Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pipi egyik ókori őse
már akkor is divat volt a sz@rás megörökítése egyes családokban
csak annak örülök hogy egyik se a feleség
ezek a cigó kocák undorító jószágok
Pedig ennek örülni is lehet, hogy ha már ordibálnak legalább nem érted. 😁
én kifejezetten utálom amikor a cigó asszonyok a bolt előtt érthetetlen nyelven ordítanak egymással
igaz egyik se a feleségem 😆
Egy kis gyakorlás nektek

http://youtu.be/FLJMAPoRBO8?si=jhMHhQpiYZ0IG4Jx
Imádom mikor asszony átvált jamaikai patua nyelvre. Főképp mikor mérges és kiabál. Semmit nem értek és csak mosolygok. Mert jó hallgatni. Aztán a mérge elszáll és ő is nevet
erről beszélek(kezeit széttáró)
Ezeket meg en is hallom hogy akcentus.Pedig nem tudok angolul,csak a filmek felirattal segít.

https://youtube.com/shorts/2Ej...
az írott angolt régebben egész jól megértettem, persze nem mindent, olyan 80% megvolt ennyiből össze lehetett rakni az értelmét
beszéd sose ment, az magyarul se az igazi, akkor meg mit baszakodjak idegen nyelvű beszédddel
egy ideje nem kell már angolt olvasni, emiatt kopik rendesen a tudomány, annyi maradt meg hogy kurva gyorsan be tudom gépelni a fordítóba, ami egy német nyelvű dolognál sok percig tart mire betűnként beírom
Nem csak ribiszleng, a hindi, az urdu es a bangladesi egyarant hasznalja, ez az o fuck-juk.
Az oxfordi angolnak eselye nem volt megragadni Swindonban, ami kb. az ottani Miskolc. Cserebe sok egyebet felszedtem.

A skot akcentus nagyon vicces, de sokaig kell szokni, amig az ember megerti oket. Sima Rigo utcai angollal nagyon keves hely van, ahol nem kell az embernek visszakerdezni, hogy 'bocs, ezt nem ertettem, megismetelned?'
Siman rament egy-masfel ev arra, hogy hozzaszokjak az utcai angolhoz, nem beszelve a sok azsiai nacio akcentusarol, a skotokrol vagy az alig artikulalo 'kozepfoldei' mokusokrol
Én ekég sok nyelven hallgatok, nem beszélek, de értőn hallgatok. 🦻
Mondjuk az igaz, hogy nem háznál rendelő dokiknál hanem egészséghézakban jártam magánba és ott mivel neten vagy telón foglaltam az időpontokat volt számla, de saját rendelős fogdokinál már nem emlékszem papírokra. 😁
gyerek elég jól beszél angolul, mivel sok angol nyelvű videót néz usától ausztráliáig nagyjából mindent megért
múltkor volt nálunk egy angol meg egy skót motoros intézte a fyerek a szállást aztán azt mondta az angollal faszán elbeszélgetett de a skót nagyon fura volt neki
sejtettem csak azt nem hogy bengáli
a twitteren használják előszeretettel a ribik
Nade bengáli ribiszleng?
Azthittem az oxfordi english ragad meg.
Bár a tesó felsőfokával felhivattam egy skót bontóst,azt mondta ne tegyek ilyen kegyetlenséget vele többet. 😆
7 ev Nagy-Britanniaban.
Ezt most hogy vágod így pacekba rögtön?
Az bengali nyelven van.
Chudai magyarra forditva egyszerre jelentheti hogy "baszas", " baszd meg" avagy "baszodj meg"
chudai
mit jelenthet magyarul? nem vágom a ribi szlenget, megvénültem....
10 év múlva majd elkurvázza az adrián a gyereke amit eddig összeharácsolt a família
aztán mindenki megnyugszik 😀
Nekem erről a féleszű pipiről valahogy mindig a régi mondás jut eszembe: "ki mint él, úgy ítél"
Lehettel volna fogorvos,már 2000-ben is teslaval járnal.
Benzines teslaval. 🤣
Fene tudja, az utóbbi 2-3 évben rengeteg féle magánnál jártam és soha nem kértem mégis mindenhol kaptam számlát amit utána mail-ben is elküldtek.
szerintem a körzeti orvosnak nem nagyon van alkalma az ilyesmire (kezeit széttáró) a körzeti orvost úgy kell elképzelni mint a 112-nél a diszpécsert. Mi a baj? Oké küldünk valakit 😅
jelenleg is járok dokihoz plusz pénzért szóval csak van még mindig...
ha sztk meglenne mindenki senki se menne a magàn kezelésekre , én se mert havi 10 ezerból meglenne a tb aztán nem kellene 20 pénzeket kiadni egy injekcióra
de egy reuna időpont 2 hónap, már ha sikerül mert vagy nincs megnyitva a hónap vagy már nincs hely