Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert te olyan hülye vagy hogy azt egy különálló egységként emlegeted.Igen,dugaljnak hívom,mint ahogy mindenki,mert ez a neve.Ellenben te olyan hülye vagy hogy szerinted ezt az 5dkg alkatrészt cipelni kell.
Nem,te hazudozol,azt irtad hogy felesleges,az angolbeteg arrol indnul stb,szo se volt arrol hogy nem csak onnan lehet.
Ennyire nyomorult pszihotikus hazug ember csak te lehetsz.
Nem,te alapbol a 12v ra szerlted par oldallal elotte,fingod se volt rola,most neztel utana,azt se tudtad mi az a toltoelektronik.
Na azt hivod te dugalljnak.De az nem csak egy dugallj.
A neandervolgyi egy fizikaprof hozzad kepest.
Szar?Te már megint hazudsz,szokás szerint.Hol írtam hogy az szar megoldás?Én azt írtam hogy nem csak onnan lehet.Azt is mondtam mér hogy úgy csinálod ahogy akarod,mert mint már írtam,engem nem zavar amíg nem érint.
Ezt kérdezd attól aki így csinálja,de pl féklámpára nem minden motornál lehet a kialakítása miatt,azt tudom.
A B valaszt mondtam blődinek,de szerinte az szar.
En vagyok az igenytelen hogy nem akarom megvagdalni?
Elnezest kerek.
A roggyant szerint a powerbank nem jo.
Mit kéne mondanom?Baszki egy beszerelhető usb dugalj alapból 5v-os,ezen csak te rugozól.
Az mennyire igenyes es profi hogy megvagod,raforrasztod es zsugorcsovezed a gyar feklampa vezeteket?
Van egy fekete műa. ACCESSORY csati, kék-lila és kék-fekete megy bele. Valahol a fojtószelepek környékén. Az kapcsolt 12V, saját biztosítékkal (asszem 3A) - na, onnan speciel lehetne, az arra van.
B. megoldás egy manuálisan kapcsolható USB kimenet a kormányra, direkt az akkuról.

De nincs vita, a power bank tud hasznos lenni. Azt használod, ami neked megfelel.
Az engem nem érdekel hogy a gyári hova megy.Erről talán a gyártót kéne megkérdezned.
A gyengebbek kedveert a kepen levo kabelezesben hova?
Belekendacsoltattad?
Mert hogy a gyari megoldas tuti nem a helyzetjelzore forrasztas,saruzas,sodras,a feklampara sem gyari.
Pedig egy mindenttudo a gyarit mondja szetnek es serthetetlennek.
Tehat hol is van az igenyes pont?
Elárulom,nagyon sokan a féklámpa kapcsolóra kötik.Nekem a helyzetjelzőre van kötve.Neked hova kéne?Sehova,jó a powerbank
Mert nem tudod,ha tudnad akkor mondanad,de mivel azt se tudtad hogy 5v-al megy a toltes,a bekotes mar scifi neked.
No,hat,akkor kivancsi lennek,ide hova kene bekotnom igenyesen es szakszeruen az usb/szivargyujtot a kormanyhoz kozel?
Aztán ezt megint miből gondolod hogy nem tudom?De még egyszer leírom,én nem mondtam hogy te baszakodjál vele,én csak azt mondtam hogy hülye vagy.Aztán azzal baszakodsz amivel akarsz.
Ebből látom tök jó a ducati audi corporation. Van usb, nem szivargyujtó hanem a másik 12 V dugalj a műszerfalon plusz navi előkészítés😀 de azért egy powebank mindig van nálam megszokásból, de már bem használom azt se.
Te mar bekototted a motorodba a mit is?
Szivargyujtot vagy a toltot?
Mert idaig azt se tudtad hogy a szabvany tolteshez 5v kell nem 12.
Mondom hogy kortikalis faek vagy,annyit tudsz errol hogy turamotoros,beköti,töltő.
A powerbank egy kibaszott kabellel EGYSZERŰBB mint befaszkodni a canbus kabelezesbe a szajbakurt szivargyujtot,nem veletlen hogy a quadlock rendszerhez valo cuccon is csak egy par akkusaruban vegzodo kabel van biztositekkal.
De te hugyagyu ertetlenkedoken hajtogatod a hulyeseget.
Minek baszakodjak ha MUKODIK?
Ja én nem mondom hogy tákokjál,én csak azt mondom hogy hülye vagy.Egyébként amibe te belefogsz az egy tákolás,szóval pont neked nem kéne ettől tartanod.Más meg megcsinálja igényesen.Aztán hogy neked mi a jó.....elnézve a körülményeket ahol és ahogy éled a mindennapjaidat,bármi jó.
Eddig azt böfögted hogy takolok,most meg takoljak a kabelezesen,dontsd mar el mi a jo nekem te kortikalis faék.
Ja,mert hogy az angolbetegen az akksiban van áram és sehol máshol?Egy normális motoron van a célhelyhez közel is.Mondtam már hülye vagy ehhez(is),nem véletlen töltögetsz meg cipelgetsz powerbankot.
Ha jutsz valamire oszd már meg léci, amint lesz kis időm én is piszkálom.
Havernak van ő mondta, majd még faggatom csak most uton van és ez is vetlenszerüen jött ő a bosszankodásomra, illetve mondta küld át gpx utvonalat akkor kérdezgettem. Ő kifizette az évi 14 eurót, majd kitudom mivel jobb.
Kurviger,megy telorol,fura a tervezoje,nem lehet atrendezni a koztespontokat,legalabbis androiddal nem sikerult.Fura az is hogy kezdo es vegso allomast kell megadni,es csak utana megy a koztes pontok.A gpx export villamgyors,es jo is.A gondom hogy a connectivity app vagy elfogadja,vagy serult file-kent kidobja a kukaba.Rackell szannom egy nyugis delutant.Meg regelnem a progiban es utana nekiallok jobban.
😅 elfogadom a választ.
Vegulis azert hogy tenyleg megnezzem mennyi a nyomas a 2 CO patron utan ami a defekjavito keszlethez kaptam,es kell e a harmadik.Nem kell powerbankos pumpa,mer a nörd kozonseg megkopkod ha van egy litiumakkus eszkozod. 🤣