Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vannak páran, kihagytam tőbbeket, mert nem lényeges. Sok olyan régi zenész van akik a tehetségükkel kitartásukkal feljutottak és évtizedeken át tudtak maradni, zenélni, szinvonalas koncerteket adni. Ma már ilyen ritka mint a fehér holló, egyedül Ruzsa magdit tartom kivételnek. A többi sztárocska nem tud maradandót alkotni.
Ő inkább celeb kategória.
Na na,Zalatnay Cinit kihagytad 😅
De milyen cigányt? Te tényleg ennyire gyülölködő vagy, vagy csak tudatlan. Pataky nem cigány. Mondjuk képbe vagyok mert 82 óta nyomon követem a munkásságukat annak buktatóival is. Lehet nem szeretni, viszont a magyar poptörténelem megkerülhetetlen figurája lett, és miskolciként kétszeres hátrányból. Ma már ilyenek nem termelődnek ki, de mondhatnám Fenyő Mikit, Somlót, Demjént, függetlenül attól hogy van akit nem kedvelek, se a zenéjét.
De még arra sem volt jó, visszahozták. Többször is.
Én elhiszem neki, látszik is rajta.
Úgy látom te képben vagy ezzel.
Mondjuk ez akkor is a cigányt minősíti, hogy ezzel/ilyennel akar plusz lájkokat szerezni. Mert ha még azt mondta volna, mennyit segített az afrikai éhezőkön, az egy dolog, de hogy megkúrták az ufók, hát... fene a gusztusát.
Az csak marketing. Ezt minden nyugati sztár is eljátszottta csak más megoldásokkal. Az is már a multe, most nincs ufozás
Nekem? Hiszen én nem hiszek az ufókban, majd ha látok egyet is.
Pedig alapmü
Neked nagyon frusztrált az életed😀
Nem is kellett, csak át kellett csoportositani a fölös mennyiséget
Abba az időben? Tőbb ment okosba mint rendesen😀 kétezer körül épitkeztem, még akkor is (de egyébként beton ma is) vokt okosba cement, beton, pár szükséges dolog
Miért?
Így van , tudom mi az , de meg nem nézném azt a faszságot ! 🤔
Hm, nem tudod, miről beszélünk, amikor azt írják, hogy Jesus Christ Superstar?
Naná ! Bár nem tudom miről van szó ! 😂
...vagy te énekeltél ott?
Baszod, itt tudod kire hasonlítasz?
Hát a Jesus Christ Superstar 2000-ben a Judásra.
Azért látszik a fehér huzat is ! 😉
🤣
A narancssárga-kék belső!
Szerencse, hogy a hófehér műszőrme belsőről nincs kép, a pöcsöm többet nem állna fel.
:-D
Ma vigyázni kell, itt van az Edda, (Rippl-Rónai Fesztivál) tuti jönnek az ufók, a cigányt megint elviszik és újra seggbe durrantják.
Ha csak ez kell ? 😉