Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdeklődtem régebben is, pránanadi?
Néha meglepődök rajtad.......kellemesen csalódok ilyenkor, hogy miképp állsz a szüleidhez pedig a régebbi beírásaid alapján véletlenül sem gondoltam volna ezeket.
A föld nevű nevelőintézetben mindent lehet (erre van a szabad akarat) Súlyponti kérdés az hogy az adott gondolatra, cselekvésre ki, és, vagy mi adja a parancsot... ritkább esetben beszélhetünk intuitív, (belső megérzésen alapuló tudatos életfelfogásról, életérzésről) "sajnos"
Én is mindig ezt mondom neki, élje fel, herdálja el, nekem nem kell a túlvilágon meg nincs haszna, élvezzék az életet.
Inkább világ életében szeretett volna egy Harley-Davidson-t, de sajnos az ízületei már nem engedik, most meg kifogott egy első gazdás kis cruisert, 3700 km-rel, ismerőstől, nincs tekerve, full szalon állapotú és bőven ár alatt meg tudta szerezni. 145 kg az egész, elbírják az ízületek és nagyon bejön neki a hangja.

Ma este megyek haza, holnap az asszonnyal lenyúljuk és irány túrázni egyet.
A pénzt nem lehet a másvilágra vinni. Miért ne lehetne valamire felhasználni, ami örömöt okoz?
Jelentős, a földi idő mértékegységében élt (megélt) hetven év. Az említett viselkedési forma többnyire az elmúlás felismert és visszafordíthatatlan tényének tudatosodása. A félelem itt is igen gyakori hajtóerő az esetek igen nagy százalékában..... de temészetesen kivételek vannak... tapasztalom mind kettőt.
Vétek olyan időben ott motorozni. Be kell ülni valahova jókat enni-inni, aztán akkor motorozni, ha nem esik.
Az is olyan zajos, mint a 3-as volt? Azt nagyon nem szerettem :-(
Van csizmám eladó.
Kurva jó reggelt!
Fater majdnem 70 évesen vett magának egy kis cruisert, megőrülök az öregtől, nagy kocsi, motor, minden, nyomul.
Esőcsizma...
Meg a te kedvedert sem vagatok le a labambol.
Ha minden csimma ilyen méret, nem lehet hogy veled van a baj ?
Amugy itt ezt a latex lábkottont irja hogy raktaron.

http://www.rider13.hu/termek/l...
Rendes csimma se ázik be
Akartam venni hulye egyreszes esoruhat,mondom a hanyatlo nyugat,becsben van dogivel merfogyasztoi tarsadalom,70 juro mekkora asz leszek.
Aha.........van levifele keszegekre valo 2-3........es 5 xl.
Tippelheto melyik az altalanos labanc meret.
Ha kiirna akkor se tuti,emberek dolgoznak.
Amúgy jah. Az volt a problema vagy is nekik nem, de nekem mar annal inkabb hogy jo sokat esett az eső mostansag. Nagyon keresett lett ez a cucc. El is kapkodtak....
A boltok meg a fasze nem írják ki, hogy raktáron van-e a termek.... nem egy nagy dolog a weboldalt összekötni a raktarmodullal...
Az osszes ilyen smx olyan volt hogy amibe be tudtam bujni 47-48-as volt.Ammeg nekem is csonakmeret.
Ez barátságosabb áron van
Fasze nem gondolkodott elore?
vanucci vtb,utolag kiderult hogy nem akar beazni.
pedig csak azert vettem mert egyedulikent a loisban rament a vadlimra,ez is spec da grande fedonevu.A tobbi csak poklabuaknak valo.