Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tegnap nyert a csapatom!
Máig az a legjobb!
Ja!
Coelho virágos napocskás lepleit rá lehet teríteni sok mindenre, ahogy a te hegyi beszédeidet is, nagyon jól fog kinézni, de a lepel alatt a valóság ugyan az marad. Egyik oldal sem volt presszionálva sem pro, sem kontra hogy segítsen vagy ne segítsen. Mindkét (ezt egybeírjuk) csoportnak vannak szülei, gyermekei, vágyai stb. , és lehetősége, hogy megállhasson. De csak az egyik csoport tagjai tették meg, mert amikor azt hiszik nincs ott a nyilvánosság(pl nem kell egy fórumon "húdekibaszottulelfogadójóembernek" mutatniuk magukat némi önfényezéssel), akkor nincs álca sem, azok, akik. Ültem törött bordákkal az árokparton, minden motoros megállt, akkor is, mikor már túl sok volt a segítő kéz, de abból egy se volt autósé, egy se kérdezte meg hogy esetleg elvigyen-e a kórházba például. É ők azok, akik a nyilvánosság előtt tőlünk féltik az életeket meg az egészségeket. És én nem vagyok Jézus, nem is akarok az lenni, a kődobálók nem kenyeret kapnak.
Így van...annak akinek nincs ennél többre igénye......csak hát a fiatalok azért fiatalok, hogy megismerkedjenek az élettel és amit nyújtani tud és azután válasszanak, nekem vénségemre már elég ami van (na jó, nem), de nem cserélném el a fiatalságomat egy tanyasi létre.
a jómód fura dolog
tiszta levegő, rendes kaja, stresszmentes élet...... ez is lehet jó nem csak a 300+ ezres telefon
Így van, ezt mondtam a szomszédomnak is aki kalákában járt minden nap ( na jó, csak heti 5X mert hát a 2 pihenőnap nekik is járt) lopni az osztrákokhoz 3 haverjával, elég jól keresett ezzel csak hát azok a hülye sógorok beengedték ahelyett, hogy lezárták volna a határt.
Nem kéne beengedni őket.
Hm, akik ott laknak azok lehet, hogy olyanok amiknek leírtad, de akik kijárnak naponta ilyesmit elkövetni azok nem laknak ott.
De nem az a verdikt hogy bármiféle munkával ami kevés és könnyű megélsz,és még vidáman felreraksz,kocsira,lakásra,nyaralásra?
Minek rabolni mikor békés és vidám emberek laknak nyugaton?
Hát ki? Szerintem a mocskos habsburgok állnak ott lesben ahogy azt tették 300 éven át.
Óóó nem, ez messze nem erről szól, nincs itt semmiféle háttérhatalom meg konteo....simán az van, hogy vidéken élni elzárva a világtól és nehéz életet élni már nem kötelező mint pár évtizeddel ezelőtt volt, mivel a net szerencsére eljutott bárhová így kinyílhat a világ a fiatalok előtt és más könnyebb élet perspektíváját nyújtja ahelyett amit szüleik éltek és ha a szülőt tényleg érdekli a gyerekének a sorsa akkor segíti is ebben és nem visszahúzza a nyomorba, bár amióta itt lakom sok olyan szülővel találkozom akiknek az a hozzáállása a dologhoz, hogy miért legyen a gyerekének jobb sorsa mint neki? Így el is süllyeszti abban a mocsárban ahogy ő él és csak az erősebb jelleműek tudnak kitörni igaz ezek egyre többen vannak szerencsére.
nen is a jómúdú nyugati les a bozótban zsákmányra várva
Brandenburgban?
A felvilágosodott jóléti nyugaton?
Neeeeeee.
Szerencse és véletlen isten álruhában.... Főképpen kis hazánkban van az efféle elnyomás és nem erőszakkal, sokkal inkább (gyere majd mi adunk megtermeljük neked felneveljük neked három fagyasztott csirkét kapsz kettő áráért... stb
Azért ehhez az is hozzátartozik hogy nem egyszer kirabolják azt aki megáll segíteni....
Még a mentőt is kirabolják
Szóval nem kell meglepődni ezen a hozzáálláson
Csak úgy: http://index.hu/nagykep/2018/0...
...illetve nem csak úgy hanem mert ez mindenhol így van és nem véletlenül.
Mivel ilyen áron nincs hasonló így megvettem.Ha szükséges a szétbomlott másik farmerből át tudom rakatni a kevlar cuccot.Ingázni tuti.
Azóta fogyókúrázom hogy beleférjek a bűrbe.
Tudthamm
Amikor azt tapasztalom hogy egy bizonyos ( érdek csoport :finoman: ) kinyilatkoztatási szándéka gyűlöletben,haragban igyekszik megnyilvánulni majd reményeik szerint kiteljesedni, akkor egy igen egyszerű módszerrel megforditom a létre hozott élethelyzetet.A másik célcsoport tagjai emberek mint ahogy az egyik célcsoport tagjai is.Mind két csoport tagjai vágyakoznak adni és kapni figyelmet,tiszteletet, szeretetet...mind két csoport tagjainak vannak fontos emberek a környezetükben akiket megölelnek,megpuszilnak,megcsókolnak.....mind két csoport tagjainak vannak gyermekeik (többnyire) vagy idős szüleik akik fontosak számukra....kérdezem mi a különbség ? az,hogy újra és újra megvezetik és megosztják az embereket majd röhögnek a markukban hogy ismét elérték céljukat egy pofon egyszerű módszerrel.......a megoldás igen egyszerű...nem azt erősitem ami szétválaszt,megoszt bennünket hanem azt ami összeköt minket ami közös bennünk....ennyire egyszerű.Ha egyet érzel velem öröm,ha nem (hiszed) akkor próbáld ki magad.....működik
A Bárdis farmerban nincs kevlar,csak protektorok,Alsó kategória nagyon jó áron,a protektor ezen is a sípcsontomnál van.
Van olyan is ami aramid szálal erősített,az nem 13 rugó.
Na, köcsög autósok, akik szerint a motorosok a veszélyes állatok az utakon, itt látszik meg kik vagytok valójában. Kamu balesetes autó, véresre maszkírozott színészekkel az út szélén. SENKI nem áll meg segíteni, kivéve a MOTOROSOK! (facse video link)
https://www.facebook.com/ZDFhe...
Minden motort arról másoltak....a mai napig is.
Dehogynem,kiköpött káöt.
Teeeee figyejjé mááá

A T-max-ot nem erről másolták véletlenül?