Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Foleg az a tetőüveg ami kiesik magától mert nem ragasztottak be. 😆
Mondtam már,az a 2.25 milla görbe tükör,mert ilyen alapon ha németországba csináltatod akkor meg 3.5lett volna.Az hogy a legdrágább helyen csináltatod nem jelenti azt hogy annyit is ér.Ettől max csak jobban alszol.
Tehat nem koltod el,ergo feltlreteszed,tenyleg autista vagy.
Mert egy Tekla X szélvédő mennyi lenne? Cserélik egyáltalán Magyarországon?
Persze... a bontóból meg a kicsit repedt sarkút el lehet hozni kilóra is 😅 ne hagyd, hogy átbaxxanak a félárral! 🤣
"saját hibákat meg egész jól ki lehet küszöbölni" - aha, főleg az itt jelenlévők, mert ugye itt mindenki okos, ügyes, F1 pilóta, meg ugye nem hibázik sose 🤣
Ne nézd már úgy, mint blődi... ha nem 800 ezres autód van, hanem 8 vagy 18 millás, akkor könnyű ám 1 millás kárt csinálni benne, nem kell hozzá "balfaxnak" lenni.
Én ilyet nem írtam,idegenként nem.De én hozzájutok,azt is tudni kell hogy sok esetben teljesen felesleges egy gyári üveget megvenni kétszer annyiért mikor egy gyári beszállító ugyanazt adja.Sőt,pont a fordoknál szokott előfordulni hogy a gyári beszállító üvegén simán csak ki van primerezve a ford embléma.
Jól jártam, mert biztonságban volt a vagyon, mert mikor 2007-ben megvettem a szürkét, arra is azért kötöttem, mert 6,5 milla volt, és sokat jártam vele Pestre, külföldre, meg a TK veszélye is ugye 😁 és az a pénz akkor sok volt, a 80 ezer casco meg nem (főleg cégpénzből) Arra is volt vagy 10 évig - arra UTÓLAG nézve nem érte meg, mert nem volt kár... viszont nyugodtan aludtam. Bár ha jobban belegondolok, most fizettek annyit, hogy még az öreg BMW-m cascójából is térítettek vissza 🤣
Abba se gondolsz bele, hogy most kifizet 800 - bevesz 2 250 állapotnál vagyok, de ha holnap megint fogok egy őzet, az megint 2 milla lesz... és van veszélye, mert qrvára elszaporodtak az utóbbi években. Írtam már azt is, hogy kb 600 ekm-nél járok, komolyabb önhibás baleset nélkül, de ha mégis csinálok egy durva TK-t, akkor az 5 év alatt befizetett 800 ezrem min. 6 milliót fog hozni.
Igen, jól jártam, mert utólag ugye mindenki qrva okos (főleg te 😁) de senki se tudja, mi lesz holnap.
Persze hogy lehúzás, de nem olcsó az Ioniq.
A Hyundai minden ilyen lehúzást megcsinál. A kötelező szerviz is náluk a legdrágább miközben nem csinálnak egy villanyautón semmit.
Sejtettem hogy lesz olcsóbb😄
Szóval az életszerű hogy tök idegenként végigtelefonálva félországot kezembenyomják féláron a szélvédőt, elmegyek érte majd ellibegek a honom alatt az ablakkal a legolcsobb ablakoshoz aki tizezerért beépití garival gyári minöségben. Hiába, itt csak tanulni lehet, ugyhogy legközelebb kontakokat fogok kérni mert a polemizáláson tul meg is kell valositani
16 évig fizettük a cascot az előző swiftre, mondjuk a végén már csak havi 2600 volt és egy szélvédőn kívül semmire nem vettük igénybe, de nem bántuk meg ahogy a mostanit sem mert sosem lehet tudni és ez ezért a pénzért ad némi biztonságot főleg nagyobb kárnál. Persze lehet, hogy gyorsan lemondom, totálra töröm és itthon a haverral kihúzkodjuk mert neki elég pár jó szó meg némi pörkölt oszt majd milyen jól járok. 🙃
Azért azt tudni kell hogy ez is úgy működik mint egy unix vagy bárdi,megkapható a feléért.
Nem tudom. Szélvédős mondta de hallottam máshonnan is. Biztos hogy nem ennyiből gyártják le.
Nyilván mérlegelni kell a forgalmas utakon töltött napok vagy km erek számát is. A csatornaparton max a traktorosok akasztják bele az ekét vagy a fükaszát
azért az a 850 erősen lehúzás szagú
lehet ilyeneken jön vissza az "olcsó " kocsi
nekem eddig egyszer kellett szélvédőt cserélni mert harciasan flexeltem és beleégett a szélvédőbe a szikra
mert a műhely a garázs is
még jó hogy számítottam erre és letakartam a motorháztetőt
bár nekem 20 körüli volt csak azóta is beázik de leszarom 😀
De egy ioniq5 be pl 850 az első ablak és nem fűthető, semmi extra......
Én konkrétan a szélvédő miatt kezdtem el. Motornál meg az értéke és serülékenysége miatt. A ford füthető gyári szélvédő csere közel háromszáz. Az már másfélévet lefedett de azt kiszámolni mikor kapsz követ lutri. A mazdán ugyanez félmilla volt most. Az már több mint két évet vitt a mostani postabiztosítóval.meg négyet is. És ne jöjjön az okos azzal higy van olcsóbb mert nincs hozzá utángyártott és a két szélvédöjavitós ajánlatától a kamerák kalibrálásával ami 30 ezer körül van lett olcsóbb a Mazda szerviz
Neked is leírom,nem félreteszek,hanem gyűlik az el nem költött pénz.
Nekem az,én nem félreteszek,csak gyűlik abból amit nem költök el.
Pedig egyáltalán nem az.
fene se tudja
ugye ha más miatt sérül a kocsi az tiszta sor elméletileg rendezve lesz
saját hibákat meg egész jól ki lehet küszöbölni, ha mégsem akkor jöhet a szemelyi kölcsön 1-2 évre
minden évben meg csak nem csinál az ember több millás kárt, aki ennyire balfasz ne vezessen
1 milla hitel 2 évre 50 ezer körül van szóval 2-3 év casco fizetés
Mert te mit csinász az arannyal?Megeszed vagy "félreteszed" a pénzt?
Ez a "félretenni" már eleve fura kifejezés.
Nincs ember aki félretesz bekövetkező kárra. Lehet hogy husz év alatt többet fizetnek ki biztositásra emberek de egy esetleges lopás esetén nem lesz meg az a pénz