Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Louist meg nem hivtam. Holnap felhivom oket.
Lehet előbb megy túrázni?
Ez a legjobb. Tuti nem azik be. Racuppantod a motoros csizmadra es goo.
Louis boltokban... így mar értem, meg sosem volt ilyen drága csizmám...
Azmertbaj?
Nem mocizok escsiben
Amit gelsoroltam boltok ott mind lehet rendelni ilyen latex vekony csizmat. Csak 2 het mire megjon...
Kb 300at motoroztunk szakadó esőben, Tolmezzotól Bormioig, giau, pordoi... lehet nincs 300km na mindegy. Esőruha volt rajtam de csizma nem, az smx6 nem ázott be. Vízfoltoknak nyoma sem volt a zoknin pedig nem goretex
Szinte mindegyik esőcsizma amit próbáltam, megakadt a lábtartóban és majdnem elborultam a motorral.

Olyat hol lehet venni ami full gumicsizma kinézetű csak sokkal vékonyabb anyag ?
Micsüli road 5.
amúgy nem gumicsizmára gondoltam, hanem a sima csizmára ráhúzható esőcsizmára... kelomotorban 5e...
ha nagy eső van, én kukászacskót haználok, mert a vízhatlannak mondott túracsizmák is átáznak egy idő után...
Nem kell, lehet végül annyiba lesz, mint neked, az itthoni állapotokat ismerve.
Hagyjad már, már hányok tőlük.
Így is elég köcsögök! Amúgy LedMan...
vagy csak akkor vedd fel amikor esik az eső
ne motorozz.2000 km-t csak esőben
fekete kukászacskó kacsaszalag, nem annyira feltűnő és gurigában van
Naaa azzee
Te szerintem a Tész najkira gondolsz. Nagyon izgato de nem vernek le vele 2000 km ert motoron.
jójó én értettem
miért nem jó a sima nem latex esőcsizma?
Mi van?
azt értem, hogy a sportcsizma nem vízálló, nekem is van... de miért nem jó a sima? annyi, hogy el kell vinni cipészhez és rak rá rendes talpat, ami nem kopik el az első túrán... uúgy vízálló
Ha az lesz ha nem kapok elhiheted! Csak probalnek urizalni. Emeltfővel akarok szarrá ázni!
Az is kellemes, az tuti. Az a következő projekt. Be is dobom a gumicsontot, Hornetre, gyenge képességű rider-hez milyen gumit :-) ?