Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elhordták a parasztok.
Ilyen kocsog latex esőcsizmat hol tudok venni?
Citybike kilőve
Darazsgarazs kilőve
Bazismotor kilőve
Nekem is van egy még a 620-ről valami nagy falusi cég van 14-16 papír körüli az ára egy ilyen melónak.
Persze a kilók leadása jelenleg is zajlik. Nincs is ebben semmi hiba. Amúgy a gyárit felújítani sem egy rossz gondolat de akkor még mindig egy olyan rugós tag van a motorban amin a rugó előfeszességén kívül mást nem lehet állítani. Szóval továbbra sem egy jó és midern rugós tag lenne benn. Majd kiderül mire lesz keret. Aztán annak függvényében válogatok.
Kész lesz a nácibárka csinálok pár képet a duksival együtt kedélyjavítónak mint anno... lerohad a szerver tuti.
keprol ja,de az elet neha szivas.
illik
Azert passz hogy jol illik a tiedre,nem biztos hogy ugyanez az elado es gyarto.
Ez jó! Azért itt még nem tartunk de kitudja mit hoz a jövő...
nekem sosem volt gondom a pénzre
én az egész diszkó korszakot is átvészeltem szabad szemmel alig látható költségekkel
többnyire sofőr voltam aztán minden ingyen volt.......
bár amikor bevadultunk volt néha hogy elittunk egy este 15 ezret amikor a heti bérem max 5 ezer volt

amúgy ez a pénz sosem motivált, nekem az az ellenségem, minél több van annál nagyobb
dehogynem
akkor én bénán expresszeztem......mááárendelemis
mennyit kell kuncsorogni 10 lityi benzinre valóért?
de gondolom az 15-20 pénz...annyit nem extrázok a markomnak
Volt pc36-om, nem igazán van mire irigy legyek

Lenne rajta két jó lámpa azzal semmi bajom nem lenne de ezek a gagyi ebayes kínai szarok levisznek az életről.
Nálunk a főnökasszony a fogó én vagyok jobban a költő. Így mások a gondjaim mint neked.
az nem tetszik, megennék az idegeim hetek alatt
most nézek egy másikat, itt kisebb a zseton de a stressz is, ellenben szerelni is kell
amúgy kurvára mindegy hogy 140 ezret hozok haza vagy 240 ezret az is elfolyna
szerintem olyan 800-1 milla felé lenne az a pénz amiből maradna is pár marék apró
Van cserekormányod hozd el amit csináltatnál Gyirmótra a bőrös mesterhez brutál szépen dolgoznak!
Kocsog renyó.
azenyémrenemtaláltam...köcsögsárgák
Volt kettő noje autóm f & g astra ennyi elég is volt újból.
Aliexpress,komplett csinaldmagad keszlet.
Mennyé vezető beosztásba napi 20ér!
lehet is mire.......hát ha még ráadásul szép is lesz egyszer.......
bár azt hiszem egy ideig nem lesz szép opel az asszony elbaszta a pénzt padlószőnyegre
az 50 ezres mini generál már 300al meg lett toldva már az augusztusi fizetésemet is elköltötte