Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem megoldhatatlan feladat,
ha a kibaszott piramisokat meg tudták építeni ezt is meg tudják
3200MW tarolo?
emiatt csinálják a bazi nagy akkus tárolókat világ szerte
Ezt erdemes atolvasni.
https://www.facebook.com/share/p/AbqkjhyiyqnuWE2c/
Tudom, de akkor nem csinálja meg ahogy a többi sem és ugye csak szerződött vállalkozóval lehet csináltatni amiből igen kevés van anno csak 5-nek a számát adták meg.
Nem gáz villany, ilyen messze van a legközelebbi lekötési lehetőség és 120cm mélyen kell földbe tenni.
Nincs ilyen szabály. Azért kell elhajtani hogy akkor inkább hőszivattyút veszel 😆
Azé a kondenzációssal elég szépen spórol az ember,a hőszivattyús mennyibe fáj?
Azt mondta nem szabályos ha én ásom ki csak ahogy ő, amúgy ezeknek saját gépeik, embereik vannak erre így nyilván nem engedik el ezt a pénzt sem. Egyébként 100 körül lenne csak az ásás, betemetés nála, én úgy 30 körül csinálnám ha nem haver.
De gondolom Tsanyi nem sütödét akar nyitni.
Új építésnél jobban jár a hőszivattyús fűtéssel. Meglévő kazánt nem érdemes csak cserélni, de új kazánok drágák és szarok.
https://hvg.hu/gazdasag/20231211_Betiltja_az_Europai_Unio_a_gazkazanokat
Költözni kellett így nem volt választás.
sose tiltják be a gázt
csomó sütöde gázzal megy
Ne aggódj, ezek is maffia szerűen mennek. Nem tudsz ilyen körbe bejutni olyan egyszerűen.
Nem a melós keres itt sem, hanem a stricik.
"Akkor köszönjük, nem kérjük." Ez a helyes válasz. Ott baszódjon meg.
Amúgy gázt minek bevezetni??? Pár év múlva betiltják.
Nem vetítem,egy nyomorult netfüggő mindenkit basztató seggfej vagy aki 0-24-ben lóg a telefonon akkora életet vetít.
Most komolyan,egy családfőnek az a legfontosabb dolga hogy engem baszogasson 3 napig fórumon hogy mekkora a navigációs kijelző kávája,ez a legfőbb gondolatdd te idióta gyökér.
persze az enyém nem volt 70 méter csak kb. 15. de magadnak egy laza fröccsözés közben megcsinálod 2 óra alatt gázolaj költségbe(gondolkodós)
Micsoda? 😂 Hát ilyet még nem halottam 😅 Küld el a gecibe(kezeit széttáró) Én hívtam egy kubotát kb, fél óra alatt kiásott nekem 1 méter mély gödröt a kerítéstől a házig meg volt még egy fél óra területrendezés kb. 10 ezer volt a költség(kezeit széttáró) Az ilyen szennyládával ne foglalkozz. Neki nem dolga az árokásás az csak egy plusz szolgáltatás ami rendben is van mert mari néni nem fogja ásóval , lapáttal kidobálgatni a nyomvonalat(kezeit széttáró) De a nyomvonal kiásása legfeljebb csak egy kérhető plusz. Az a villanyász akinek nincs bobketje az eleve úgy jön oda,hogy a tervek alapján kész az árok elmutogatja, hogy hová kéri(kezeit széttáró)
😅 Szakmát kéne váltanunk 😅
fél év várás és két hét között az akkor nem is olyan nagy pénz(kezeit széttáró) Aki türelmetlen fizessen 😅
a gázosok és vizesek nekem is jönnek évente egyszer.(óranézegetős) Régebben a villanyleolvasó is jött, most már mióta fent van a napelem és ide-oda mérő van fent nem voltak. tegnap direkt megkérdeztem az asszonyt ő sem találkozott velük azóta(kezeit széttáró) Gondolom az órát látják központilag. Biztosan mert az mvm napi adatokat szolgáltat a vételezett és a betáplált áramról ezt én is tudom nézni a saját fiókomba(kezeit széttáró) Így meg mija faxnak járnának(kezeit széttáró)
Most ketté akarjuk választani a telket és oda új órát, a vállalkozónak mondtam, hogy én a saját gépemmel kiásom a kb 70m-et, de erősen tiltakozott mondván azt csak ő csinálhatja elég borsos áron. Lehúzás köbön.
Persze a lejjebb említett áron felül.
Összesen 140 volt a gyorsasága. 😒
Egyébként úgy tudom, hogy már egy jó ideje úgy van ez,hogy aki most épít annak a kerítésbe kell tenni a mérőt. A villanyt is meg a gázt is(kezeit széttáró) Vettem egy pecót abba mondjuk a kerítésbe volt berakva már az óra 24 éves az ingatlan. A gázt én kötettem ott ez a játék nem volt húzós mert 63 ezerért vetetett velem a tervező a peró gáztól egy dobozt mi meg beépítettük a kerítésbe(kezeit széttáró) Persze előtte felépítettük a kerítést, hogy utána be tudjuk vésni a jó helyre 😅 Szóval nekem a gázóra elhelyezése nem került sok pénzbe. A villanyóráról halottam, hogy az húzósabb(gondolkodós)
Az idő pénz 😅