Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen a hőkamera? 😊
Nem tiltom.
nálam már tavaly...
Pipi eltunt.
Srácok engem nagyon érdekelne hogy a Pipi tudott ingyen fát szeretni karácsonyra vagy nem ?
Én nem értem, min vitatkoztok, én kanadai vagyok, persze, hogy a havernál más az időjárás, mint nálam.

http://teny.dolgok.com/vilag/a...
Vagyis egy tuskó?
Nem,de kurvahosszu az utca,sokat kell a vegeig gyalogolni.
Én úgy gondolom, irányomban olyan mérvű elfogultsággal van, ami megakadályozza abban, ami... ööö... amitől meglátta volna, hogy ez egy vicc.
Nem vagy te lölő,hogy utcád legyen.
Vagy amilyet tudsz,nem?Hiába akarsz jót írni ha az szar,még viccnek is.
Ő egy reciprok illetékes elvtárs (by Koltai), az eredeti érti a viccet csak nem szereti, esetünkben szereti ő a viccet csak nem érti....... 🙄 😁
Én olyan viccet fogok írni, amilyent akarok.
Nem,viszont az en utcam is hosszu.
Dehogy.
Ez nem te voltál véletlenül? 🤣
Ott biztos nem.Ismét hazudsz ,szokás szerint .
Namostakkor kell azakis csomag agy nem,mert ha el legnyomni kezzel akkor igazam van,nem kell. 🤣
Szoval fasznak hablatyolsz.
Viccet én is értem,csak ez nem volt vicces.Igaz,a szar vicc is vicc.Az már más kérdés hogy semmi értelme leírni.Olyan viccet írjál amin lehet nevetni!
Nalad.
Megint hülye vagy. Hiszti helyett végezz el egy elsősegély tanfolyamot, akkor nem kell hülyének lenned.

A nyaki artériás vérzés azért jó, mert ahhoz nem kell semmilyen kötszer. Ha menthető akkor lefogod ujjal amíg odaér a menő. Ha nem menthető akkor az érsebészeti műtő közepén is elvérzik. Amúgy viszonyleg szerencsés a dolog mert kettő ér megy fel az agyba, így ha az egyik sérül akkor menthető. Persze ha tudnád mit kell csinálni.
Az itt is van némelyeknek😃
Érdekes, a tsanyi értette a viccet.
Hát ha te egy levágott fejnél artériás vérzést emlegetsz,akkor az csak a te szegénységi bizonyítványod."Élettel összeegyeztethetetlen sérülés" tudod mit jelent?
Akkor elismerésem.
Én a textilt a lyukakba dugnám, akkor ott nem folyik a vér.