Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én sem füstre emlékszem......,hanem ködre, vazz a legtöbből már 4-5 évesen dőlt a füst........nagyon sokféle volt magamnak és sok barkast vezettem cégeknél, a leggázabb a mosóbenzines dolog volt a kucsma utcából, még ott is sorba kellett állni a kannákkal. 😅
Azért erről rakjál már fel videót, had röhögjünk 🤣
Volt egy tanulmány erről. Keresd meg. Aztán miért ne érdekelné a megtakarítás? A megtakarítást (bocs ami megmarad) azt tudja ellopni a kormány, nem a bevételt. Ebben van több esze a Fidesznek, ők tudják ezt, a komcsik csak simán ellopnak mindent a tyúkkal együtt, aztán csodálkoznák hogy nincs tojás. 😆
én nem emléxem kék füstre(kezeit széttáró) Nekem az rémlik, hogy 2 fajta keveréket lehetett kapni a 33 és 40 eset(gondolkodós) Mintha(kezeit széttáró) Ehhez képest a szimó tanksapkán meg rajta volt, hogy 1:50 a megfelelő keverék(gondolkodós)
Egyébként nem kellett nekem pocskolni 2t olajjal odamentem a kútra azt tankoltam(kezeit széttáró) Szép is lett volna, ha a wartburgba magamnak kevergetem a 40 liter benzineket nem hiányzott volna még ez a plusz meló az amúgy is sok gond mellé ami egy ilyen gépjárművel járt 😅
Hogyne lett volna, csak te már akkor is spóroltál. 🤣
Amúgy meg az Arol2T amit te vittél is jobb volt, mint amit a kúton belekevertek. Szerintem simán fáradt olajat raktak hozzá legtöbb helyen. Ezért volt a kék füst.
úgy várom már hogy kész legyen a peca kocsi és 60-as tempóval tudjak poroszkálni az 53-ason
végre fenn tudom tartani a sok faszt aki 70-el autózik 😂
Frászt,most is volt ket öntudatos autos aki feltartott egy kocsisort mert neki mindenkepp 70 el kell mennie.
Es nem,nem lehet megelozni mert szembol kocsisor jon,vagy zarovonal van,nekunk meg egy idiota,elotte meg a nyilt egyenes út.
leszarom, neki fáj nem nekem 🙂
egyre szarabbul látok kell a nagy kanna azt messzebbről is látom 😆
A kanárik a főúton mennek, nyáron én is szinte minden nap megyek, látom őket. Nekem a 20-al jó a brenyaút, de ezek akkora sportemberek... 🤣 aztán a szűk hídon meg centizi őket a kamion - és ettől fel vannak háborodva 😅 szoktak mutogatni, hadonászni - én meg röhögni.
bicikliút egyik előnye hogy nem az úton mennek a bringások
persze némely nagyon öntudatos kanári azért csak ott hajt de ez elenyésző
már csak a traktorokat kellene kitiltani a 2 számjegyű utakról aztán egész normális lenne a forgslom
Sok a villany autó, de a többihez képest elenyésző (és kevesebbet is futnak) szóval az a kritikus tömeg még vagy 10 évig nem lesz probléma.
én most vettem egy hoveboardot a gyereknek. Az szerintem nem fogyaszt olyan sokat, bár nem is bír 15 km-ert ahogy ígérték(gondolkodós) 2 nap alatt eljutottam odáig,hogy rá tudtam állni anélkül, hogy leestem volna róla(gondolkodós) Szerintem sok gyakorlással még menni is megtanulok vele azt szarok én mindenféle kocsikra 😅
Sztem a kormányt nem érdekli annyira a "megtakarítás" meg a "sokkal hatékonyabb lesz a gazdaság" - az azonnali bejövő pézike inkább 😁
A "kerékpáros infrastruktúra" meg biztos megérte azoknak a cégeknek, akik ezt a sok felesleges kerákpárutat milliárdokért megcsinálták... a pár idióta kapuzárásos sportemberen kívül kijafax jár biciklivel két város közt? És ha mégis, hogyan éri ez meg a kormánynak?
