Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az en verziom a nepszerubb,a vellanyautos látens.......... 😅
Te nem turistáskodni vagy? 😆
Á nem. Szerintem az én verzióm az igaz. Minden kereskedő köcsög 😆
de te le sem állítod, úgy meg minek bele akku? 😆
11 percnel ott a kawa eleltromos izéje.....😃

http://youtu.be/5BrHFKBrZMg?si=N3Gv96nI1sKvg8Oz
Vagy csak simán látens. 😁
Attol meg lattak hogy látens villanyautos vagy. 😆
Ahhoz képes a 10 éves priusba éppen akksit akarsz cserélni.......
az akkor egy csoda akku volt 😄

7-8-9 évig bírták eddig a gyáriak ismerettségi körömben utána meg jó ha a felét
én max 3 évre számítok egy új akkunál, ha hallom hogy télen lassabban teker inkább veszek egy másikat nem baszakodok a töltésekkel
Igazad van , a transporterbe ki is cseréltem 14 év után a gyárit ! 😉
Ez még régebben volt. Villanyautóban nem kell akkut cserélgetni, csak a fos dízelekben 😆
van némi rezem is majd megnézem mi a helyzet
csak előbb a savat ki kell venni az akkuból mert már nem kapni a boltokban
régebben 150 forint felé volt az akku átvételi ára, kijönne belőle egy hétvégi nagyhalas peca
Lehet, hogy már újra le lehet adni, változott a mohus dolog mert vagy 2 hónapja a vasasok újra járkálnak felénk és vásárolnak. 🤔
Esetleg a nagyarc villanyautost lattak benned. 🤣
Tevesen..... 😆
nekem van otthon vagy 200 kiló akkum csak porosodik
6-150ah vegyesen
Inkább, kecsón még 1-2 akkus még beszámolja egy ezresbe a kisakkukat, külföldre küldik leadni legalábbis az egyik ezt mondta.
Vagy csak köcsög sumák kereskedő. 😆
Nem voltal szimpatikus nekik. 😆
A Tesla meg ja, rendes cég, de akkor is a patakba baszom ki hogy dögöljenek meg a védett szalamadrák 😆
Hát itt nem vontak le semmit amikor legutoljára ólom akkut cseréltem, pedig ott adtam le ahol vettem az újat. Megköszönték szépen és viszlát. Pedig régebben fizettek egy pár ezrest érte, most meg örülj hogy hajlandóak átvenni a szarodat.
Privàt csop. Csatlakozik a faxom.
Asszem beszamitjak az akkukat.
En is adok a tesla pakkjaert ket olomakkut. 😂
Itt vadkeleten is kifizeted, csak itthon nem adják vissza amikor leadod az akkut.
Ennyit a nagy túlszabályzott EU-s környezetvédelemről. Régebben az ólom miatt jó pénzért átvették a MÉH telepek a rossz akkut, most meg annyi a lenyúlás, hogy inkább bedobom a patakba valami természetvédelmi terület közepén a két évente cserélendő 500kilós Tesla akkut 🤣
Már van....
https://www.facebook.com/share/p/AC8DsD5CVzQ9z767/ Hétvégi program ? 😉