Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennek mi a lényege? Mert hosszu.....
Az mindegy, mert nem azzal kezdtem a mondandóm. Azért az elég érdekes hohy két független szélvédős és a mazda szerviz egymástól függetlenül nagyságrendileg ugyanazon az áron vállalta. A cascos helyzettel az szembesült amelyiknél a munkát megrendeltem mert a többi se jutott a munkafelvételig.
De itt azért nyilvánvó már egy ideje hogy csak én vagyok illetve aki valamire pénzt költ a balfasz mert hát ezt töredék áron is meg lehet csinálni😀.
Ki merre húzza holnap ? 🤔
Mazda.

http://youtu.be/XKEgWnyEr1U?si=z8wsS6SHPT8Vn6Wn
Persze hogy nem,főleg ha cascos.
A Fordban. Teslán csak a balfasz lefeszegette a kínai csomagtartóval, és megpróbálta ráverni garanciában.
Kiszámitható, nem lep meg. Bár némelyik ujra ez már nem mondig igaz
De kiesett nem? 🤣
Nekem ilyet sehol nem.mondtak. a majdnem félmilla tokkal vonoval berakással kalibtálással
Tehat tudatlan vagy,ertem.
Miért kényelmesebb?Egyébként nem elvitatom az új autó létjogosultságát,úgy vagyok vele hogy vegyen újat az ember ha ő azzal keresi a pénzt.
Nem új autót veszel,nem kell ettől félni.
17 után ugyanaz,100+-tól nagyjából 300alattig megy,felszereltségtől függően.Ez a teli ár.
Vagy egy bevásárlókocsi seggfej némberrel a tescoparkoloban........volt ilyen, szerencsére nem egymilla.....
1 milla az kb. egy jobb rúgás bárhova egy új autón.
Ez meg kényelmesebb megoldás.
Azt már tapasztalatból tudom hogy a szervizköltség olcsóbb mint a szükségszerű és a km átbaszásokbol eredő váratlan javitäsok. Az meg hogy nem kell kivenni az autót napi használatból további kényelem a melós esetén óriási segitség pláne hogy biztonsággal tudok munkát vállalni bárhol bármikor. Anno a jó állapotu karbantartott vivaró motorjának széthullása tatánál elég nagy érvágás volt. Hazaszállitás számalnélkül tizéve 80 ezer egy honapra kiesett az autó másikat kellett hirtelen keriteni szintén nem ingyen plusz épp csak az fért bele ami nagyon kellett. Ez viszont már komlenzálta az uj autó árának különbségét, pláne hogy elszámolható ha van miből. De ahhoz meg tudni kell menni.....és ez nagyjábol igaz a csakádiautóra is ami nem cégen van.
Szóval nézőpont kérdése
Abbahagyod a festést? Erről eszembe jutott egy vicc:
-Ne haragudjon már meg kisasszonyka, de hogy lehet, hogy maga ilyen fiatalon egy ilyen drága autóban ül?
Én lehúztam 40 évet a festékgyárban, oszt csak egy Trabira futotta. Mit csinál maga?
-Tudja papa, férfiakat elégítek ki orálisan.
-Dehát az a szopás!
-Nem papa, a szopás az a 40 év a festékgyárban!
Lehet,ezért jó nekem.Én veszek egy másik ugyanilyen autót,akkor még mindig beljebb vagyok mintha a szalonból hoznék egyet,fizetném a cascot a többszáz ezres kötelező szervizeket.
Mivel utolsó széria, utáni. 2021es
Az a 16 vagy 17 utáni?
Valamit biztos fogok csinálni,ezeket nem,majd a hely meghatározza.
Ezt annyibol vitatom hogy felősségteljes gondolkodás mellett is lehet totálkárt összehozni, elég csak egy vad hozzá.
Aztán se festegetés, se sofőrködés? Mit fog ehhez szólni pipi? 😁 Olyan sivár életed lesz - mint nekem! 😁
Ez nem önteltség.Ez felelősségteljes gondolkodás.