Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Láttam a helyi vágányok is csak a vasút utáni parkolóig merészkedtek
az opel bírta az utat de már én is bánom hogy odamentünk mert a libegőn majd összefostam magam
Max gyokketto es nezelodes,benn az erdőben szart se látok,az utat legkevésbé,és az tuti olyan kátyús hogy utálom.
Sirok után még egy tankloter.
Szerintem tukorkep.
Ezek mit szívtak?
A faszi olyan jobbost nyomott le.....
Még mindig röhögök.
http://youtu.be/FIRT7lf8byw
A legelején Eger felől meg optimista voltam. Aztán jött a baz megye tábla Lillafüredre beérve volt még értékelhető pár km.
10 éves észak kelet Magyarország túra letudva
Ezt én úgy kerülöm mint kororvos a bubopestist.
Na látod kiléptem a komfortzonabol. Ennyi szar utat. Nem csoda hogy turaebduro itt az emberek fetise
Fura egy állat. Vártam valami akciót de semmi. Gondolom szegeny állatkerti kenguruk le vannak szedalva
Picit agresszív csóri öcskös.Es dezorientalt.Jol le is cseszte a főnök otthon.
http://youtu.be/fHOGjd7PJY0
Az ő az unokaöcskös,de én se néztem ki sokkal jobban.
Mivan Zoli beittál láttalak hétvégén szarul néztél ki na....
Ja.........
Van olyan, mint egy SXV!
kínai gyártó
Ez mi a halál?
Engedd el
Ma láttam egy SWM-et
csak 2 részes
Majd ha 3 dobozt osszecsavarod,betolod a sarokba hiányozni fog a szintezo.
szóval akkor full egyenes az alja a vízszint kb megvan szerintem 2 méterben pár mm van csak arra emlékszem jóhogy az ajtók elég jól lógtak ide oda, az a pár mm elfér benne, csak az aljára nem emlékeztem hogy egyenes vagy valami trükkös mint a régi szekrényünk volt
köszi!

amúgy a farost hátulja ha csíkokra van vagdosva lehet szintezni, régen is azt tettünk a szekrények alá amikor még nem voltak ezek a tekerős lábak
Nagy bazi doboz,Megáll,csak vizszintbe nem tudod állítani,ami gebasz tud lenni.
zoli!
ez a nyírbútor gardrób(valami italian style) megáll a lábak nélkül? ha leszedem azokat az állíthatós szürke műanyag lábait
elfelejtkeztünk a plafonon lévő hungarocell díszről aztán csak lábak nélkül férne el, kb 2 centi szopik, az ami pozdorját tettem az aljatbetonra.....