Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na újabb érv hogy a vén faszokat kitiltassuk az utakról, élükön Zolival 🤣
Volt. Én raktam össze darabokból. Van benne minden ami szükséges. Van pár hülyeség is ami kötelező, de alap dolgokra elegendő ez is.
Géz lap és tekercs kell, meg ragasztó, esetleg olló (rendes), meg jód, de ehelyett én a betadint preferálom. Ezzel mindent meg lehet oldani. Még gégemetszést is csinálok neked bármikor 🤣 Biztonság kedvéért beraktam pár méretre vágható sebtapaszt is ha a kezem vágnám el.
Pedig lehetne. Kell egy moci minden családba......
Nekem is ott a motorban, igaz nem kifejezetten eü csomag mert összeraktam egy kis csomagot amiben minden van, géz, ragasztó, olló, széntabletta ha befosnék, advil ha fájna a fejem, szemcsepp… saját magam miatt nem pedig mert a rendőr kéri
Most is van,csak nem vagyok tuzoltofelisten.
Azért mikor egy feldobozolt motoros mondja hogy azért nincs eu csomag mert nem fér el az elég szánalmas...
Nekünk anno a babettán az ülés alá volt gumipókozva mert kötelező volt.
Ez valójában nem így van 93 óta kötelező a külön e.ü. vizsga.
Aki előtte szerzett jogsit annak nem kellett külön megcsinálni azóta se
Szóval például én fel vagyok mentve 😃
És neked volt? Pontosabban tudod mi van benne?Egy nyomókötést meg tudsz azzal is csinálni.
Volt a kezedben az A csomag?Ok,annyi kotszer van benne hogyha elvagom a kezem be tudom kotni vele. 🤣
Nem te állítod el, de megakadályozhatod nyomókötéssel, hogy elvérezzen amíg kiér a mentő. Te nem voltál elsősegély tanfolyamon? Jogsi feltétele volt.

Bár veled szerintem úgy járna az ember mint a viccben, amikor két barát túrázik a sivatagban. Az egyik farkát megmarja egy kígyó. Szerencsére van térerő felhívják a segélyhívót ahol mondják hogy sok idő mire kiérnek, de ha kiszívja a sebet, akkor van esélye a barátjának. Az áldozat kérdezi? "Na mit mondtak? " mire a másik: "Azt hogy meg fogsz dögleni" 😆
Kötelező, de szerencsére már nem nézegetik a lejárati dátumot....Magyarországon. Külföldön baszakodhatnak ezzel.
És szerencsére az izzókészlettel sem baszakodnak, ami egy full LED-es járműnél amúgy is érdekes lenne. 😆
Nekem mocim nincs viszont a járműveinkben mindben van.
Nekem nincs.
Ehh,......
Nem vonz ez a csomag. :D
Pedig tök buli,polo rovidgatya,crocs papucs komboban hajtani.Es egy zsugor pet üccsi elfer a trepnin.
Felesleges lenne.
Bajos lessz mert a motort ra kell tolnom,alul van a kipufogo. 🤔
Erős vérzésnél mondjuk a nyaknál a forró kipuff könyökre kell szorítani erősen az illető testrészt, bár igazából ez mindenre jó.
Motorhoz nem mer nincs helye sehol. A dobozba meg ritkán rakom mer oda se fér legtöbbször
Szerezz egyet.
Ha lenne rotyogó a háznál, hordanám, de főképp azért, hogy mindig legyen rajtam füstszűrős sapka, ha a szerv fogást keres.
Nyugi, neked nem kell... a rohammentőben van minden.
Akkor most motorhoz visztek ,segédmotorhoz semmit ?
Nincs nalam,regen elfert a defektjavito mellett.Most a bluetooth modul pont annyt vesz el hogy nem kattant ra az ules,tehat itthon maradt.
Az arterias vert nem ezzel a mini cuccal allitom el.