Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg már büntike is van érte(gondolkodós)
😅
hát akkor még inkább csak fizikai 😅
na ezzel kb. én is így vagyok. A családért hozok áldozatokat(kezeit széttáró) ha a következő 30 évben nem kellene mennem nyaralni az teljesen jó volna(gondolkodós) Az 30 hét amit helyette melóval tudnék tölteni(kezeit széttáró)
mert ott van a verebit, horvát legmagasabb hegye. Onnan paklencia is egy köpésre van idén megnézzük tavaly kimaradt(kezeit széttáró)
Huhh,agyilag láma vagy,OLYAN mint a vadkemping SÁTRAS NYÜNNYÖGÉS NELKUL.
Probaltal mar normalis szallast keresni fő idényben?
Na ez a kotottseg.
Meg az hogy keresni kell.
Tudod,olyan mint a toltes tervezese. 🤣
Á dehogy. Én pipiből is simán kinézem hogy odajárnak, vannak ott munkásszállók is 😆
ennek az lehet az oka, hogy nem tudja elképzelni, hogy létezik olyan ember aki szöges ellentétesen éli az életét és nem kanapén heverészik álló nap 😅
Nem feltétlen, az olcsók pár km-re is lehetnek a víztől, na olyanba nem mennék. 😄
Hol kritizáltam? Az Mlas volt. Figyelj jobban.
Mert szállodába bezárnak? Vagy hogy képzeled? Kevered ezt a dolgot a kollégiummal.
Legutóbbi szálláson a horvátoknál a "házinéniből" csak az e-mailt láttuk. Abban megírta hogy a kulcs melyik virágcserépben van, aztán amikor távoztunk e-mailben írta, hogy oda tegyük vissza. Tényleg nagy kötöttség.
Vadkemping meg cigányoknak való. A kemping, ahol meg van WC, víz, villany, fürdő, meg ahogy halljuk nem épp olcsó manapság.
ezek a kempingek általában közvetlen vízpartiak
de neked nem is kell dolgozni(kezeit széttáró) Csak mereszteni a termetes valagadat meg hülyeségeket írogatni az sm.re 😅
nem nekem nincs rossz életem(gondolkodós) Ha nekem gyerekkorom óta egy lepusztult boltban kellene tengetnem az életem 7 napból 5,5 napot na akkor lenne ám qrva szar életem 😅
Gondoltam🙂 de van olyan aki kipróbálná ezt a megoldást is.
Természetesen viccnek szántam :)
Szerintem programban van az osszes kocsi.
Talan ha raulteti az elefantot a reklambol.
Attól még a jármű adatlapján a valós szerepel és sztem azt veszik figylembe. Különben egy suv tetőboxszal is probléma lenne
tavaly voltam 2,6 volt egy korsó sör szinte mindenhol. Pont annyi mint a 2 decis üveges kóla ezért voltam kénytelen mindenhol sört inni.(fejét fogó) A furcsa az, hogy a metró kivételével minden boltban legalább 100-150 forinttal volt több a sör mint nálunk(gondolkodós) A tömények meg inkább kicsit olcsóbbak voltak a dzsin amit mostanság iszok meg egyenesen harmadába került mint itthon(gondolkodós) Ha idén is még így lesz veszek is néhány zsugorral 3500 forintért 1 literes tömény szeszt már itthon nem venni sehol. a szar karcos házi kerítés szaggató házipálinka is 5-12 ezer forintig van(szemeit körbeforgató) azt még csak jó se(kezeit széttáró) A 12 jurós szállás saját házzal akár reális is lehet mi 40 euróért megyünk full extrába(kezeit széttáró)
Leereszti a gumikat, 0.4 bar nyomással átcsorog, félreáll, felfújja :D
Jo,akkor derekig vagja le. 🤣
1.9 a problém
Ezzel a budival gondolom téged hívnak a szomszédok a hülyeség nagymesterének 😅
A faszom húzogatná ezt 700 km-ert. 😅 mondjuk neked csak 500 😅
Én sem értem, de nagyobb hülyeség is van a világban. Nem kell nekem mindent értenem. 😁
na én ugyan ott voltam és leszek 120 ezerért 😅 + 15 pályadíjért klímás, internetes tv-s fűrdőszobás hűtős apartmanba. Most ráadásul milyenk lesz mindegyik mert kicsit többen megyünk.