Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogyne lenne munkától vagyon. Árokásástól valóban nem, de sok hozzá adott értékkel bíróval igen. Van a két halmaznak közös elemei is, de akkor is.
mindig hiányzik valakinek az a pénz
sok pénz csak 2 féleképp lehet: vagy elvenni másoktól vagy nem odaadni másoknak
most a részletekbe kár belemenni mert kb 3 napig tartó eszmecsere lenne bellőle és úgy sem jutnánk vele sehová sem
sok munkától senki sem lett még gazdag, aki ezt mondja az hazudik
De ez hiányzik valakinél?
Nem véletlen a mondás "csak az első milliót nehéz összeszedni",na,ő pont ezt kapta a kezébe.
Azért ez már évekkel ezelőtt világossá vált aki figyelt hogy nem a tanári fizetésből tengődtek. Mindenkinek ad tanácsot de egy percet nem kellett munkahelyen fizetésért dolgozni, hogy ne sulytalan senki legyen vettek neki két igazábol semmire se jó diplomát. Szóval ilyen háttérrel sokan elég jól elboldogultunk volna az életben.
Bár az is igaz van aki az ilyen kezdeti tőkét elég hamar negatív értékbe lenditette és kölcsön se kapott már sehol.
Gázolaj szőkítés nem akkoriban ment? 😆
Ja ezt nem néztem hogy 2000-es évekről beszél, mert Pipi 50 éves tokás, nem a 2000-es években volt gyerek.
2000-es években vadászgatni külföldön? azt csak kétféle ember típust ismertem, az egyik az öreg komcsi, a másik meg a játékgépes vállalkozó. Pipi famíliából kinézem bármelyiket, a gyerek viselkedése és jelleme alapján. 😁
De ez állami! Közlekedési Felügyelet.
Azért nem értem ezt. Ha maszeknál lennék, akkor igen, de a műszaki vizsga esetében még ott is problémásnak érzem.
🤣 Akkor már értem miért csukták le a fél bandát.
Na ja, az ahol csak kp.-t fogadnak el vagy pstára küldenek csekkel ott ellenőrzések után szokott lenni és a pénzkimentés miatt van ez. 😅 Sok benzinkútnál vagy boltnál volt ez általános régebben és most is előfordul.
Na, megvolt a Kawan a muszaki is. Kozlekedesi Felugyelet, 4.360,- forint, es nem lehetett kartyaval fizetni, gyalogolnom kellett a bankautomatig.
Persze,pipi volt az uj kor Almasy-ja.
Én elhiszem neki, akkoriban volt valami segítsük meg a baráti délafrikát mozgalom. Néhány öreg kollégám is volt kint. Persze ők nem vadászgattak, hanem radart építettek.
Az egyik ilyen kolléga nagy libsi volt, hogy nem szabad bántani a feketéket, meg ők is emberek.
Aztán mire visszajött ő lett a legnagyobb rasszista 🤣
Mindenre.
Nem kulák volt hanem kommunista. Kulákok nem kaptak útlevelet, főleg nem gyerekkel együtt.
múltkor még valami olyat emlegetett hogy tanár ember volt kicsi pénzért
úgy tűnik a kulák nagypapi felhalmozott annyi tőkét amiből lehet még 100 év múlva is tapsolni
🤣
mire?
Ezek szerint apád legalább tudta hogy kell élni. Hogy siklottál félre ennyire ilyen falcsiszolós szintre?
Nem tanította meg hogy pénzt keresni nem azzal lehet ha sokat dolgozol saját kézzel, hanem ha másokat dolgoztatsz?
Kb 5 perc kideriteni hogy port edward egyik negyede delafrikaban.
Talalj ki mast.
valahol a kalahári sivatagban van 2000-ben voltam ott vadászni édesapámmal. Akkor még nem volt gógle mepsz nem tudom megtalálnám e aznap 1000 km-t utaztunk oda pik ap autókkal nem volt nagyon kényelmes főleg hátul szűk lábtérrel(fejét fogó) Az tudom amikor megérkeztünk és elfoglaltuk a vadász szállást az ELAND nevű bárban vacsoráztunk nagyon hangulatos kis hely volt helyi vadakból készült ételekkel(meghajlós)
ez már jobb(kezeit széttáró) Nem sokkal drágább és nagyobb kutyától a kisebb kutyáig van muníció a készletben(meghajlós)
ránézésre jó súlya van(gondolkodós) szerintem ha egy nagyobb testű kutyát fejbe vágsz vele az utcán meghiúsítod az első támadást de aztán tipli nehogy magához térjen vagy vegyél belőle többet 😅
nem szopatnám magam karonülőtől 5-6 éves korig semmilyen purdéval semmilyen messzi hosszú nyaralással(fejét fogó)
Kingtony szétkopott nekem is, akkor nem kattan.
Szerintem a Yato sem lesz jobb, de alkalmi szerelésre jó ez. Egyszer kalibráltam és meglepően pontosak.