Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez a te vélemyényed, nincs ezzel semmi baj... egyszer azért próbálj ki egyet, csak úgy minden előítélet nélkül... akkor sem fog megtetszeni valszeg, de érdekes lehet megérezni, hogy ekkora tömeget milyen könnyen lehet kezelni. nem hülyék csinálták és azért, ha akarod szedegeti is a lábát
Örülök, hogy tetszik!!
Engem nem a pénz része érdekel, hanem úgy a motor önmagában. Az az én szememben már nem is motor, az már kicsit túlzás az én szememben.
Fenykepezd le,és tudnád árulni a homaroknak a képet.
Volt,eladtam.
Pacsafe-el bármit otthagyok.
Hát ne bújkálj, gyere menjünk motorozni pedig én túrás vagyok.
lehet egyszer kipróbálok egy 1290-t... de nagyobb valószínűséggel maradok a k1600 vonalon... bár ki tudja mit hoz a jövő?
Nem kér az enni, nekem sincs többször fenn mint 3-4 alkalom egy évben. Előző motorról hoztam át a mostanira, egyszer kell megvenni. Ha pedig ott vagy a kirándulás helyszínén sok mindent elnyel és te nyugodtan sétálhatsz egy kisebb hátitáskával amiben elfér egy kis víz. Nem kell hurcolni a kabátot, sisakot. Kisebb utakra én se viszem, olyankor konzolostól leszedem (7 perc a le vagy felszerelés), nem rossz az hidd el, csak amíg nincs nem tudod értékelni, ha viszont egyszer lesz akkor még az is lehet hogy megszereted.
én nem érzem luxusnak... csak egy nagyon jó motornak... ezzel az erővel mon minden motor luxus, mert nem szükséges a mindennapi élethez. ja az árcédula? az csak statisztikai adat. érdekes, amikor olyan csóró voltam, hogy szombaton kerestem, hogy a szerdai kenyérre mit tudnék tenni, az nem zsvart senkit? élvezek minden km-t, amit ezzel megyek. nem játszok rá, nem nagyképűsködöm vele, a saját örömömre motorozom. aki meg buziskodni akar, hagy csinálja, lehúzódom és elengedem... vettem már ki árokból összetört nagyképű köcsögöt, rögtön más lett a hozzáállása... csak megköszönte... én meg békésen motoroztam tovább... holnap megyek ausztriába 5 napra, ott is kényelmesen, mosolyogva fogok motorozni
Dingding is szopjon beteg szamarat.
Mert a túrások és az utánfutósok aztán tudnak!
Mehet külön motorral,pakolhat rá annyi ufot hogy belerogyna.Akkor se változna a véleményem.
De ha otthon marad az a legjobb.
Azt hozzá kell tenni hogy a sportmotorosok jó nagy része nem tud motorozni, mert a sportmotorhoz kell tudni motorozni.
De pl a vizes gs, hát nem létezik annyira balfasz motoros aki azzal nem tud gyorsan menni, az a motor és szinte mindegyik bmw ktm duci triumph stb hülyebiztos.
Vannak ám itt igen beteg szexuális aberrációval rendelkező egyének.
Hihi.
Elbújtak, hogyne, köszönjük emese.
Egyedül topcase+hengerzsák vagy más puha táska, ez a legjobb páros.
Utassal meg muszáj a 2doboz mert nincs az a nő aki be tudna pakolni egy kis szatyorba. Ha lenne párod aki szeret motorozni, teljesen máshogy gondolnád ezt.
Az inkább szopjon le egy beteg szamarat.
pont ez a szerpentin... qrva sok szerpentinen átmotoroztam már és láttam egy két supermotos srácot, a gixerek elbújtak... nyilván pályán meg kikapnámak, de oda élvezkedni az sm a legjobb...
Őt nem ismerem, de a gp-sek jól mennek!
A GP PILOT meg egy kretén.....
Engem senki nem ver el! Dobozt sem viszek sehova, csak bankkártyát.
Mentem nemreg egy k1200r-rel, na az is kurvajó motor, elhiszem hogy az 1600-os is kurvajó de messze túlzásnak érzem. Végülis erről szól a luxus.

Az enyém addig “veri” a sportmotorokat míg a kanyartempók nem mennek 130-140fölé, ott már jobb, stabilabb a sport.
télen átszabatom a heed csövezést, mert le tud érni kanyarban... mindkét oldalon... a gyártó állítja, hogy nem lehet... egyszer kicsit fel is ütött, úgyhogy télen leszedem és átalakíttatom sima béláékkal..