Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aha...
Más: Ini, vigyázz a súlyzókkal!
http://kuvaton.com/kuvei/nyt_s...
Ez akkor retTENET!
Az evidens
Az autók is ezt kifelejtetted.
igen.
A csuklószorítót is?
Mindet a k5 1000 rol masoltak.
Mert a BMW motorok szarok hát ezért mostmáresztistudod
Mert a fékolajnak a napsütés alapból nem kedvez, ha felforr mert annyira küldve van neki a tartályból távozó cseppeket felfogja nem megy a sisakra, fényezésre, bukáskor a súrlódástól véd..és egyesek szerint kúl
Legalább ez a gond is letudva akkor.
ha tetore teszi es miszlikbe torik a tartaly a darabjai nem szorodnak szet.Csak az idomok.
voltam ott egy délelőttöt, de nem lenne jó, oda alapból nagyon geci ember kell, én túlságosan emberbarát vagyok az ilyen feladathoz, méd úgy is hogy kb utálok mindenkit
voltam másik helyeken is, egyik tetszik, jövő héten még visszatérek tárgyalni
próbálok minél kevesebb melóval és srtesszel járó munkahelyet találni egy minimálbér körüli fizetés simán elég is lenne
amúgy ilyen kisteherrel mászkálós fuvarozós mostanában elég sok van, még külföldre is, csak azok olyan "havi 25-28 napot úton vagyok és az asszonyt más dugja" munkák
hát, ha befér....
viszont előnye is van, kérek vmit... van....
illetve nem is az a kérdés van-e, hanem milyen színűt kérek?
Hát persze...én a következő túrámra a kedvenc bakköszörűmet viszem
így már értem, tehát semmi oka, csak divatos a racerek körében....
Most is lehetne ne kamuzzá wazz...
A nő nem ember a sör nem ital a fék meg nem játék!
sok melóval 20 pénz nem az igazi..... főleg ha még rakodni is kell valami nehéz tárgyakat
kb 15 éve lehetett volna egy "jó" melóm, kb reggel 8-8:30 lett volna a munkaidő vége és hajnali 3 felé indulás a 3.5 tonnással akkor fizettek erre napi 10ezreket
csak ez a hajnali 2 órás ébresztők kb összeegyeztethetetlen a családi élettel mivel 10 előtt nem sokan alszanak
Trandy
Az bárhová, azt viheti kézben is!
CBR 919 korzika feldobozoltam (szerényen 80L) párom kérdése ( a hajvasaló ugye befér? )
ha a fékfolyadék szivárog belőle, azt ki kell dobni a picsába