Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt ugy mondod, akkora kepessegge hogy vizet nrm tudnal eladni a sivatagban.
mindenki hülye csak a boltos nem...
ez engem arra emlékeztet mint amikor a viccben szembe megy a forgalommal az ember az autópályán 😂
Nemm,mást veszek.
Eregy a lidibe parkside polot venni
Viszont ezekből a kreténekből kell megélnünk.......
Mind kretén.Aki bejön annak életvezetési tanács kell nem termék.Vagy kézműves méretpontos cucc a konfekció árában.
Aki meg okosnak hiszi magát túrja a netet és simán benyeli ha hasbaakasszák valami vállahatatlanul fos szeméttel,csak mert képről összehasonlítva szerinte mindenhol ugyanaz.
Visszaküldeni meg nem fogja mert egy visszaküldés annyiba kerül mint a szar cucc amit vett.
Legutoljára addig járt a nyakamra és csesztetett hogy rakjam neki ösze a favin rendelt nagyonjó,nagyonolcso foteljét.
Kerestem rajta 8e-ret,de a váz úgy meg volt csavarodva hogy 2 centit feszítettem a vázon a csavarig.Annyira hulladék volt hogy engedett annyit.De recsegett.
Ott nagy a forgalom, jo, hogy nem ejszaka volt.
Én nem utálom az embereket, csak a kreténeket... őket viszont isten szereti, mert jó sokat teremtett belőlük 😄
Ilyen tuti van bagon is.
Alapvetoen utalom az embereket.Csak jol titkolom.
Áramszünetre a média lejátszóm a nassal újraindul igy hát mindig észreveszem ha volt áramszünet. Nem szokott lenni. Tervezett az volt tavaly, 2 délután 3-3 óra...
eddig azt gondoltam az astra egy elhanyagolt kocsi
most már látom hogy az astra egy kibaszott jó állapotú és karbantartású kocsi
Köcsög a főnök, szar a fizu, sok a túlóra, én már rég felmondtam volna 😁
Szerintem simán beillenél ide és normális munkarendben lenne időd motorozni. 😆
https://www.ikea.com/hu/hu/thi...
Én meg ide.
Nem. Arra várunk hogy végre beleköss valakibe, és három napig csesztesd. 😉
Nálunk ilyenkor 3-5Volttal ugrik fel vagy le a hálózati feszültség. 245 a felső küszöb, és 230V az alsó. Szerintem a trafó kapcsolgat a kicsatolások között, hogy stabilizálja a feszültséget a terhelés és a napelemes visszatáplálás ingadozásai miatt.
Ahogy mondtam a kínai kamera az szeret újraindulni. 3D nyomtató meg eleve szünetmentesen van. De a többit nem zavarja. Persze nálam tényleg csak 1-2 szinuszhullám maradhat ki. Nincs tároló szkópom így nem tudom ellenőrizni.
Ez azt jelenti hogy neked nincs érzékeny alkalmazásod.
10+ éve amióta itt lakok kb. háromszor volt áramszünet. ebből kétszer tervezett karbantartás. Legutóbb meg a villám csapott a trafóba és két napig nem értek ide az elművesek, mert országos szinten sok helyen verte szét a hálózatukat.
Na de amikor 12-24 órás nyomtatás a vége előtt áll le és kezdheted elölről, akkor azért nem vagy lusta beüzemelni a szünetmentest 😉
Vettél egy roncsot. mire számítottál? Azért adták el mert nem volt kedve a tulajnak ezekhez.
Siofok
Szerintem nem is hagyhatták ott őrizetlenül.
Hol volt ez?
Lehet. És kell is, bár van ellempélda böven. Rendőrök is nagyon jó fejek meg rendesek voltak. Amig levittem a motorját kihajtón meg visszahozott a másik cimbi ott maradtak villogóval őrizni az enyémet.
Hát ezt nem tom.....nem kérdeztem.
Akkor azért mégiscsak lehet még bízni az emberekben.
Pedig aszittem.De ha nem hat nem.