Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

melyik az esélyesebb?
fesszab vagy tekercs hiba ha megszűnt a töltés a robogón?
ami fura hogy a fain lítium ion akku beszerelés után szűnt meg a töltés, előtte a savas szünetmentes akkuval rendben volt bár lehet az ment zárlatba és vitt magával valamit........
meglehet
nekem könnyű az utca utolsó háza az enyém, utána egy bazi nagy rét van csak és 7 km a csatorna
csak azért megyek aszfalton addig mert sokkal jobb az út
Akkor te is műszaki nélkül fogsz a csatornára járni? 🙃
Felöltoztettem a kotlát.Csak szólok.Hogy legyen valami ami hunyoritva hasonlit a motorra.
Az nem lehet! Csak 500 ezer,ha lebukott.
most futottam össze egy ismerőssel aki vizsgabázison dolgozik, úgy látom rá vannak feküdve arra hogy minél előbb villanyos gépet vegyen a nép
valami kocsinál az alapjárati co rendben volt az emelt 0,3 helyett 0,6 volt(ezen kívül hibátlan volt a kocsi)
650ezres csekk a vizsgabiztosnak
na itt ezekután semmi sem fog műszakit kapni ami nem tökéletes állapotú, és ahogy hallom a környékünkön osztogatják rendesen a többszázezres csekkeket
szóval a 4-500 ezret futott csoda tdi se fog műszakit kapni csak egy teljes motorfelújítás után
+ alapvető követelmény a légzsákos autónál.
a ragasztott szélvédő tartó elem is spórolnak vele
plusz sokkal gyorsab vele dolgozni az összeszerelésnél
persze a csere már 10x annyi idő de a gyártót ez érdekli legkevésbé
Úgy láccik, ez a csirkefasz ehhez is pont annyit ért, mint bármi máshoz 😁 azért próbáld neki elmagyarázni, miért ragasztják manapság az üvegeket...
Milyen szempontból jobb?
Érdekes szemlélet......baszki pipi,vegyél mosógépet,mosogatógépet,akkor nem kézzel kell csinálni.Azt nem tudom hogy hogy lehet az hogy sok millió nő ezt meg tudja oldani,de nálatok nem megoldható.
(meghajlós) Helyes. Bár csak a nejemnek is kevesebb lenne a dolga itthon már rég dolgoztatnám(kezeit széttáró)
"Fastrában még nem ragasztott volt, hanem gumiprofil."
Ostoba tudatlan, okoskodó fasz.
a wartburgnál meg nem is kellett ragasztani(gondolkodós) Körbe volt kéderezve, beletetted a szélvédőt és középütt volt egy gumicsík ami beszorította(gondolkodós) Kivenni is egyszerű volt mert csak középütt ki kellett belőle húzni a gumicsíkot aztán elengedte a kéder a tartását és csak ki kellett fejteni a peremből. Befelé picit macerásabb volt mert ott egy zsinórt bele kellett tenni a perembe és azt húzni az illesztendő szélvédő előtt. egyébként összességében szerintem jobb megoldás volt mint ez a ragasztgatás(gondolkodós)
Az a baj pipi hogy neked beszűkült látásod van.
ja a festhető akrillal 😅
Az én feleségem nem olyan mihaszna hogy otthon tengődjön,még 3 gyerek mellett sem.
az f astrában idióta módon van benne, van egy gumi keret(alul mintha nem lenne teljes) és az van beragasztva
amikor lett másik szélvédő sehol nam kaptam gumi keretet a cromax meghozta volna pár héten belül a gyárit 2x annyiért mint amibe a szélvédő került
ha egy picit is érdekelne akkor simán megragasztanám körbe ecetsavmentes szilikonnal de leszarom, mert így is jó
eső után pár napig ázottkutya szag van bent de már megszoktam
Fastrában még nem ragasztott volt, hanem gumiprofil. Ezt is cserélni kellett volna, és akkor nem ereszti be a vizet. Persze akkor nem 20ezer lett volna a csere 😆 de ha már meghagyták a régit, akkor tényleg illet volna lepucolni, majd bekenni szaniter szilikonnal, hogy legyen ami tömít. 😆
😅
nem te csak alapjáraton vagy balfasz ha olvasod ha nem(kezeit széttáró) Amikor én költök a kötelező szervizre és mondtam mennyi kiröhögtél, hogy 100 felett te sosem költöttél ilyenre, amikor mondtam, hogy a t-kom nekem 30 rugó neked ettől többet adnak és felébe sem került. (kezeit széttáró) Amikor írtam, hogy a nejemnek 58 a kaszkója azért írtam mert kérdezték akkor te meg rávágtad, hogy inkább 2száz mint száz(gondolkodós)
öcsém ilyenért 1,4-et kapott néhány napon belül 😅
erdélyben az a divst hogy a teheneket reggel kiküldij a közösséginlegelőre este meg vissza( nálunk kb 40éve megszűnt)
aztán este ahogy jött haza nekemjött
mentem utàna tehén tempóban szembe jöttek
aztán a tehén megállt, én is visszafordult és a térdével kibaszta a lámpát a helyéről
minden fül letört plusz indexbúra is megsemmisült
az majd vissza fog esni közel ahhoz a szinthez ahonnan elindult az a 12-15 ezer környéke. Az arany értéke mindig a gazdasági teljesítmény függvénye(kezeit széttáró) Amikor válság van és szar a helyzet akkor felfelé indul az ára amikor ismét jó lesz a gazdasági környezet akkor meg lemegy. a holtpont közeliséget kell megtalálni aztán akkor eladni az egészet majd megvenni amikor olcsó(kezeit széttáró) persze alapjáraton összességében mindig felfelé megy. Én ingatlanokkal nem tudok ilyen könnyen ugrálni mert amikor felszalad az ára nem birok mindent hirtelen eladni amikor meg lemegy nem tudok mindent hirtelen visszavásárolni de nem is kell ezért képez menet közben hozamot.
Arra ne számíts azért, hogy pár deka aranytól nyugdíjba mehetsz(gondolkodós) Mamlasz is csak azért lehet nyugdíjba mert van aki eltartsa nem azért mert bármit is megtakarított volna semmije sincs csak a nagy pofája 😅 Na kb. mai értéken kiszámolom neked, hogy mai árakon mennyit kell neked összeharácsolni ahhoz, hogy elmehess nyugdíjba(gondolkodós) elmondásod alapján 1 milla ami kell a havi megélhetésetekre(kezeit széttáró) Ez évente 12 millió. Ha 80 évig betervezel a biztonsággal 30*12= 360 millióval kell rendelkezzél valamilyen formában megtakarítással 50 éves korodig. Ebbe a ház amiben lax nem számolhatod hisz nem adhatod el magad fölül a házad. Ekkor még csak eléldegéltek de a 3 gyereked sehol sincs az életben(gondolkodós) H ki akarod iskoláztatni őket és útjukba akarod indítani az életben esetleg nem azt a jövőt szánod nekik, hogy nálam béreljenek egész életükben akkor ezt az összeged szorozd meg minimum kettővel(kezeit széttáró) Ekkor még csak egy házat vettél nekik és kiiskoláztattad őket. (gondolkodós) Szerintem még várni fox arra a nyugdíjba menésre mondjuk úgy halálod napjáig 😂
A tehenes esetet meséld már el részletesen (gondolkodós) Nekifutásból szaladt, vagy páros lábbal ugrott(gondolkodós)
Etológiából nem vagyok jó de szeretném az esetet elképzelni(kezeit széttáró)