Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennek is megvan a maga piaca
Akkor neked marad a gazdag öregasszony
Miénk se lesz drága, asszony készíti a díszeket, nagyon ügyes, ruhát rendelte, nem valami lehúzós szalonban vette vagy bérelte százezrekért. Az éttermi számla lesz, aminél forog majd a szemem, de már nem érdekel, vasárnap felkelünk és hétfőtől ismét nekivágok a gyűjtögetésnek, de legalább nem a szülők pénzén dáridóztam.
"család adta előnyök"...na nálam ez pénzügyi téren kizárt, a kocsit, eljegyzési bulit, albérleteimet, mindent és most a lagzit is én rendezem.
Mindig mondom nekik, húzzanak el Földközi tengeri hajóútra, meg csavarogni, kirándulni, nem akarom én a pénzüket felélni. Apu szép új menő autóját kértem kölcsön vezérgépnek a lagzira, más nem kell, mindent megoldok.
A filmekben se szeretem a buzis részeket
Van a szégyentelenek sorozat, egész fasza de az egyik csávó homár aztán nem győztem mindig arrébb tekerni amikor kezdődött a szerelem
Semmi bajom a buzikkal de ne előttem analizálják egymást....
Tehát a feliratkozás ugrott.. ha van valami magamutogató leány rokonságod az esetleg érdekelhet
Az sem gáz ha épp az aktuális feleséged
Csak ne legyen 25-től idősebb és dagadt
Na ne buziskodjal itt most Zolival a bizniszröl beszélünk, hogy lehet 6m nézettséget elérni yutyubon mondjuk te feliratkoznal, az biztos tehát 1...
Unokatesómnak volt foxi simán képen nyalta álló helyzetben pedig volt vagy 180 magas
Olyanokat ugrott helyből hogy el se hiszem ha nem látom
A capella szívesen fogad
Nem kell szégyellni a másságot, már libsi rendszer van, BMW megvan aztán mi bajod lehet
Az még nem akkora baj, ha csak a piaci RÉS egyre nagyobb....
naon cép moccanytyúkk
Ez imunis mindenre a madarakat kivéve ,elszoktam vinni egy hídhoz rengeteg a galamb órákig képes hajtani őket .
Ahova tart a vilag a piaci res egyre nagyobb.
Ez lusta dög tudd aludni 24orabol 23 at
mondjuk qrva szép lennék bikiniben, ill a szemöldök megvan hozzá.....
Ehhhhh.
igen... ez lehet a baj
Inkabb remenytelen,nem erzed a biznisz hivo szavat.
Mondom,a foxi is.Elotte kb mindenap macska buli volt a kertben.Volt sajat macska,az nem birta ot,csak rajott hogy jo jatek ha a macskat a farkanal fogva vonszolja osszevissza,akkor nem tudja elerni a karmaval.Ha uranarohantunk az megjobban elvezte,a macska nem.
Nem isis birta tovabb.Utana par kornyekbeli macskaaffer utan lejott hogy ez a terulet offlimit,azota csak a fogyatkozo sunpopulacio viditja fel.
gyereknek olyan heti 5-800 ezer nézettség melellett 50-70 ezer közti pénzei vannak
kivételt képez a választások előtti hét mert akkor duplája volt
ami fura hogy karácsony előtt se volt több a bevétel, ellenben január az katasztófa volt néha még 30 se volt
végülis megkeres annyit hogy nem kell velem együtt dolgozni valami fos cégnél, pár évig elvan utána majd lesz valami
ha lány lenne biztos jobban jönne a pénz, azokat valamiért jobban kedvelik még ha csak játszik is
kösz, hogy segíteni akarsz, de esélytelen vagyok....
nekem az első amstaff imádta a macskákat, senkit sem bántott de a macskákat kivégezte 1s alatt
megfogta egyet rázott rajta és tette is le a földre, egy csepp vér sem folyt, de a macsek gerince legalább 3 részben volt
Ezt mondom,es meg csak megerolteto agymunka se kell,csak pici csocs meg segg villantas
Van egy hazikedvenc,bentlako foxi ha latja es jol startol a konyhabol siman lekapja barmelyik macskat,csak jatszik veluk mert a mozgo jatek jobb mint a bolti szőmókok.Csak ezek rosszabbul birjak ha feldobja majd a vallanal atfogva razza oket.
ha havonta tudna produkálni 6 millás nézettséget úgy hogy a jelentős többsége reklámot is kap akkor az minimum 500 ezer forintban
ha "jobb" országban van akkro többet ér a reklám pl nálunk közel nem ér annyit mint a németeknél
szóval akár havi 1 milla bevétel is összejöhet ha kellőképp aktív és jó helyen van
Az enyém szoba kutya szó se róla kint is van de játszótér van meg szép gyöp a kertben