Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A hobbi nem olcsó, de ne is legyen.
...
Tudom, te mindenkire aki tehetősebb, mint te.
Gyerek haverjai ott vannak, de ő inkább a soundra megy csapatós zenét hallgatni
Inkább odaadta nekik az ingyenes jegyeket mert az se olcsó buli valami 3 napig ott baszakodnak
Ostobaságod van neked, nem igazad. Szimplán kötekedhetnéked volt, ez nálad rendszeres, nincs para.
Jólvan, akkor én voltam a hülye. De csak azért hogy megnyugodj. Attól még igazam van
Én sem tartom a markom...
De amikor odaadta a sok zsetont akkor rákérdeztem nem lesz ez sok?
Azt mondta nekik nem hiányzik én meg előbb leszek kész a házzal vagy egy évvel
Szóval nem tiltakoztam
Én se kérem vissza a gyerekek számító gépébe beletett 100 ezreket, pedig neki már több pénze van mint nekem
Sulira gyűjt aztán le van tudva a dolog
Rád különösen, Mr. Lambo!
Akinek nácibárkája van és targoncázik! Tegnap mennyi jó pinna volt a szesztifesztiválon apám...
Megnyugodhatsz, pontosan tudom mit miért írtál...napi kötekedhetnéked volt, csak éppen nem jó fogalmat helyettesítettél be a nagyon nem jó helyre. :)
Irigy rád, is!
Nem kell markot tartani, ha adja fogadd hidd el jó érzéssel adja a szülő!
De előtte keressünk egy nagycsöcsű alig 20 éves ribit
Szerinted én meg bátyám nem próbálunk minden terhet levenni az ősökről? Ettől még nem tartom a markom vasárnap hajnalban, hogy "apu, akkor a számla ennyi, ennek a felét tessék most ideadni nekem, köszike".
Inkább vegyünk motort fejben, ne vitázzatok.
Neked meg szövegértelmezési problémád :)
Mégis fillérbaszásnak hiszed azt, ha valaki magának intézi ezt...van egy erős fogalom zavarod, nagyfokú, de igen éretlen kritikával.
Én se vagyok az
Kb 4,5 millából állt meg a ház ebből kb 600 faterék pénze még kb ennyi a lakodalom bevétel
Mondjuk nekünk pár 10 ezer volt a lakodalom költsége
Mert pl egész télen én ganéztam etettem a malackát, és én is kapáltam a kukoricát amit evett, szóval legalább fele részt én tettem bele
De pl ha vinni kell a szülőket bárhová akkor visszük. Aztán törlesztődik az a 600 rugó szép lassan
Kéz kezet mos... mindenki boldog mindenki jól jár és senki sem feszült...
Fura hogy itt Te vagy a legokosabb de csak Te ne fogtad fel mit is írtam. Csak azt tudod hajtogatni hogy apucipénze. Tényleg fura ez
Amit adnak fogadd el, a szülőnek mindig a "kis" gyereke maradsz amíg csak él. Ha nem kell fogtechnikusnak lenniük nem hiányzik sehonnét, akkor jó érzéssel tölti el az ősöket, hogy segíthettek támogathatták a gyermeküket.
Teljesen mindegy az összeg, fillér kureszoló levike agyában egyből a "visszajövő" pénz van, de mást nevez annak...ez oszt a gerinc.
Olvasd el alaposan amit írtam és értelmezd is, nem kell itt vörös szemelkel meg habzó szájjal írni.
40 rugó
Unokatesómnak is 80at tettem a zsebbe pedig 5 év alatt látom 2x
Eredetileg 100 lett volna csak kihíztam az ünneplős cuccaim aztán kellett venni valamit ami eltakarja a nagy belém

Amúgy a templom előtti képen egész kis hitvány kotera kinézete lett a templomnak, elég jól kitakartam
Valamiért te vetted magadra a legjobban, hogy miért, az a te ügyed. Senkit nem neveztem ingyen élőnek, ezt is már hozzá képzelted.
"jóformán nulla"...levikééééém, kapcsold be az agyacskád, csak amit felveszek 100 ezer, zenekar foglalója, étterem foglalója, stb. Tudod, ezek is "kreditbe" kerülnek, de te aztán nagyon tudod, látszik is abból, amiket írsz.