Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt inkább Te túlzod el azzal hogy mind ingyenélő aki elfogadja a segítséget a családjától...
Eltúlzod.
Simán csak nem vagyok kapzsi, haszonleső, ennyi.
Amúgy ez nem fillerbaszás hanem hülyeség
Miért szenvedjen az ember valamivel 10 évig ha némi segítséggel megvan 3 év alatt is
Jó dolog ez a fene nagy önállóság....de igazából egyik se boldog, a szülő azért mert látja hogy a kedvenc kölyke semerre se halad csak helyben jár miközben neki meg ott a fölös pénze és le sen szarja a csemete.... ráadásul még anyázik is vele mert nem akarja elfogadni és ez vitákat szül
Aztán eltelik 10 év vagy 20 és szegény szülő majd arra se meri megkérni a fene nagy önálló gyerekét hogy vigye el dokihoz mert ugye mélyen benne él hogy mindenki oldja meg saját dolgát.
Ez maga az érv, fingod nincs miről beszélsz, de osztod a nemlétező eszed. :)
Gyerek vagy még nagyon, elméleti síkon beszélsz erről...Az esküvői pénz teljesen bizonytalan, na azt szokták az igazi fillér baszók számolgatni, hogy jajjj a Sanyi bácsiék biztos betesznek a borítékba majd 30-at, a mamáék 40-et.
Aha, tehát nincs érved, értelek. Ügyes vagy, legalabb egy új alsógagyát vegyél majd :)
Egyszerű az érv, olyan segg buta vagy, hogy teljesen félre értelmezed azt, ha valaki nem apuci pénzén élősködik (mint valószínűleg te, vagy simán megtennéd), hanem a talpán áll és magának intézi ezt is.
Ennyi elég érvnek, bőven és igen, emiatt vagy hülye.
És látod megint nem én beszélek baromságokat, az esküvők előtt jóforman nulla a költség ez persze eltúlózva mert a nagy összeget az esküvő után kell fizetni, ajándékpénz ezt fedezni is szokta.
De hát te túl okos vagy
Igen, én vagyok a hülye

Az öltönyöd is az lesz amivel ballagtál középiskolaból?

Van más érved is vagy csak ezt a nagyon gyenge, sablonos apucipénze?
Neked valami fura, puha képződmény lehet az agyad és gerinced helyén, ha fillérbaszásnak hiszed azt, ha valaki magának intéz egy lagzit...ezt okozza a túlzott tutujgatás, láttam már ilyet.
Teljes fogalomzavarban szenvedsz, halovány kóchengeres fingod nincs miről is beszélsz, te gyerek... Ostobaságot irkálni, azt tudsz. Kérj inkább még egy újabb motort apucitól, meg rá egy 500 ezres kiegészítő szettet is, hiszen biztos megérdemled.

Tudod a gyerek nem azért van, hogy felnőttként is lehúzza a szüleit, bár ez nekem ismeretlen elv.
Igen, ebből meg amiket eddig itt leírtál szinte mindent.
Van itt egy ember, egy elég jó életet alakított ki magának, markolók kamionok stb. Ő mondta a gyerekeire “húzom ki a fejüket a szarból ők meg dugják vissza”. Na Te is ilyen vagy, akarhat a család segíteni rajtad ha egyszer felesleges.
Tudod, család, összetart, segíti egymást. Legalábbis felénk ezt jelenti a család.
Gondolom te majd a gyerekedet nem fogod segíteni, akkor se ha elviszi a bank a házát, hiszen “dolgozzon meg érte”...
Nekik lehet nagyobb öröm lenne segíteni az idióta fiacskájukon mint a bahamákon keseregni hogy nem olyan feszes az asszony segge mint amiket ott látni.....
Mert ha arról van szó hogy vagy a fater eszik vagy én akkor persze hogy nem kell a kajája...
De ha tud csillivilli kocsit venni nem éhezik és simán meg tud támogatni még akkor is ha a te rettenetes nagy egód nehezen veszi be
Király volt tegnap a Maiden koncert előzenekar meg a Tankcsapda volt a nagy színpadon.
És ezt kistöki, sikerült abból leszűrnöd, hogy mindent magamnak intézek...ezek szerint apucit húzogatod le rendesen lóvéval.
Fura egy gyerek vagy... egy ilyen igazi fillérbaszó lehetsz aki a vc papírból is az egyretegű barnát veszi mert az olcsó.
De hiszen most még élnek! Addig éljenek, addig élvezzék a munkájuk utáni nyugdíjas éveket, amíg még egészségesek. Apukám igenis szép autóval lepte meg magát és nekem, mint a gyerekének, semmi közöm nincs hozzá. Most is veszekszünk sokszor, hogy de márpedig Ő ki fogja fizetni a lagzit, ha kell egyben kicsengeti az egészet, nem teher neki, de akkor sem, nehogy már a szülők pénzén csináljak ekkora bulit.
Nekem ez az egész fura, szülők fizetik a gyerekek lagziját, jajj nehogy megterhelje szegényeket...álljanak a lábukra, oldják meg, ha lagzizni akarnak. Ha nincs rá, akkor meg nincs lagzi, ilyen egyszerű.
Fene se tudja
Ha adja a szülő és neki nem hiányzik akkor miért ne?
Pl fater nem új autót vett jampizni hanem lett belőle csempe meg járólap a házunkba
Mindig azt mondják ha kinyúlnak úgy is az enyém lesz akkor tök mindegy mikor adják oda..
Te tudod. Mi is kiköhögtük nem volt ebből probléma.
Ez van, marad az ETZ 250. Nekem ezt a szülők pénzén csinnadrattázunk, mulatunk dolgot nem veszi a be a gyomrom. Nem a szüleim bulija, hanem az enyém, akkor én is intézem. Majd jövőre nézek motort, addig még egy évvel öregebbek lesznek az ST2-esek, ergo olcsóbbak is lesznek.
Számlát.
Ne verd el a ducati árát, tessék szépen a szülőknek fizetni felesbe vagy arányosan a számlán amekkora a pereputty!