Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én éves átalányban vagyok. Ha akarok akkor küldhetek be, de amúgy azt fizetem amit beállítottam aztán év végén a különbözetet.
Én még nem láttam villanyóra leolvasót itt, de a gázosok és vízórások is csak évente jönnek.
Terület függő. Mindegyik kiskirálynak érzi magát, és bármit akarsz annak az ellenkezője lesz 😆 Tudod ilyen freelac félékből áll az egész elektromos nyüvek. Egyébként ez is egy nagyon jó érv, ha nem a legjobb a szigetüzem mellett, mert én boldogan megszabadulnék tőlük 🤣

Érdekes a gázművek az tök rendes....volt amíg az is MVM nem lett. Átíráskor odamentem a gázműveknél 45perc alatt megvoltam sorállással együtt is. A villanyművek ami ugyan abban az irodában volt csak a szembe lévő asztalsornál, 2 napom ment rá úgy hogy minden szükséges papírom megvolt. Ki kellene rúgni az összeset a gecibe. Csak az maradhatna a cégnél amelyik be tud kötni feszültség alatti oszlopról egy villanyórát. Persze kötelező jelleggel felzavarnám mindet. Aztán vagy leesik, vagy az áram cseszi agyon, de a maradékkal sokkal értelmesebb cég is lehetne, mert most ilyen kommunista szociális elfekvőnek néz ki. Gondolom kellett a hely a kórház bezárások miatt.
Gyenge szöveg?A te "kitalalt gyerek"szöveged a gyenge,amit a saját nyomoruságodból merítesz.A saját töketlenségedet vetíted másra is.
Ja, amugy az 1 m a tól ig határ másik vége, 1 m-en belül telekhatártól. Azaz lehet nulla méter is és a keritésbe is helyezhető. Nyilván nem ész nélkül hanem szerelhető módon és pár apróságnak feleljen meg.
Amugy bármelyik megoldás járható, utcafrontfelé nem célszerű pont emiatt, viszont a 3 mérő elhelyezésére alkalmas szekrény falraszerelhető verzióban is kirva drága, földkábelesbe meg horror. Bár én 800at még sose mertem kérni érte😄 de 500ból nem jön ki.
Lehet. Csak nem ért hozzá.
Ez de gyenge szöveg.
Havi beolvasók vagyunk így minden hónapban fotózzuk és beküldjük.
Hogy hogy nem lehet? Nálunk kötelező volt és rohadt drága, a két dobozt amiben a 3 mérő van közel 800000-ért tette oda a derék szerződött vállalkozó nem beszélve, hogy ott bárki arrajáró hozzáfér és elég ha csak a plombát leszedi szórakozásból, öcsémék idén vett szomszéd utcai házához másik vállalkozót hívtak és az simán megoldotta falra szerelhető dobozban 200-ért, minket beetetett a tetű viszont igaz, hogy 3 éve egyszerűen a szerződöttek közül a legkorábbi is csak 8-10 hónapra vállalta míg ez jött 2 hét alatt.
Látszik?Nem is látsz.
Nálunk soha. Küldenek egy e-mailt hogy legyek szíves lefotozni és beküldeni. Lefotózom hogy a plombák meg az óra látszódjon, az okosság ne, és újabb évig nem piszkálnak
Mennyivel több értelme van ennek. Én is így akartam, de nálunk nem lehet.
1 méterre kell lennie a kerítéstől.
Idióták.
Rajtad latszik a kitalalt gyerek,nagyon,beteg vagy.
A zassonyt kapd a végére erre itt nem találsz nyitottságot, remélem 🤣
Hogy mi végre? 🤔
A gyerek megy az itt töltött percek rovására és ez megbocsájthatatlan. 🧐
Szerinted megy akár egy itt eltöltött perc is a gyerekek rovására?Látszik hogy nincs gyereked..
Silerült felállítani vagy mi van? 🤣
Na végre!
A kitalált gyerekkel.
Tobbet vagy itt a telefonodat bökdösve mint barhol.Gyakorlatilag 0-24 ben foglalkozol a kinelzo kávával 3 napja.
Bullshit hogy barki gyerek elviselne ennyire mobilfüggő gyökeret.
Ja,értem Látták hogy milyen szerencsétlen vagy,gondolták megszánnak egy kutyával,legyen kit tutujgatni ha már a gyerek nem jött össze,ezáltal az unoka sem fog.Na jól van,megyek homokvárat építeni a gyerekekkel.
A csaladtol te idiota.
Szóval szánalomból adtak egyet......azt ugye tudod hogy ingyen vagy a korcsot osztogatják,vagy a selejtet ami a végére marad és nem kell senkinek.De látták hogy neked jó lesz az is.
Kaptam.Nemugy mint te,sajat magadbol kiindulva.
Ja,vettél magadnak családot! 🤣