Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt amit mondok, nincs turi, nulla a forgalom is.
Mt09tracerből rengeteget láttam a stelvion meg a dolomitokban pedig hát na
Apropo,mig hul a kocsi nezem ezeket az mt09 eket.Hat nem nagy a merites a hahun.Veszik ezeket egyatalan?
Meg nem tudom,autoszerelest is kene csinalnom,vizpumpa folyik.
Horvatokhoz majd szeptember elejen mikor nincs turiszt invazio.
Aug. meg hochkar es vildalpen.
Menj at a horvatokhoz, +150km oda meg ennyi vissza de van ott egy vagany vizeses habar ide te nem hiszem hogy bemennel mert murvas az ut de mar keszitik az aszfaltot. Van nagyon vagany kanyargos is
A folatvanyossagot sajna veteli okok miatt ki kell hagyom.
(csak ezert nem veszem meg)
Cigányhegyi kilátó, Máré-vára, kővágószőlősön van egy kilátó de az lehet hogy foldesút. Ktm990smt a főlátványosság igazából
Nyert a csapatom!
Sopronkőhida
Füzéri vár.
Siklósi vár
Villány
Ne akarj olyat venni: nagyon régi, nagyon ritka, ha bármi baj lesz vele bármikor, nem fogod tudni üzemképes állapotban tartani sokáig. (Egy másik motoros fórumon van egy ottani ismerősnek, de szív vele régóta.) Elhiszem hogy szép az a motor - de napi használatra már nem való.

Bocs a negatív hozzáállásért, de ez a legjobb tanács, amit adhatok.
Suzuki GSX 550-t akarok venni.mire vigyázzak a vásárláskor??????????????
Értelmes tanácsokat várok.
Árban meddig menyjek el?
Válaszokat köszönöm.
Sűrgős!
Nekem is hozzá kellene kezdeni útitervet gyártani a jövő hétvégi erdélyi útra. Vajdahunyad - Transzalpina - Transzfogaras van tervbe véve. Kis csavar a dologban, hogy idén nem egyedül megyek motorral, hanem a nejemmel kettesben, kocsival.

Tényleg, ha valakinek van BIZTOS infója, azt megköszönném: kocsira a Rovigneta megvásárlása az autópálák használatára is feljogosít?
Annyira nem küzdök.
Holnapig megalmodom.
Nemtom dehamár ottvagy nézzdmeghátha
Kb 10 éve Harkányban voltunk pár napot, alig tudtunk minden nap délelőttre össze szedni valami érdekességet,
Siklósi vár, tv torony állatkert, van ott valami szobor park is a környéken
A gyereknek az állatkert is bejött, igaz a víziló majdnem telibe szarta
Ezt nem tudtam - tavaly nyáron voltam fenn utoljára.
Hazafelé Kakasd, illetve még előtte a horgásztavakhoz (Ladomány) is érdemes benézni, szép hely. Óbánya vagy esetleg Ófalu is megnézhető.
1 hónapja voltam Máré váránál,de nem volt nyitva.
Komló mellett Sikonda-fürdő. Útba esik....
Máré vára Magyaregregy mellett (kettesben bírsz felmenni a hegytetőre), a Bányászati múzeum Szászváron. Komlón is érdemes szétnézni fent a fennsíkról. Más most nem jut az eszembe.
Van még?
OK ezen kívül,ez alap.TV-torony valahol.............más?
Vagy irány harkány,fagyi söprés haza?
Orfű, Abaliget, Mánfa, ilyesmi. Már ha érdekel.
Pécsi kesztyű