Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és a bimmeresek 99% matyi.
Mondja egy homár...
Kétlem...
Elég egy E46 is.
Nem, én nem konzolos generáció vagyok...
Van köztük sok jó arc. De az is igaz, erősitik.páran a sztereotipiát.
Elég jó szar
Kényelmetlen, kezelhetetlen, lassú
Vélhetően sokkal jobban mint te a fostalicskáddal:)
azon a beszóláson azóta is sírva röhögök pláne, hogy igaz...
A stelvion sima gs-sel is borultak el a szemem láttára. Meg volt gs-s brigád akik fel se mertek menni a lépcsőn mert el lehet ott esni.....inkább kerültek. Pedig pont annak a motornak való, nem az enyémfélének. De én legalább felmentem
Kint egyébkén veszett sok k1600 jött szembe, majdnem annxi mint gs. Tehát lehet létjogosultsága ott is. Én nem vezettem még, fogalmam nincs mire képes.
Azotais rimankodik privatban de hajthatatlan vagyok.
minden gyártó motorján ülőből ismerek gyökeret és jó arcot is... ez nem márka függő... ráadásul a japán motorokhoz képest a bmw már-már olcsónak is mondható, tehát még erre se lehet nagyképűnek lenni aki meg nagyképűsködik, nyugodtan bekaphatja.... ja nem... a poénkodás persze teljesen más, mindent a helyén kell kezelni
Nem, de néhány helyit (kalocsait) ismerek látásból. Amióta felvitte az Isten a dolgukat, azóta megváltoztak, nem előnyükre.
Kint az országúton is ennek a márkának a képviselői NEM szoktak VISSZA inteni ha szembe jönnek (60-70%-uk legalábbis) - ezt mindig is sérelmeztem.
Persze van kivétel is.
Kupeccel semmi bajom, ő jó srác: nem fütyül a víz alatt és nem eszi meg a kúpcserepet sem.
Ilyen sok bmwst ismersz?
gs ed van xe nem hinnem hogy egy golflkubba jarsz akar 2 bmw tulajjal.
vagy csak a kupecet ismered?
Én nem irigylem tőled, bár minden BMW-s olyan volna mint te. Sokuknak viszont - amint rá ülnek életük első bajor gépére - akkora arcuk lesz, hogy rögtön egy számmal nagyobb sisakot kell vegyenek....
Azért ez így kerek!
Ilyen?
Sosem unjátok meg :)
engem nem érdekel mi kell a népnek, csak hogy mi kell nekem... az én motorojaimat rajtam kívül csak Tibi barátom vezetheti, viszont benne 1000%-ban megbízom egymás motorjait ki szoktuk próbálni, de csak ennyi... a legjobban a zzr1400-a tetszett eddig, nagyon jó kis motor volt, meglepően kezes, de vadállat is tud lenni. érdekesség képpen most a vfr1200-át fogom kipróbálni majd, de csak ennyi. egyik sem kell nekem, de érdekességnek jó. sportmotorokat is kipróbáltam de nem tetszett... egy 1290-t és egy új 1200gsa-t még kipróbálnék, a sima 1200gs nem tetszett...
A GSX-R 1000 elég jó motor!
Nem bujkálok! Farmom van!
Gixxer csak a ratyiknak.
s1000rr a meno.
1600-oson nem, de hasonló motorokon ültem már mint pl az fjr, de őszintén, annyit sem éreztem hogy beindítsam. Hisba erőltette a gazdája, mondtam hogy köszi de más motorjával nem szoktam menni

Allrounder kell a népnek, autóból és motorból is a gixer meg pályára.
mondjuk a gumi nem szereti nem fog annyit elmenni a pr4 mint az x11-n