Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem is falun van ráadásul a faluszéle utolsó ház, mégis lekopik
mert gondolom nem a réten hajtja a vadat, oda azért jó ha van köröm,
Ha ilyesmi szintu 6,4 millios megtekintes,870e feliratkozos agyzsibbasztto semmit tudsz vajudni es igy nezel ki ,(nem rossz,de semmi kulonos) akkor szerintem megelsz belole lazan.

http://youtu.be/brZMKUpaONA
... fos...
Mondjuk ilyen fős videókat mint Ez a biztonsági őr én is tudnék csinálni.... az nem jó?
akkor ez mégsem volt olyan jó ötlet... nem is vagyok piperkőc, csúnya is vagyok... akkor másik ötlet?
Hagyd el már a szomszéd macskája is ide jár ez a kotvány dög meg hagyja:(
Mondjuk amennyi massziv millios nezetsegu vasarlos-ruhaprobalos ribivideo van fenn lrhet nem rugsz labdaba.
Falú itt kevés a beton meg különben is így biztos ki szakítja a ruhát ha rá ugrik valakire.
Nyiss egy patreon szamlat yutube vlog csatornaval es dol a lé.
Lehet írnom kellene a TV2 nek, hogy árva fiú esküvőre gyűjt ott szeretik az ilyen elesett sztorikat....
Nagy tarsashaz elony,nagy szamok torvenye.
Mondjuk azt szoktam mondani hogy kérdezni ingyen van.
Ha elnek meg a szomszede egy probat meger.
Nekem nem el mar egyik szülő sem, ilyenkor kihez kell mennem pénzért? Na nem is lesz esküvő
Es a macska meg el.
Kutyának nagy a körme, többet kellene sétáltatni betonon
Az asszonynak eléggé nagy a rokonsága
Az eljegyzési vacsorán 70 személy volt és a legtávolabbi rokona az unokatestvére volt
Lakodalom 300+ személy volt, de én nem bántam negyed házat össze hordta a nép
Segítség volt így könnyen ment a lánc, lánckerék csere!
Ez nagyon nagy duma!
Fiatalabb koromban azért utáltam esküvőre járni, mert a sok vénasszony kérdezgette, hogy "na te leszel a következő?"
Rokonságban már mindenki megházasodott, így ez már nincs, de van helyette temetés, így most visszakapják.
Én is kérdezgetem mindig az öregasszonyokat, hogy "na te leszel a következő?"
Meg más esküvőjére se szívesen megyek,........kész horrorshow.
Mi étteremben voltunk 30 éve, a húst vittük, de a szakács főzött. Apósomék állták a birka- és marhahúst, az én szüleim meg az étterem számláját. Kicsi lagzi volt (csak egy vacsora, meg utána némi piálás), összesen 42-en voltunk.
nekünk ez a módszer volt és elég sok ismerősnek
anyósék állták a birka-marha részt mi a disznót 1 napos felkészülés volt ( vagyis inkább 2xfél nap)
akkoriban még a tyúkokat összehordta a nép, ami már biztos nem járható út mert alig van akinél kapar ilyen állat a kertben
buzi nagy üstökben a helyszinen megfőzte egy brigád( fele szakács fele felszolgáló ) gondolom már ilyen se nagyon van
akkoriban kb 1/4 rész volt a belerülési költség a menyasszonytánc bevételével
amúgy ez nagyon jellemző hogy a nép lusta mint a szar, még akkor is ha 3x annyiba van mint ha otthon csinálná, nekünk is a ballagási kaja elég húzós összeg volt pedig semmi extra nem volt csak más sütögette a kaját
unokatesóméknam a szűk családi körben elfogyasztott ebéd a trófea grillben szinte nullás volt a rendezvény(kiadás-bevétel) és ez egy egész szolíd pár órás mulatozás volt semmi "lakodalmi" érzéssel
Ez akkor lenne így ha bérleti díjat számolnál fel neki