10 körül eljárogattam vele de a haverok nem is szerették amikor a benzinpénzről esett szó diszkóba menet 😅
Hidd el hogy megoldják, csak a kritikus tömeg hiányzik. Ha a mostani autók fele hirtelen elektromos lenne és kiesne 1000mrd adóbevétel azonnal lenne megoldás. Az otthoni áramról töltés sem ok, mert az kb olyan mint az olajszőkítés, az háztartási célra adott támogatott cuccot használják közlekedésre ugye, az ingyen napelemes áramról ne is beszéljünk. Szóval járunk majd lovaskocsival meg biciklivel mint a régi szép időkben 🤣
persze hogy kikoptak
a 2t wartburg evett 12l benzint a 4t meg 7 litert
Akkor jön majd a hálózattól független, szigetüzemű napelem... oszt bekaphassák... Azt nem tilthatják be, a napra nem lehet jövedéki adót kivetni, mert abból lámpavas lenne előbb-utóbb 😁
melyik megbízhatóval? Az arol 2T-vel vagy az arolkettőtével, mert, hogy akkor még más nem igazán volt 😅
nem is mondtam, hogy nem(gondolkodós) de nekem ez így jön ki(kezeit széttáró)
neked mindig szerencséd van(szemeit körbeforgató)
Hüjevagyte 😁 aztán hallgathatnád minden nap a rinyálását, hogy miattad fáj a háta meg a válla 🤣
Volt egy ismerősöm, ennél kisebb adottsággal, de ő is olyan melltartókat hordott, mint a hegyimentők hevedere, mert mindig fájt a háta.
én ezt értem de ez egyáltalán nem volt a beszélgetés kiinduló alapja 😅
Már 30 éve azon dolgozik minden autógyártónál több mérnökcsapat, hogy lehet úgy összerakni valamit amihez otthon vagy útszéli poros szervizekben nem lehet hozzáférni dolgokhoz csak megfelelő gyári célszerszámmal és technológiával(kezeit széttáró) Pl a wartyogónál volt a motortérben akkora hely, hogy ha akartál belefeküdtél, magadra csuktat a motorháztetőt és úgy szerelted az udvaron, hogy ne ázzál esőben 😅 A 123-as merciről ugyan ez elmondható volt meg az akkoriban készült autókról. Most meg már úgy eldugnak mindent, hogy egy szaros olajcseréhez és szűrőcseréhez is minimum gépműhely kell számítógéppel mert le kell hozzá bontani a fél autót😅
nem látom a videón, hogy szedegetik ki a rossz szélvédőt, hogy hántolják le róla a régi üvegszilánkos ragasztómaradékot az ablakkeretből 😅
én ehhez nem értek(kezeit széttáró) Laikusként arra gondolnék, hogy az autó merevségét a karosszéria határozza meg(gondolkodós) Azt sem tudtam, hogy légzsáknál szerepet játszik a ragasztott szélvédő ennyire nem ismerem a témát(kezeit széttáró) Annyit tudok csak, hogy a wartyogón 2* is kellett szélvédőt cserélnem ezt meg tudtam oldani magam a kertben(kezeit széttáró) Meg azt, hogy hajeszon is maszteron is kellett ragasztott szélvédőt cseréltetnem ezt mind több napos várakozás előzte meg nem beszélve, hogy nyilván még költsége is volt anyag + munkadíj(kezeit széttáró) Mert, hogy ragasztgatni szélvédőt otthon tuti nem állnék neki(gondolkodós) Főleg mert nem is értek hozzá. Persze a szélvédő ragasztót én is ki tudom nyomni a kinyomópisztolyból pláne, hogy van már akkumlátoros ryobi pisztolyom 😅 és nem a csuklóm törne el attól a sűrű nehezen nyomható folyékony gumitól 😆 A hajómba egyébként egyszer egy oldalsó szélvédőt cseréltem így, mert, hogy rávitt a kényszer és az hozzávetőleg sikerült is(gondolkodós) Persze jó, hogy gumikesztyűbe csináltam mert még mindig fekete lenne a kezem 😅 Otthon autónál meg sem fordulna a fejembe, hogy ilyet csináljak 😅
A benzinkutas keverék amúgy is egy szar volt. Attól füstöltek a kétüteműek. Aki kicsit adott magára az mindig maga keverte megbízható olajjal.