Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én a szállodától irtózom, inkább sátor vagy alszok a kocsiban, még akkor is ha ingyen van a szálloda
amikor komplett egységet foglalsz le a szállásadót nem vagy csak nagyon ritkán látod az teljesen fasza, erdélyban is egy külön házban laktunk és a szállásadónál volt a kaja, kb 3 perc séta volt a 2 ház között
a szállásadó addig volt ott amíg felfűtötte a vizet(időpont meg volt adva) aztán megvárt minket
meg reggel induláskor eljött hogy ne kelljen baszakodni a zárkódással
pecánál is amikor komplett házat/házrészt kapsz az is fasza, bár én ott jobb szeretem a sátort/kocsit
balatonra régen mindig sátorral mentünk, sokkal faszább volt mint a szálloda
az is az önszopatás egyik formája, ugyanazt csinálod csak kehes motorokkal
Tolmácsolok: megkérdőjelezte a szavahihetőségedet azzal kapcsolatban amit az utóbbi években magadról írtál. 🤥
Mondjuk azóta emelkedett az ár biztos, de elég olcsónak hangzik, milyen messze volt a tenger? 🤔
Az nem rossz. 😁
2 saját volt, de horvátokhoz vagy 10 évig ott telepítettet béreltünk 4 különböző helyen az olaszoknál 1x, a legjobb nyaralásaink voltak, a hangulat ami vonz, ezt sem hotelben sem apartmanban nem kapom meg. Kényelmetlenebb nyilván csak hát.......,
Én utálok dolgozni,ha ennyi lóvém lenne basznék glettet csiszolni.
ugynolyan troll mint te 😉
szerintem ha kettővel osztanánk amit mond még akkor se járnánk az igazság felénél sem
Kurvszar eleted van/volt.
4 lakás? felújítás 10 év alatt? nekem az 1 év 😅 13 éves koromban az összes szünetet a cégben melóztam 14 éves koromtól mentem szakközépbe ceglédre. Délután mikor hazaértem a busszal este 8-igminden nap melóztam. majd hazaértem, fürödtem kajáztam éjfélig tanultam majd reggel fél hétre kint voltam a buszpályaudvaron mentem az iskolába és kezdődött elölről.(kezeit széttáró) Aztán a fősulikat levelezőn végeztem munka mellett.(kezeit széttáró) 1 év volt amit nem dolgoztam amikor katona voltam(kezeit széttáró)
Hát komám ! A te kedvedért nem túrok a számla után, de ha a kezembe akadt bemásolom a lelkinyugalmad miatt ! De miért is hazudnék ? Az biztos hogy 2022 ben voltunk , és nem is tetszett ! 😒
Hát komám, nem tudom, hogy te hol voltál napi 12 juróból (és mikor?) mert én most rákerestem, és 40-50 juró körüli díjakat láttam, /nap.
Mondjuk te biztos jobban ismered a kempingezés lehetőségeit, nekem abban nincs nagy tapasztalatom, de furcsállom, hogy napi 12 juróért egyáltalán visszaköszönnek, hisz 4-5 juró egy korsó sör a parton...
😉
Makarska 2 hét 3 felnött villany plusz a lakó 70000Ft átszámítva , a pálya drágább volt mint a 2hét kempingdíj ! 😉
Nem írtam ezt, de akár.
Nem veszed figyelembe a "jóalvási tényezőt".
Az alátét mindkét oldalát bekenem, így az egyfajta menetrögzítőként is funkcionál. Van nyomatékkulcsom, de valahogyan ezt érzem tutinak.
Igen, szerintem ezek jobb megoldások - és főleg egyszerűbbek - mint az alátétek kilágyítása.
A csavar megtépését most nem is említeném, van aki mindig erőből akar megoldani problémákat.
Mondjuk öcsémnek 10 éves I35-e van 130000km-el, annyira nem szutyok.
Azért mert az egészségügyben erre megy el a pénz?És az téged miért érdekel,miben érint?Mert engem semmiben.
Ez már volt téma, de akkor is vicces hogy valaki ennyi szopásért hajlandó többet fizetni mint egy jó hotel ára. 😁
Én nem tudom milyen fos járműveitek vannak, de nekem akkor sem eresztett, ha csak félig tekertem vissza a csavart.
Pasztázni, meg megtépni is felesleges. Amíg nem lapul ki teljesen a tömítés a régit is vissza lehet tenni, azzal is jó szokott lenni.
Leginkább szerintem dúl a hozzá nem értés a "profik" közt is. Erre vezethető vissza. Amelyik szervizes ért hozzá, az meg legritkább esetben alkalmazott. Persze ha nem keni végig a menetet, csak a csavar nyakát azzal nagy kárt nem okoz legalább, de ez a gányolás kategória.
Én azt hittem hogy csak nagyon kevés szopatja magát ezzel a lakóautóval, de ha már innen is kettő van, ilyen kicsi merítésből, az statisztikailag rosszat jelent 😁
Meg gondolom még egyszer ennyi az üzemanyag... csak jó buli ez a lakóautó 😁
Azt hallottad hogy a három és fél tonna felettiek csak hugóval mehetnek?