Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De hogy ennyire nincsenek igények......
Lilahagyma. 😆 Jó
Látod,ebbe az 5 sorba már ki is fejthetted volna a véleményed.Mi tud miben kárt okozni véleményed szerint?És miért probléma a gyári vezeték hekkelése?És nem,ezt még senki nem válaszolta meg.
Lehet itt is azt kéne. Aztán beszántani.
Mé ne? Valakinek csak kell azt is.
Az ő dolguk.Csak motort ne szereltessenek.
En is szoktam, de az sajat termes es le is van sozva. :D
Csorgatják a nyálukat a vén kujonok a lilahagymára🤣
?
Uramatyám, a pink topicban érződik a tavasz🤣
Mert galambbal nem sakkozunk, mivel pusztán értelmetlenül unalomból facsargatod a szót olyasmikre amit már többen megválaszoltak így kár pazarolni a karaktereket.
Megfaztal?
Nahát nahát........ 😂
Ja,elotte meg azt irtad hogy minek baszakszom a vezetekjel,egy powerbank a taskaba oszt kesz. 🤣
Estenkent a telefont is toltogethetem,a pw csak egy mozdulat.
csak töltögetheted minden este a pw bankot
a kábelt meg egyszer kell kihúzni az akkutól/ gyújtáskapcsolóról aztán nem kell vele baszakodni
nekem már 15 éve volt kábel kihúzva a végén egy 12v-5v átalakító amit betettem egy relé házba és kiöntöttem gyantával
aztán erről ment a túra gps, pedig abban elemek/akkuk voltam amik lazán bírtak egy napot csak nem kellett baszakodni a töltéssel
igaz nem is évente 3 napot voltak használva....
amúgy ez a hekkelés csak a fakezűeknél hekkelés, azok tudnak szörnyű dolgokat csinálni
De valahogy válasz mégsem érkezett.Szerintem egyszerű kérdések amit a te kijelentésed vet fel.Ez idáig csak egy sima párbeszéd lenne,már ha meg tudnád válaszolni a kérdésemet.Csak gondolom nem tudod,ezért takarózól ezzel a galambsakk dumával.
Nem tudom, ER6-on van-e és ha igen, hol. De jellemzően fehér vezeték kék csíkkal az "accessory" 12V-ja és egy fekete-sárga jár mellé.
De szeretik....
Galambsakk.....
Nekem még a régebbiek vannak meg, újabbakat csak sci-fikben láttam, de azok repültek is. 😄
Mondhattd volna ezt az accessory csatit elobb is!
En egy biztositekkal-relevel szerelt kabelt vittem a kormanyraaz akkurol, az mutatja a toltofeszultseget is meg az USB csatlakozot is taplalja.
Mert ha netán kell a gyári kábeleket hekkelni,akkor mi történik?
"mert ha baj van nem tud másban kárt okozni"Miféle baj és miben tud kárt okozni a mi?
Nem tom, nekem a 2012 vfr en is volt gyárilag kialakitott kapcsolt 12 V vezeték a baloldali felső takaró alatt. Sztem nagyon sok motoron gondoltak már erre, max a sport kategóriában nem.
Én az akksist preferáltam mindig, részben mert ha baja van nem tud másban kárt okozni részben mert ott gyújtás nélkül is van delej na meg amit Zoli mond, nem kell a gyári kábeleket hekkelni.
"Szerencsere nekem eddig a toltes jo"
Mindenki tudja hogy ez csak egy szofordulat.
A kortikalis faékek nem.Ez vagy te.Nem egy normális ember.