkodni képtelen. Elkesik, leragad a benzinkutak környékén, a haladast hátráltatja stb... Nekem ez nem való. Volt hogy a betervezett 4 órás út majdnem 10 óra motorozas-benzinkuton cigizes lett. Akkor inkább veretek heti 4-szer a fagyizoig és elmegyek nyaralni kocsival, asszonnyal lehetőleg szezonon kívül.
....illetve manapság is sokat megyünk,kis utasommal ....persze csak helyben...picit szereti
Az utazásnak és a motorvezetesnek mi köze egymáshoz
Együtt és egymás nélkül is létező fogalom.
Jano soprtmotoros,smint ilyen mind molyagy.
sósav (az leszedi) de óvatosan,azonnal mosd le vizzel.
Ha az ember magára talál mindegy is hogy földrajzilag hol van.Mi most ott vagyunk ahol,tudatosan,megélve a most-ban vagyunk.......ez tett szabaddá...peremtény a kert,a kaszálló,a jószág,a teremtés......induljunk bármerre vágyunk vissza,sőt manapság nem is vágyakozunk semerre...hálásak vagyunk.......pedig volt hogy 20000 volt egy szezon kettecskén