Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az is megy, csak nem őszinte :-)
De miafasznak.Teszkoszacsko/kacsaszalag combo mindent visz.
Valami 40 euro/stück.A szereles,nem a gumi.

Meg azon mennyi fogorvosi klinika van movaron.
Túrara ha elkapna az eso.
?
Mondjuk en a nemet gumizas arain akadtam el.
Mosolyogj hozza.
Nincs más választás...
azt teszi...
nyilván más.... ezek ennyit tudtak....
Vetkozd le a rossz beidegzodest es szord a penzt.
Sokat furtam-faragtam.Olyan ez mintha egy fel szammal kisebb ruhaba preselned magad,valami valahol csak kilog.
Pedig viszonylag jo eredmeny volt.
Daytona telok,fekek,r1 felso munkahenger,papiron mibden fasza.
Ja,dobogoko fele menet majdnem leharaptam a nyelvem mert sport beallitas palyaaszfaltra valo nem makadamra,felpuhitva csak nem akart kiesni alolam,megszoktam,a fek meg elozo tanulthoz kepest ha ramartam majdnem atestem a kormanyon,eszben kelkett tartani hogy nyaknal fogni ketujjal,es finoman.

Ehhez kepest most a tok gyari cucc komfortos,epp eleg feszes,a fek nem paraz,de megall mint a horgony,neha mintha kattogna az abs de meg nem mondom mikor avatkozik be.Stresszmentes fagyiturizmus csittifitti kinezez,vigyor.
Hobbinál hogyan számítana?!
nem számít a fogyasztás ennyire... az innova meg 1,4l-t baszatva
Na meg hogy villanyautók legyenek mindenhol :)
Vágtam elsőre is!
6l/100km
Csak a gének...véremben van, hogy minden olcsó legyen :-)
Monster 5öt eszik baszatva és élvezem ez a lényeg 8-9ezer között váltva. Ugye 9.250-nél bólint.
Na ezért jobb ha gyárilag benne van igaz húzósabb de utána mosolyfaktor ilyen é...
6000/év day 6l/1000 túratempóban (hiányzik a 6.)
Tudom. Most pl egyikünk komplett futóművet cserélt. Nem is tudom minől való a cucc. De telók kerék minden. Most tesztel.
Hogyne kérlek!
nem kell tuningolni.... az első lengéscsillapítóba kicsit sűrűbb olaj került, sokat javított rajta, persze messze volt a modern telóktól, de amire kitalálták elég volt. sokat szerpentineztem vele és azt kell mondjam, eléggé tornázós volt, de azért nem maradt szégyenben sehol... egy ilyen igáskló feelingje van és azért megyeget is...
De ez nem is baj ezért tudjuk egymás vérét szívni hogy ki mivel közlekedik. Ha nem îgy lenne unalmas lenne.