Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és szerinte kurva jó...Anno beszólt nekem, mert elmertem azt mondani, amit kb. mindenki tud, hogy ez a legszarabb S osztály!
Sziasztok!,A kisasszony ma véletlenül nem valami kék csodával gurult a Dózsa György úton?
Talán ilyen lehet. Nekünk elég az 1.9 benya szolidan.
Nem ez a nácibárka van a tasinak?

http://youtu.be/IcLhZ6plxJM
Szia Drága!
Kéz csókolom!
Az van most lett kész. Vaxolva polírozva csitti-fitti.
Pl. BMW?
De bizonyos tipusokat preferálnak a bunkók
Akkor jó megnyugodtam.
Nem márkafüggö
Ez márkafüggő
Én pl. Tuti bunkó vagyok és Hondám is van még suzuki is. Mindkét tábort erősítem.
Motorozni legjobb egyedül nem is számít hová úgyis az út a lényeg . A csoportos motorozasnak is vannak szabályai évente 2 alkalom pont elég is !
mindenhol.
Jó estéket...
Plébánosunknak volt jó módszere erre. Szólt hogy indulunk, és otthagyta a bandát. Azt mondta, ha ő el tud indulni akkor más is.
Elsőre persze ment a sértődés, meg lemaradás, de a második ilyen után csak úgy repült a gyerek a csomagtartóba, csak hogy le ne maradjanak
hol
nameg ott a gsxr.
Nem szabad annyira a másikkal foglalkozni. Egyrészt ettől lesz veszélyes, mert eltereli más egyébről a figyelmed, másrészt nem lesz időd élvezni a motorozást.
Ez érthető is, mindenkinek meg van a maga elképzelése.
Volt hogy elmentünk pár haverral gurulni, de zavart az hogy most éppen mellettem vagy mögöttem vagy előttem bohóckodik valamelyik.
Ez hülyeség.
Nem tudom én 80-as években 3 kerekű motorral vagánykodtam a homokozóban, de amikor én motorozni kezdtem akkor azért ment az integetés, főleg a szoci gépek között, mert ténylegesen bajtársak voltunk és szükség lehetett egymás segítésére bármikor.
A nyugati gépekkel ment ki a divatból, illetve az is hogy ha az út szélén látunk egy motorost, akkor megállunk megkérdezni, hogy tudunk e segíteni, mert nem cigi miatt álltak általában a szoci gépek ott

Amúgy ez az integetés a Skodások között is ment, mert azok is pont ilyen szarok voltak