Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én mennék nyaralni 1000 helyre de zseton nélkül nem lehet
azért meg nem dolgozom magam betegre hogy el tudjak menni évente 2-3 hetet ide-oda
egyik ismerős ép most mondja hogy 6 személynek (amiből 2 kisgyerek) egy hetes nyaralás 250be fájta balaton parton , és full minimálba tolták
Volt, hogy nem mostad a motorod 5-6 éve?..........na ez olyan, úgy rásült mint állat, na jó, kipróbálok először valami felnitisztítót....
Biztos, hogy lakkozott.
Felnitisztitó. Nekem lidlis pumpás van, az teljesen jo.
Ez mondjuk ember függő.......most, hogy egy kisebb faluban lakok meglepődtem az emberek földhözragadtságán, itt kevesen mennek bárhová akár csak 1 napra strandra is nem, hogy egy külföldi (jujj, erről beszélni sem szabad) hanem egy sima belföldi nyaralásra is 1 hétre. A legjobb haverom családja ( Ő maga kamionozik így persze jár belföldön szanaszét) soha nem mennek nyaralni és évente max. 2X soltvadkertre a tóhoz, de mág kecskemétnél honvágyuk van, de a faluban sokak ilyenek, mindenük a környékbeli és saját falujukban a falunap és a havi 1-2 vásár, bevásárolni is a falu 3 boltjába mennek el pedig van autó, mehetnének bárhová..........egyszerűen nincs rá igényük, a szomszédolás oszt jónapot.......lehet, hogy Janónak sincs igénye többre mint amit tesz, nincs ezzel baj, ennyivel beéri.......mások meg nem.
Visszatérünk erre majd ha eljutottál pár emlékezetes helyre a világban
Ez igy éppen pont perciz.....kiegészitésként a postások és futárok egy pillantást egy mosolyt kapnak tőlem és viszont
én kifejezetten utálok motorozni
vagyis ez így nem teljesen igaz, de nekem az maga a halál ha pl el kellett menni világosig aszfalton
a fogarasról haza meg leírhatatlanul foshalom szar dolog, igaz aznap 750km ment a gépbe, amiben volt pár neccesebb földutas szakasz is
meg is fogadtam az életbe nem megyek mégegyszer olyan messzire motorral
mondanom se kell következő évben is megvolt a transfogaras-transalpina
de tényleg az volt az utolsó
Eddig azt hittem a motorozás a motorozásról szól bár közben rájöttem hogy sokmindenben másról szól, csak pont a vezetési élményről nem.
a túraendúró nem a motorozáskor szerzi az élményt hanem ahová eljutsz vele
mert igazándiból az az egyetlen motor amivel bárhová el tudsz jutni ha nagyon akarod.......
A féktárcsától nem férek be vele mindenhová, persze a tárcsákat is levághatom.
Na látod hogy jobb a sor4ezer sportmotor. A kistempos kanyarokra meg jó a bicikli. Vagy egy supermoto. A turaebduro meg mindenre jó, csak épp semmiben nem emelkedik ki. Sehol nem nyújt maradandót.
Akkor ne gondolkozz, azzal biztos lejön.
Nem emlékszem, majd megnézem, nekem sima alunak rémlik, de jobban ránézek........kissé beleflexelek majd.
Nem is nagyon szokás rajtunk kívül......anno a 80'as években senki sem integetett, minek, ez egy közlekedési eszköz volt oszt jónapot, mikor a renccerváltáskor a gazdagodók elkezdték venni a nyugati gépeket akkor az integetéssel jelezték, hogy látjuk, te is egyívású vagy és ezt elismerjük persze a szoci motorosoknak senki nem integetett, de szép lassan elkezdett ez teret hódítani, hogy az integetéssel megpróbálunk bekerülni egy "belső" körbe ami persze marhaság és ennek pont az a legjobb jele, hogy bizonyos márkafajtákat birtoklók csak a saját márkásoknak intenek hisz nincs lealacsonyodás meg hasonlók.....az integetés szerintem sem túl értelmes dolog, semmivel sem leszünk összetartóbbak vagy jobb emberek ettől.......mondjuk ettől függetlenül én a babettásoknak is intek sokszor még kocsiból is.
Amikor otthon már a házas emberek nem kapnak puncit, legalább kurolajk meglegyen.
A színén nem látszik, hogy fényezett vagy natur?
A natur alut valóban sósavval lehet a legjobban tisztítani, a kamionmosókban is savazzák az alutankokat és felniket, de azok nincsenek festve, nem is tudom, hogy az enyém vajon festve van-e vagy sima alu? Ha csak alu akkor nekiesek a sósavval.
Én Hondáról sem integetek...
Vajon az első felniről mi a bánattal lehet normálisan leszedni az évek alatt rászáradt fékport meg ilyeneket? A hátsó igen könnyen tisztult meg is lepődtem,. de az első nem akar mosószerrel, féktisztítóval, benzinnel tisztulni.
What does kúrólájk mean?
Kezdesz belejönni, nekem ez tetszett
Ma is elszabadul pár kúrólájk.