Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elképzelni sem tudom milyen lehet a minősége 14ezerért.
A farmer tényleg nem drága.
Mi ez az A-pro?
Egészségedre.
A bárdiban is van már motoros ruha, buko, esőruha és tök olcsó
a folpack kb szart sem ér, az a nagy vastagabb csomagoló fólia az sokkal jobb
kb 2000ft és van rajta 200 méter
nekem egyszer volt egy lidl esőfasztudjami a csizmára, az tök jó vol még a felfröccsenő vizet is bírta csak a bozót megszaggatta
Ha szorít az idő nincs mit tenni, vissza kell menni
A hétvégén elfoglalt leszek, motorozok és pecázok, de azért köszönöm, érdekes felvétel volt. A folpack-os ötleted nem is rossz, ha messzebbre megyek, akkor tartani fogok magamnál egy tekercset, régebben sokat birkóztam az esővel, mikor elkapott motoron.
Nem tetszik?
...de csizma alá is, közvetlenül a lábra (zoknira) is tekerhető... étel, ruhanemű,gps... stb védelmére is használható ha nagy és hosszantartó a zuhi.
Saját tapasztalatot osztottam meg, de kérlek hogy ne higgy nekem, próbáld ki és akkor te magad leszel a bizonyíték. (a szemetes zacskót néhány kilóméter után leszaggatja a menetszél. A folpakk még 100km megtétele után is véd)
Na persze mán! Ennél még a szemetes zacskó is jobb!
Azok a ronda hegesztések a villanyaknál. Hááát…...
Fantasztikusan szekszi galéria került fel!
Meg a vízmértékem. Meg a Jóskáék, ha rákérdezek, hogy gyerekek, ez vízszintes e?
Mi ez az ünneplés? :)
"Csak a víz tudja hogy mi a vízszintes"
Alapból mindenkit szeretek...kivéve akit nem. Arany szívű kölyök vagyok amúgy.
...jó......
Minden olyan információ ami a földön jelen van (lehet, szakrális irányú, tudományos alapú, vallási, hétköznapi jelenlét) mindenre figyelek és az összekötö kapocsra koncentrálok.Mindent elfogadok de semmivel nem azonosulok (ezért sem értenek igen sokan) Nem, nem vagyok sem vallásnak sem egyéb istállónak a tagja csupán tudatos részét képezik az utamnak."Mindent elfogadok de semmi sem számít" Sajnos legutóbb nem sikerült elmélyedni ebben de majd legközelebb, persze csak ha érdekel
Abból ahogy gondolkodsz embertársaidról és a fegyverekről, ezekből véletlenül sem vontam le olyan következtetést, hogy bárki iránt is empátiát éreznél, de tévedtem.
Nem tudom.
Az az érdekes, hogy a szüleimről soha egy rossz szót nem írtam volna le, mert nagyon szeretem őket, de asszem régen nem is írtam róluk semmit. Akkor mi a kutyafüléből gondoltad az ellenkezőjét?
Sőt alapvetően kedvelem az időseket, 92 éves hölgy lakik a szomszédomban, szerintem sok-sok éve senki nem köszöntötte fel nőnapon, én viszont igen!