Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megnéztem, egyedi oprendszere van.
1989-ben végigmotoroztam Olaszországot , Róma , Nápoly , Pompei , sehol nem volt gondom a nettel ! így kellő figyelmet tudtam szentelni mind a 47 lónak ! 😜 Olyan rég volt , tán igaz sem volt ! Útban kifelé Várpalotán 74 km/h trafi , 6 hónap A kategória eltiltás , lejártakor kötelező utánképzés ! 🤔
Hagy legyen benne aram de cortkális faék.
Jót kérdeztél szerintem nem. Előtte waytec volt abba volt androidos is meg windows is. Ennek igazából ha van is op rendszere csak a navigálással foglalatoskodik semmi mással.
A garmin nem android alapú?
Mert telot nem teszek motorra több okbol meg mert van navi ami erre van kitalálva és tök jol rögzithető látható, működtethető a motorral összhangban.
Telora már letöltöttem ma, csak van valami 14 eurós dij az érdemes e vagy se, meg asztali gépen is lehet szerkeszteni menteni átpakolni vele, meg nagyjábol hogy müxik
De akkor miért nem használod google-t?
Ahha. Akkor jó mert pont erről a kombóról akartam többet tudni.
Ez a nyomorult garmin a sajät programjával még a fetisisztáknak se megy mindig, magán a szerkezeten meg képtelenség okyan utbonalat kijelölni amit én akakrok. A google simán hozza ez nem. Hétvégén baszott fel mert még 5 köztes pont berakásával se hozta amit én a googlén simán kinéztem két pont érintésével
Kurviger progi és GPX file volt.
Amugy meg ahelyett hogy itt trollkodsz azt mond csak meg milyen fájlformátummal szenvedtél tavaly vagy mikor amit naviba kellett aplikálnod vagy utvonalat tervezned?
Egyébként hogy azért értékelhető legyen a készletem van digitális nyomásmérőm, elég fasza és kishelyen elfé fel van akasztva a polcba vert szögre, mert pont annyit ér. Egyszer használtam de rájőttem semmire se jó. A komlresszoron van nyomásmérő, digitális is meg analóg is ha azt akarom használni, äs ugy is azzal nézem meg mert ha mégis fujni kell bele azt kell rádugnom. Magammal meg nem hordom mert nem ereszt a szelep se meg máss se. Ha meg valamiért szökik a levegő akkor ugyse a gyári nyomás lesz a fontos hanem hogy annyit tegyek bele ami vagy egy gumisig vagy a kővetkező kutig kibirja. És itt jön képbe az akkus lofasz mert nem kell majd ehhez se alkalmazkodnom ha ugy hozza a szükség. Egyik motoron a gumis szelep rihesedése miatt indult meg a levegő, simán haza jött hogy fujtunk minden lazitásnál bele megálláskor. Ezt egy nyomásmérővel nem tudod megoldani csak pislogni hogy megint kevesebb aztán meddig birja.
A nagy motoros,aztán nem érzi az angolbetegen ha kevesebb van a gumiban mint kéne.
Áruld már el,szerinted miért kéne elhúzni a vezetéket az akksiig?
Ott nyilván nem,de nem is jártam még olyan helyen.Ami észrevehető,az az hogy sokkal lassabb a net mint itthon,de nekik az a normális.
Hát ja. Minek a nyomásmérő, azzal feltudod fujni a szöget kapott kereked az utszélén? Vagy csak konstatálod hogy tényleg enged. Erre nagyon fontos hogy legyen eszköz😃
Szerbiában a rendőr a kocsmából szedte össze az embert aki lehozott a hegyekböl egy defektes motort😀
Blődi a kistersegi csaknorisz,neki van es kesz. 🤣
Hát,a tisztelt tarsulat egy kibaszott tollbol es egy powerbankbol leszűri hogy egyiket sem lehet hasznalni mert van szerb kartyaja,meg netje,es minek,mert mar csak elektronikusan tud irni,meg egyebkent is o semmi kacatot nem hasznalna,de egy vezeteket azert elhuzna az akksiig,ami egy szivargyujtohoz megy a kormany kozeleben,amibe bedug egy adaptert,amibe az usb kabel megy,amit be tud dugni a gps-be,de ha nincs net ami mindenhol van,es a szerb nem neten akar baleseti bejelentot a nemletezo tollal kitolteni akkor hiv rendort,aki korrupt,lehet jobban jar lett volna tolla,mar ha tudna irni.
Na kacatok nelkul jobb,de van kulcs nelkuli inditas.Ami csak jobb,ha nem haggyuk otthon a kulcsot,es nem torjuk bele a potot a dobozba,akkor mar kene egy fogo. 🤣
De bicska az felesleges.Viszont az akkus pumpa az mindenkepp kel.Csak nyomasmero nem.
Vagomen.... 🤣
Ott ahol semmilyen gsm jel nincs? Az fasza kártya lehet.
Te már csak tudod.......
Nekem van Szerb kártyám,elég jól elkaristol,nem hasít úgy a net mint itthon,de használható.Mondjuk Szerbiában úgy gondolom hogy mindenképpen veszett fejsze nyele,mert hogy egy szerb nem fog kitölteni neked egy ilyet,akár online akár papír alapon,az biztos.Aztán akkor marad a rendőr(én külföldön alapból azzal kezdenék),csak éppen egy szerb rendőr annyira korrupt hogy biztos te szívnád meg.
Blődi max lezuz autopalyan egyseggel görögbe,ket hetig egy tengerparton aztatja magát,es visszamegy,persze hogy ott van net.
A hegyekben nagyon sok helyen kihagy, olaszban is, osztrákban is, meg horvátban is. Viszont a guglimapszos utat le lehet előre itthon tölteni, akkor nem szakad meg a navigálás, csak nem lesz addig online, a gps-t úgy-ahogy azért legtöbbx veszi.
Voltam.szerbiába olyan helyen ahol egyáltalán nem volt és vagy 50 km mentünk mire lett