Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek szerint te nem tudatosan vagy hülye(gondolkodós)
Egyébként ezt valahogy így sejtettem én is(gondolkodós) szerintem nem is tudsz róla, hogy az vagy de hát az vagy 😅
merci szélvédőket 20 euró körül hozzák a gyárba 😅
nem szabad ilyen szarokat már megvenni.(legyintős) Megveszi bagóért alkatrész meg horribilis. (kezeit széttáró)
ha én most új benzines autót vennék autót vennék akkor dácsiát vennék. 6-7,5 között mozog mindnek az ára kicsitől a nagyig. Pont felébe kerül mint bármely más márka. És pont ugyanazt tudja mint bármelyik márka(kezeit széttáró)
szélvédőragasztó?
😅 Te hüje vagy blődi 🤣 Nem félreteszel hanem összegyűlik(fetrengős) Hát ez jó 😅 Puzsér vehetne tőled leckéket a megmagyarázásból 😅
De mondok jobbat (gondolkodós) Az a pénz ami nincs elköltve olyan mintha nem is lenne(kezeit széttáró) Fasznak rakosgatod félre azt a néhány gramm aranyat? 3 gyerek mellett hátha nem kellene a nejednek visszamennie dolgozni erre nem gondoltál?
😂
a furgonon 3száz a dákon 2.
lajosmizsén szamóca van nem szőlő. Honnan a faxból lenne ott szőlőkaró? Ráadásul mindjárt kettő(gondolkodós)
te meg teljesen mind1 mint gondolsz, mert te szerinted mindenki aki vállalkozó csak bűnözés útján juthatott kezdőtőkéhez(kezeit széttáró)
egyébként is a vállalkozó mind geci mercit vesz az alkalmazottakat meg nem fizeti meg. (kezeit széttáró) Az alkalmazott meg mind csóró aki alkalmazott az meg sosem fog egyről a kettőre jutni(gondolkodós) Na puff bezárult a kör(kezeit széttáró) Ehhez képest a véleményed, hogy akkor meg az is hülye aki dolgozik jobb ha eltart az asszony meg a gyerek ezeket a minimális igényeidet ki tudják gazdálkodni ha nyűglődnek akkor felülsz a traktorra 1 napra szart hordani és egy hétig csend van(kezeit széttáró)
Arról úgy is leég, nem? 🤣
Init szerintem egészen jól megélhetne az ilyenekből, de olyan mint én. Nem dolgozik pénzért 🤣
Mondjuk komoly dolgot nem is veszek a Bárditól, csak apróságokat, meg ha nagyon sürgős.
Legtöbb drága cuccot ebay-ről a németektől töredék áron meg lehet venni 10ezer forintos postával együtt is.
Pl. olajszűrő házat meg rádió antennát a Priusra egyenesen amerikából rendeltem mert úgy volt a legolcsóbb.
Vízpumpát 200ezerért akarták adni, ezt 68ezerért vettem a németektől ugyan attól a gyári beszállítótól származó márkát.
Aztán cserélni 1 óra volt azzal együtt hogy le kell venni a kereket és a sárvédőt hogy hozzáférjek, és még elmentem a Homasitába műanyag patentekért mert persze mindegyik szar volt már.
úgy lesz csak szürkével
Úgy kell fújni, mint a traktor motort - azt általában pirossal telibe, csövet, drótot, mindent 😁
azért ez másabb mint egy személykocsi, persze van pár feleslegesnem tűnő kacat ami majd el fog vesződni a csatában 😆
régen a dinol azért adott +10-15 évet a kocsinak ami a keleti technológiát ismerve jelentős javulás volt
zsigulikon nagyon szembetűnő volt a különbség
Hát ez az, egy ilyen meló két embernek egy nap az előkészületekkel plusz ugy kéne szétbontani hihy ne törjön semmi. Van ahol furkálni is kell azt meg nem árt tudni hol kell. Minden autóhoz van technologiaeirás hol kell bontani furni meg honnan elérhető a zárt üreg. Összes ajtókárpit le, az se kis meló. Ha lenne kedvem hozzá se biztos nekifognék, a mazdára most raktam vonóhorgot csak a hátulját kellett lebontani de az se egyszerű hogy ne törjön.
Kipuff, hővédők meg ilyenek sincsenek már rajta? 😁
ezen nem sok mindent kell bontogatni, fék környékét meg pár dolgot betekerek fóliával aztán a többit parasztosan telibe
Lebontasz mindent alul? Én is agyaltam a házi történeten, de olyan sok szar van az aljára felrakva főleg a citroennek, hogy nincs lelkierőm nekiállni. A cliót viszont igencsak érdemes lenne kezelgetni mert még fiatalka és lenne értelme.
enyémet nemsokára akarom csinálni, egy rücsi pisztoly kb 5-6 ezer aztán egy 20 asból megvan az alja
valahol még festő cuccom is van, remélem beleférek
üreggel meg nem csinálok semmit, 20+éves gépen nem látom értelmét
Init kéne rábeszélni, hogy üregvédelmezzen, lenne 2 amit holnap vinnék is 2 doboz urbán nápolyival együtt. 😁
ez alapból átbaszás, az egész redszer erre épül
mert pl a fékmesternél nagyjából annyi mint a bárdinál kedvezménnyel
bárdinál mindenki kap kedvezményt asszony bement egy ablaktörlő lapátért már kapott 15% pedig nem is szép lány 😁
amúgy amikor a bárdi elkezdett terjedni akkor nagyjából a teli árért megcsinálták a dolgokat, most már ez sem elég nekik, és megtehetik mert 2-3 hetes várólisták vannak
felénk nagyon sok "öreg" már kihalt akik egyedül vagy esetleg egy segéddel eldolgozgattak épeszű árban, gyerekek nem vitték tovább az ipart aztán maradt pár nagyobb műhely azok meg megkérik rendesen
Autószerelőknél ezt az ötvenszázalék alkatrész kedvezményt sose értettem. A kiskerárból az is. Ugyhogy a lehizás már ott megkezdődik.
Nincs ezzel gond, simán lehet vezetni egy kézzel, ha megtanultad az ellenkormányzást, de hogy húzza a kuplungot?