Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fehér zoknihoz fehér felni 😂
Mostani feleségemmel mentünk vele autósmoziba is ! Oda szólóban , pót nélkül ! 😜
Mi a baj vele ? 😂 🤫
Jaj, a szemem!
Hófehér műszörme üléshuzatok , patika az egész ! És V8 ! 😉
igen ! A Tatra-mat én hoztam be Szlovákiából ! Aztán vettem hozzá BSS pótot is ! 😉
Akkor maszek voltál?
Soha nem loptam betont sem ! 😉
gondolom pár puttony elment okosba 😆
egy ismerősöm aszfalt keverőben dolgozott, onnan is hordták a cuccot számolatlanul
akkoriban rengeteg számla nélküli fuvar volt ki-be nem tudta senki sem miből mennyi van
A flottám 1994-ben ! 2db V8-asom volt ! 😉
Sajna az én szüleim nem tudtak tolni , az akkori székesfehérvári lakásomat is szülői segítség nélkül vettük az akkori feleségemmel ! Viszont qrva sokat melóztam , már akkor mixer és betonpumpa ! 😉
Mondtam hogy küldök hozzá cuccot.....
Én munkás családból jöttem ugy hogy lada volt de annak is örültem. De aki akkor menőzött azt vagy a szülei tolták vagy kétes üzelmekbe bonyolodott, aztán inkább jó volt az ugy😀
...ugyanazzal a fehér zoknival... 😁
Ugyis megallsz szendvicset enni meg hugyozni,az kotelezo.
elvittem a terepjáró lámpáit polírozni, addig agyaltam hogy egy-két lámpáért nincs értelme profi cuccra beruházni, szar cuccokkal meg nem baszakodok x havonta
nem is ez a lényeg hanem a lámpa
dumáltam emberrel 20 percet mindenféle fénykibocsájtó eszközökről aztána twitter meg ezt dobja elsőnek
tuti hallgatózik az ájfón
Azért ez csak változik majd mire nekem is ez lesz 🙂: https://varkonyigabor.blog.hu/
A nyári képeken nyilván az van. 🤔 🙂
Dehogy nem,93ban valószínű tátott szájjal bámultam,csak azóta eltelt 30év,engem túl sok autó már nem tud lázba hozni.
Fiatalság bolondság
Kocsi hátsó ülés.
Baszki,örüljetek már hogy nem szandál.
Mert lakni is kell valahol, egy darabig elmegy a buszmegálló, de azért na. 😁
mi késztetheti arra az embert hogy vegyen egy kocsit másfél lakás áráért?
és utána miért adja el?
Most persze hogy nem adnál , de hogy 93-ban milyen volt egy ilyen autó fogalmad nincs ! amikor vettem 8 évesen még nylon volt az üléseken ! 😉