Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

turista osztály kilőve, ha gizda volnék akkor is szopó 190 centivel
rendes gépeken direkt van csomó hely az xxl utasoknak, nagyobb lábtérrel szélesebb hellyel
igaz ezek többnyire szar helyen vannak
gyerek épp nézte az emirates 777 gépen voltak olyan helyek ahol kinyújtott lábbal is el lehetett volna férni, és ez még az olcsó kategóriás hely volt
A legbonyolultabb hogy nem fernel el a repulo turista ülésébe.
Valszeg csak cargo gepen repulhetnel.
De az aszmaval egy roman,torok,gruz,orosz sziberiai uttal elmehetsz vlagyivosztokig.
Ha megvarod mig az ukrnok elfoglaljak sziberiat egy orszagbol meglesz a kontinens. 😆
nekem ha levinné a fűrészgép az egyik ujjam akkor is meg tudnám egy kezemen számolni
de nem is kívánkozok szinte sehová sem, a piramisokat meg a többi fáraós kacatokat szívesen megnézném, de annyira nem érdekel hogy vállaljak érte annyi kellemetlenséget amivel ez mostanság jár
Pont ezért kérdeztem, mert én qrvasok helyen jártam, de most hirtelen 15-öt föl kéne sorolni gondolkoznom kéne 😄
golyófogónak jó lennék, simán kitakarnék egy század katonát
Mehetsz önkéntesnek ukrajnába, és akkor lehet hogy nemsokára moszkva is meglesz - vagy nem 😁
Szerinted fel tudja sorolni séró aló mind a 15-öt? 😆
ha újra lesz akkor tuti behúzom majd 😆
ez csak nevelés kérdése, az enyém olyan volt ha felült a vonatra akkor odaült az ablak mellé és nézelődött, pestig 1.5 óra volt az út aztán elvolt, persze ha mátészalkától mentünk volna sopronba pécs érintésével lehet nem bírta volna végig ülni de akkor sem őrjöngött meg futkosott volna mint a sok agyatlan szülő neveletlen ivadékai
Még meglehet, ne add fel.
Mi félévessel mentünk az adriára, a másik meg négy volt... de a mieink jól bírták az autózást, pici koruktól megszokták
Szovjetunióban én is voltam anno - vagyis ungváron 😁
Arra lettem volna kíváncsi, melyik 15, mert ez a 15 elég soknak tűnik... vagy úgy számoltad, hogy erre repültél egyiptomba és akkor az már mindjárt öt? 😄
ne szívass már
egy fél éves gyerek miatt kihagysz egy fasza nyaralást?
max egy százas lett volna a bébicsősz egy hétre aztán a piramisok árnyékában tolhattad volna az asszonyt seggből-szájba
szovjetúnió sajnos nem volt meg, fater nem volt hithű komcsi és oda nem jutottam el
másik kettő megvolt
Szerintem sokan voltunk ilyen helye,pl Csehszlovákia.
Gondolom Csehszlovákia vagy Jugoszlávia, esetleg Szovjetunió.
közelebb 😉
mit meséljek? Gyerek születése előtt minden évben mentünk külföldiába nagyjából mint bárki más is(kezeit széttáró)
Amikor megszületett utána nem mentünk. Egyébként pont a születésekor mentünk volna közös családi ősznépi nyaralásra egyiptomba de a fél éves gyerekkel mi itthon maradtunk(kezeit széttáró) aztán utána se mentünk. Tavaly kezdtünk ismét menni(puszit küldő)
Atlantisz? 🤔 🙂
én voltam olyan országban is ahová már senki sem tud eljutni 😂
15 országban? Te? 😁 15 magyar megyére se fogadtam volna... 🤣
Mesélj, kíváncsi lettem.
Spúr geci..... 😡
jó helyen vagy ott ahol vagy(legyintős) én szeretem az írásaidat jókat röhögök rajtad amilyen pojáca vagy 😅
na ugye 😅
Egyébként én nem tartom igénytelennek csak nem kényes családi nyaralásra való hanem horgászparton bebaszni azt a hányásokon elkúszni a lakóig aludni 😅