Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon nyári dőlészög
én is akartam tetőt napelemekból de olyan áron adják a használtakat hogy annyiért nem kell
Nekem is csak idő kérdése... csinálok egy ilyet most jó alaposan körbe néztem
Lent majdnem lefordultam a motorról a meleg miatt, fent az alagút túloldalán meg hó volt.
A forgalom tűrhető, azaz, az úton semmi extra, fent a sok suttyó mind kürtőkalácsot meg kolbászt akart zabálni egyszerre.
én itt 2x voltam, elsőre nagyon tetszett, a második egy fos volt, végig autók álltak, alig tudtunk motorral is közelekedni
nekem mindig van áram 😁

én meg azon bosszankodom hogy 13kwh elment júliusban a drága hálózatól, ami 4 adag szárítás volt, ebből 2 törölközők(utálom ha kint szárad, kemény mint a beton) de a másik kettő meg a gyerek hülyesége miatt volt
ismér kibasztunk az ablakon egy 200ast.......
...de akkor se bírták eltitkolni előlem rendesen a kis gecik, mert egyből észrevettem, hogy nincs áram... 😡
Transzfogaras.
Pont mint a vogonok az űrautópálya lehajtó tervet.......... 😆
Dehát kitűzték az ügyfélszolgálat faliújságára...az alagsorban. Arról ők nem tehetnek hogy te nem tájékozódsz 🤣
Múltkor dicsértem itt az áramszolgáltatót, hogy itt nincs hiba sose - van viszont tervezett áramszünet, ma este nyolcig... nem emlékszem hogy kaptam volna róla bármit is...
Az pont jó meló így 32 fokban
Van surgosebb melo.
Hát akkor huzzál bele. Mingyá tél.
Nekem meg fel kene vagni a tavalyi 7 köböt.
Nem volt kemény a tél......amugy ezek már most táraznak be. Csomo helyen ott a friss fa a ház mellett az uton
Mondjuk a fatárolobol nem sok tuzelo fogyott.
Atfesthetnek szivarvanyosra a ven gyökeret. 😆
Fapatkány aktual
Igen
Fufogásgátlóért adok 700 bummedlit.
Pedig tudok csak neked kedvezményesen föttögésgátlót...extrát. 😆
Az egy okos húzás volt :)
Kis forgókotró, tettem rá anno egy szivargyújtót ami elérhető helyen van míg az akksihoz nem olyan kellemes hozzáférni, kis lidl töltővel néha rámennék mert ritkán használom.
Bikázni nem ajánlott, de normál lassú töltés működik. A céges kocsiban napelem van beledugva, mert a menetíró lemeríti egy hét alatt ha épp nem megyünk sehova.
Én mindig úgy töltöm. A tököm szedegeti le az ülést. 13.8V és 1.4A beállít (14Ah az akku) a cuccon és hadd menjen.
Minek az akksiját töltöd tulajdonképp?